Komentāri / Partijiņas, vienas partijiņas…
 

25 komentāri

IIM
Neviens normāls jau politikā vairs neies, jo ne jau politika te vairs ko var un vajadzīga bet gan Inkvizīcija.
14.septembris 2017, 9:01 Atbildēt
ssavādnieks
Viela pārdomām... Austrālijā-biznesmeņi iet valdībā,lai veidotu politiku,Latvijā-iet politikā,lai veidotu biznesu.Austrālijā..ārlietu ministrs pilda arī tirdzniecības min.pienākumus,Latvijā-pilda apsveikumu/bēru līdzjūtību izteikšanas pienākumus.
14.septembris 2017, 12:08 Atbildēt
RRaimonds
.... un .... šī raksta rezumē - Latvija kā valsts turpinās degradēties ...
14.septembris 2017, 9:30 Atbildēt
9999
Vienas partijiņas...Komunistiskās partijas partijiņas.
14.septembris 2017, 10:03 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Protams!

Visi, kā traki atbalstīt KGBistu iedibinātās bailes no brīvas - demokrātiskas diskusijas atjaunotajās latviešu biedrībās!
Partijiņas - tas labi teikts! (Paldies Viktoram par tēlainību).
Bet pamatā ir vajadzība atjaunot visas latviešu biedrības Latvijā!
Par to , diemžēl, N E V I E N A KGBistu partijiņa nerunā!
Tukšmuldēšana, gan tagad modē!
Autors labi uztvēris kopējo tendenci - tukšo salmu izdauzīšanas talku! (Cik daudzi piedalās ar saviem smagajiem spriguļiem)!
Kad pirmais drosminieks atmetīs Ezopa valodu un sāks rakstīt latviski? (Vai tad , kad pūcītei aste ziedēs?)
Spriguļnieki, .....atvelkiet elpu!

