Ierosina aizliegt naftas un gāzes eksportu uz Ziemeļkoreju

Scanpix
  • Scanpix
1 / 1

ASV trešdien izstrādāja ANO rezolūcijas projektu, kas paredz aizliegt jebkādu naftas un dabasgāzes eksportu uz Ziemeļkoreju, kā arī iesaldēt visus šīs valsts un tās vadītāja Kima Čenuna finanšu aktīvus ārvalstīs.

Rezolūcijas projekts trešdien tika izplatīts ANO Drošības padomes dalībvalstīm, un tā teksts nonāca arī ziņu aģentūras "Associated Press" (AP) rīcībā.

Saskaņā ar šo rezolūciju tiktu aizliegts arī Ziemeļkorejas tekstilizstrādājumu eksports, kā arī citām valstīm tiktu aizliegts pieņemt darbā Ziemeļkorejas pilsoņus, un Phenjana šādi zaudētu divus svarīgus ārvalstu valūtas ieguves avotus.

Rezolūcija arī aizliegtu Ziemeļkorejas dalību kopuzņēmumos vai sadarbības līgumos.

Rezolūcijas projektā ir nosodīts Ziemeļkorejas jaunākais kodolizmēģinājums un pausts aicinājums atsākt sešpusējās sarunas par Korejas pussalas denuklearizāciju.

Scanpix

Domājams, ka ANO Drošības padomē pret šo rezolūciju būs Krievija un Ķīna, kas ir Phenjanas sabiedrotās.

Komentāri [2]

 
Raimonds
Būtu te ASV viennozīmīga teikšana ... viņa visu pasauli momentā padaritu par saviem vergiem ...
Paldies Dievam ir arī saprātīgi domājošas valstis .. kā piemēram Ķīna un Krievija ... kuras neļaus tiem ASV mežoņiem izrīkoties pēc sava prāta ...
YANKEE GO GOME.
Un pasaule būs bez konfliktiem un apdraudējuma.
7.septembris 2017, 9:20 Atbildēt
:)
pat ja rezoluciju pieņemtu ķīna pirmā to neievērotu, kremlis visticamak ka ari. ar Zkoreju jau principā tikai asv kasās, un tā jau tikai amerikai ari draud. pārejie cenšas konfliktu kušināt vai vispār ignorē
7.septembris 2017, 8:14 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!