Komentāri / Merkele: ''Breksits'' un Francijas vēlēšanas mainīja manu skatījumu uz ES

15 komentāri

ddraugs
Pilnigi atbalstu Merkele kundzu! Mums vajag kopigi vienbalsigi cinities
par demokratiski vienotu Eiropu! Nedrikst labveligi skatities uz tadam meginajumiem, ka Anglijas nostaja, iziet no Eiropas Savienibas, bet saglabat visus labumus no ES. Par musu demokratiski vienotu Eiropu!
15.jūlijs 2017, 22:11 Atbildēt
EEs ari
Loti atbalstu merkrli it seviški eiropas islamizācijā ! Ļoti ceru ,ka eiropas tautas ,pirms savas naves agonojā vel ar ierociem rokās izies pedeja kauja pret islamistiem un bus daudz asinu ,nu gluzi ka ādolpa laikā !
16.jūlijs 2017, 6:28 Atbildēt
FFēlis
ES tika radīta kā ekanomiska savienība un virzīšanās federalizācijas virzienā ir nepieņemama. Briseles diktāts dalībvalstīm ir pielīdzināms jauna psrsa radīšanai. Kaut vai bezatbildīgā, nekontrolētā imigrantu iepludināšana un to uzgrūšana dalībvalstīm, draudēšana ar sankcijām valstīm, kuras atsakās pildīt nelikumīgās ekanomisko migrantu uzņemšanas kvotas. Tādu ES mums nevajag.
16.jūlijs 2017, 8:45 Atbildēt
tto >>>draugs
kadus tavaa skatijumaa labumus grib saglabaat Lielbritanija?
16.jūlijs 2017, 0:14 Atbildēt
nnu jā
Lielbritānija vienmēr sevi ir pozicionējusi kā jūru un okeānu lielvalsts - impērija. Un viss ko mēs saucam par Eiropu ,britu acīs ir Kontinentālā Eiropa ar neskaidru tās Austrumu robežu. Vai nu pie Dņepras ,Volgas vai kā šobrīd oficiāli - uzreiz aiz Urāliem.
17.jūlijs 2017, 10:43 Atbildēt
KKendjuks
Doičland iber alles?
16.jūlijs 2017, 6:26 Atbildēt
ppārprastais humānisms velk bedrē
tā ir
16.jūlijs 2017, 8:55 Atbildēt
RRaimonds
Manuprat turpmāka mūsu dalība Eirokolhozā vairs nav Latvijas interesēs. Jo rezultātu mēs jau redzam - aiz tik tiešām izdevīgām lietām (ceļošanas brīvība Šengenas zonā), Latvija kā valsts tiek demontēta.... un faktu tam ir vairāk kā pietiekami.
Ir jāizšķirās - vai nu ar banānu rokās turpinām iet pa burbuli ... vai arī veidojam jaunu savienību kopā ar Krieviju, Baltkrieviju, Kazahstānu ... un sekojoši tam ar BRIGS ... tātad izeja uz Ķīnu, Indiju ...
16.jūlijs 2017, 9:21 Atbildēt
FFēlis
Tu galīgi jobnulsja?!
16.jūlijs 2017, 9:56 Atbildēt
RRaimonds
Sadarbība ar Krieviju mums dos vienkārši fantastiskas izaugsmes iespējas ... turpretī turpmāka atrašanās ES ... tā būs beztermiņa sēdēšana purvā ...
Tāpēc Latvijai ir jāņem piemērs no Anglijas .. un arī jārīko refetendums par aiziešanu Eirokolhoza.
16.jūlijs 2017, 9:24 Atbildēt
FFēlis
Sadarbība kādā jomā? Biznesā? Nez vai tik vienkārši būs, ņemot vērā, ka līdztekus ekanomiskai sadarbībai, krievija izgriež partneriem rokas un pieprasa politiskas dividendes, bet ja vēl ņemt vērā krievu principu- нам чужой земли не надо, только свою и те, что рядом... Paldies par kūkām, bet pietika jau 39ā gada ,,sadarbības līguma".
16.jūlijs 2017, 9:55 Atbildēt
JJoņs
Tu vēl Napaliona laikus aizmirsi! Hehehe : )))
16.jūlijs 2017, 13:54 Atbildēt
ssavādnieks
Nūūū,vai nav par šerpu šādiem ieteikumiem,jo Latvija Eiropas ziloņa kājstarpē kuļājas pašā apakšā un atrašanās E-savienībā dod vismaz kādus resursus mūsu pastāvēšanai...cita lieta,kā šie resursi tiek apsaimniekoti,bet ar Krieviju jāuztur normālas kaimiņattiecības- tirdzniecība,tranzīts,kultūras apmaiņa,bez Rinkēviča ''ār'politikas''
16.jūlijs 2017, 14:18 Atbildēt
nnu nu
Bet kāpēc Kazahstāna kļuvusi daudzos parametros pārāka par Krieviju ? Tikai ar Ķīnas milzīgajiem kapitālieguldījumiem. Un kāpēc neviena Eirāzijas bloka valsts nav uzplaukusi ejot kopā ar Krieviju? Pat Armēnija pilnās būrās trauc Ķīnas virzienā.
17.jūlijs 2017, 10:36 Atbildēt
ttedis
Vācijas skats uz ES ir saprotami savdabīgs. Ar saviem 82 miljoniem iedzīvotāju un 4 x lielāku ekonomiku salīdzinot ar teritoriālo gigantu Krieviju,pēc diviem Pasaules kariem un milzu zaudējumiem ,Vācija ir īpatnējā stāvoklī.Tā ir ES ekonomiskais līderis ,bet politiski apzināti pozicionē sevi otrās vijoles lomā.Tomēr kopā ar Franciju Berlīne runā par daudzpusīgu un elastīgu ES attīstību nākotnē. Mūs ,šeit Latvijā , uzbudina neizpratne par šiem nodomiem. Tomēr runa par mērogu ,jo Vācija un Francija kopā ir visos parametros ekonomiski spēcīgāka un ar lielāku skaitu iedzīvotāju nekā Krievija .Un tad rodas jautājums kādā veidā realizēt sevi pasaules norisēs.
17.jūlijs 2017, 10:56 Atbildēt
Komentāri 15