Tramps apver iespēju Venecuēlā ievest ASV armiju

Komentāri [13]

 
konkrēti
Ar kādām tiesībām?
12.augusts, 10:20 Atbildēt
Jevlampijs
Un mūsu politiķi elsīs un pūtīs slavējot cik tas labi. Neviens sankcijas neieviesīs kā pret Krieviju par Krimu. Gvatemala,Grenāda, Panama, Kuba ,jau to piedzīvoja par Afganistānu ,Iraku un Lībiju pat bailes pieminēt.Kosovu mūsu politiķi atzina tūlīt ,Abhāziju viļā kā karstu kartupeli pa muti, Par Taivānu un Tibetu vispār piemirsuši. Ka tik kādam stiprajam "bez ziepēm" ielīst....
12.augusts, 10:41 Atbildēt
Joņs
Pakaļu bučotāji paliek pakaļu bučotāji!
12.augusts, 12:23 Atbildēt
Raimonds
Psihopātiskā ASV ... arī mums te ir ļoti jāpiedomā, jo ar dažu valdības kangaru ziņu arī te Latvijā jau atrodas ASV okupanti un viņu tanki ... kuru mērķis ir veidot militāras provokācijas pret Krieviju. Pēc tam paši jankiji aizbēgs ... bet Latvija tiks sapostīta.
Tāpēc pilnīgi pareizs ir mans jau iepriekš paustais, ka Latvijai ar steigu ir jāpārtrauc jebkādas diplomātiskās attiecības ar ASV.
12.augusts, 10:56 Atbildēt
nedirs muļķi!
te nekad nekas netiks saplosīts no krievijas puses jo te ir daudz krievu bērniņu un lielā tēvijas kara veterānu, uz kuriem krievija nedrīkst mest savas atombumbas
12.augusts, 15:23 Atbildēt
Maironds
Psihopātiskā krievija ... arī mums te ir ļoti jāpiedomā, jo ar dažu valdības kangaru ziņu arī te Latvijā jau atrodas krievu okupanti un viņu līdzskrējēji... kuru mērķis ir veidot militāras provokācijas pret Latviju. Pēc tam paši vaņkas aizbēgs ... bet Latvija tiks sapostīta.
Tāpēc pilnīgi pareizs ir mans jau iepriekš paustais, ka Latvijai ar steigu ir jāpārtrauc jebkādas diplomātiskās attiecības ar krieviju.
12.augusts, 17:49 Atbildēt
to
Visu laiku nekādas provokācijas neveidoja, bet tavā prātiņā jau tikai skan panorāmas ziņu teksti, vai ne?
13.augusts, 1:38 Atbildēt
Raimonds
Visas šīs ASV histērijas ap Sīriju ... tad Afganistānu ... pēc tam ap Ziemeļkoreju ... un tagad ap Venecuēlu ir nekas cits ... kā būtisks ASV kā pasaules žandarma beigu sākums ....
ASV pēdējos pārdesmit gadus jau bija pieradusi, ka viņa vai jebkurā vietā pasaulē var uzvesties bandītiski ... un viņa par to netiks sodīta.
Bet nu ASV grimst ... un reizē ar to arī tās varenība un visatļautība ...
Un jankiji to psiholoģiski nevar pārdzīvot ... un tāpēc tagad ārdās ....
12.augusts, 11:02 Atbildēt
NATOVECis
Saraus krieviju gabalos , un tad lai grimst uz velna paraušanu !
12.augusts, 12:26 Atbildēt
Hm > Natovecis
Daudz jau to rāvēju ir bijis.....
rauj un rauj jau 1000 gadus...
12.augusts, 12:40 Atbildēt
Tāds viegls weekend(a) smīniņš uzraujas....
...un tagad pienākusi kārta Venecuēlai. NWO, Jaunā Pasaules Kārtība grib savus cilvēkus valdībā. Kāpēc..., un par ko neraksta... Viss ir tīts miglā un slēpjas aiz demokrātijas plīvura.
Venecuēlā ir atklāti milzīgi naftas krājumi ko var salīdzināt ar Saudi Arabiju. Tas ir iemesls kāpēc vajadzīgi "savi" cilvēki valdībā.
Tas pats sakāms ar ZK., kuras Nukleāro ieroču potenciāls ir vienlīdzīgs nulei. Tomēr tur ir kas cits. Tie ir trilionu vērti mineral resursi, pēc kā rietumiem niez rokas. Un izspēlēts tiek tas pats teātris kas bija ar Iraku. Pasaules biedēšana ar masu iznīcināšanas ieročiem. ...un ka tie Eiropas pilsētas var sasniegt 45 miņušu laikā.
Tā ir NWO, kas grib ieviest pasaulē vienu valdību. Un tie kas nepakļaujas...
Lībija šīrija, īndonēzija, NK, celvēce redz kas notiek ar tām vālstīm. Kura būs nākošā?!
12.augusts, 13:46 Atbildēt
drukas kļūda
kā var "apvērt iespēju"?
varbūt tā ir drukas kļūda un bija domāts "apvērš iespēju"?
12.augusts, 15:20 Atbildēt
kas par apetīti
gatavs karot ar ikvienu un jebkur lai jaunas kolonijas sev iekarotu
12.augusts, 17:27 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!