Atjaunot visas iznīcinātās latviešu biedrības - lūk, tas nedrīkst skanēt partiju programmās!
Un tas neskan N E M A Z!
Tikai par to vēl nedrīkst runāt!
14.septembris 2017, 10:56 Atbildēt
SSaglabāt klusumu Latvijā
Pilnīgs klusums ir vajadzīgs, lai ielaistu purvā Latvijas valsti!
14.septembris 2017, 11:00 Atbildēt
SSpīdola
Mēs ar Laimdotu nepiekrītam - vajag bļaut pilnā rīklē, lai pasaule dzird!
14.septembris 2017, 11:02 Atbildēt
AAntiņs
Un derētu to purvu nosusināt! (Kādēļ pašā Rīgas centrā tam jabūt?)
14.septembris 2017, 11:05 Atbildēt
BBaltais tēvs
Viņs jau žūst
14.septembris 2017, 11:06 Atbildēt
VVēja māte
Žūst un pūst.........
14.septembris 2017, 11:07 Atbildēt
mmazais Gavrošs
vecais pirdelis arī sajucis...es domāju tas ir Mabefa tēvs, bet iznāca parasts bauru pensionētais trannijs:(
15.septembris 2017, 20:48 Atbildēt
AAndrejs Ermuiža
Atjaunot visas iznīcinātās latviešu biedrības (tai skaitā aizsargus) - labi teikts, jo tagadējās ''partijiņas'' balstās, galvenokārt, tikai uz to vadītāju imidžiem, nevis konkrētiem mērķiem, kam būtu jāvieno partijas. Tāds mērķis varētu būt - atjaunot pirmsokupācijas Latvijas tikumus,
18.septembris 2017, 11:32 Atbildēt
KKlucis
"Es uzskatu, ka Latvijā pastāvošā situācija ir lietišķi definējama. "
=========================================================
Pastāvošā situācija Latvijā tika lietišķi definēta 1996.g. februārī Latvijas Inteliģences apvienības atklāto sanāksmē “Krīze Latvijā. Ko darīt?” Sabiedrības vairākumam aktuālās problēmas pēc valstiskuma atjaunošanas 1991.g. saasinājās un saasinājās. Un tās turpina saasināties. Avotiņa kungam noder atsvaidzināt savu atmiņu, lai piebremzētu jau vairāk nekā 20 gadus ilgušo pļāpāšanu.
14.septembris 2017, 10:33 Atbildēt
ttadi esam
Viedi vārdi par slepeno,varbūt bieži pat neapzinātu , vēlmi kopēt Krievijas pārvaldības stilu.Pirms dažām dienam ieslēdzis TV24 sekoju teiktajam par Lietuvas "smīnu par Latviju" nojaucot dzelzceļu no Mažeiku naftas kombināta Reņģes virzienā . Tikai lai piespiestu kravas vest uz Klaipēdu,dārgāk ,bet ne Rīgu ! Un līdzīgi kaimiņi dara daudzos gadījumos ,jo uzskata ,ka savas valsts un uzņēmēju intereses ir svētas salīdzinot ar jebko citu.Latvieši sūdzēs jebkuru savējo vietēja prokuratūrā ,pulgos presē,sūdzēs Briselē ,lai tikai izkalpotos pēdējās acīs. Un tas ir Avotiņa teiktais par Krievijas pārvaldības stila klātbūtni mūsu politiskajā pārvaldībā , nelemj paši ,bet loka muguru "augstākā kunga priekšā" .
14.septembris 2017, 10:42 Atbildēt
RRa
700+50 gadi ir mugura locīta, tā jau ir diagnoze.....
14.septembris 2017, 12:29 Atbildēt
ppatiesībā
700+50+28(+...?) gadi bezmugurkaula rumpīši locīti uz visām iespējamajām pusēm, proaktīvi bučotas visas pieejamās ekstremitātes u.c. virsjostas / zemjostas objekti visiem iespējamajiem vagariem, ieskaitot eurolatvānijas "politekonomiskās elites" biogaļas izstrādājumus, un lojālpatriotiski līsts bez ziepēm visās iespējamajās atverēs pa pilnu perimetru - tā jau ir ģenētiska patoloģija.
14.septembris 2017, 13:28 Atbildēt
KKlucis
“Redzēs, ar ko tā šļura beigsies!” Voldemārs Kalpiņš, 1988.
======================================================
Skatāmies uz šlūras kustību, ņemot vērā vēlviena Avotiņā līdzgaitnieka - Pētera Laķa 2003.g. aprakstītās lietišķās prognozes:" Protams… tas būs ilgs process. Latvijas jaunāko laiku vēsture ir parādījusi, ka triju dienu laikā var mainīties politiskā iekārta. (Es domāju 91. gada puču). Ekonomiskā? Privatizācija, 10 gadi un - kapitālisms. Dzīves standarts? Gadu trīsdesmit un - ES vidējais līmenis, ja vairāk vai mazāk sapratīgi īstenot politiku un mazāk zagt. Taču, lai izaudzinātu īstu demokrātisku sabiedrību, vajadzētu gadus simts. Trīs paaudzes. Tieši tāpēc tas viss atkarīgs ne tikai no valsts. Tas ir atkarīgs no cilvēkiem. " (jaunahanza.lv)
14.septembris 2017, 10:54 Atbildēt
ddošos politikā
Gribu būt opozīcijas deputāts Saeimā.Gan jau pacietīšos neko nedarot pie ne sliktas algas un citām atlīdzībam.
14.septembris 2017, 11:39 Atbildēt
JJeņķis Beņķis
Nav slikti būt arī t.s. neatkarīgajam deputātam.Vajag tik prast cēli notirgot savu balsi.
14.septembris 2017, 11:41 Atbildēt
LLoL
Man patīk, ka abos rakstos tiek uzsvērts, cik "nepareizi" nacionālisti ir NA. Tas ir smieklīgi un nožēlojami vienlaicīgi. Konstantīns bija NA. Acīmredzot viņš tur saskatīja gudru nacionālismu, nevis ZZS saspēlē ar putina partiju Latvijā. Var to saukt par NA pozu, bet var saukt par principiem. Katrs ceļš sākas ar pirmo soli, tādēļ katrs cilvēks, kurš uzstāj uz principiem, pretosies pat maziem soļiem nepareizā virzienā, jo ar maziem soļiem var arī līdz ellei tikt.
14.septembris 2017, 16:53 Atbildēt
oopis no laukiem
Esam pārāk emocionāla tauta - ir tikai emocijas ,emocijas un vēlreiz emocijas,bet nav pragmatiska situācijas izvērtējuma un vīzijas kurp ejam. Sākumā bija mērķis sastāties visās iespējamās starptautiskajās organizācijās un klubiņos,bet tagad ,kad tas ir paveikts, iestājies pilnīgs apmulsums un neziņa.Šodien pilnīgi godīgi jāatzīst,ka pievienojoties eirozonai,Latvija ielēca kā circenis karstos pelnos,jo absolūti nebija un joprojām nav tam gatava. Eirozona nodara ļoti lielu kaitējumu Latvijas nacionālajai ekonomikai,tā iemesla dēļ,ka tiek ignorēts valūtas brīvais tirgus kurss un rezultātā mums tiek uzspiesta stiprā eirovalūta,kas lobē importu un paralizē vietējo ražotāju. Brīvā tirgus vieta mums ir vienvirziena subsidēts importa tirgus,jo eksporta virzienā joprojām darbojas Godmaņa šoka terapija un tāpēc eksports ir nerentabls. Mēs visi redzam,ka Latvijā katastrofāli trūkst naudas visās nozarēs un trūkst arī valdības budžetā. Kāpēc tas tā notiek? Tas notiek tāpēc,ka netiek atzīts eirovalūtas faktiskais brīvais tirgus kurss Latvijas ekonomiskajā telpā - tātad,dzīvojam ar nepareizu mākslīgi iesaldētu kursu. Valsts naudu pelna ar eksportu un tad šī aina izteikta skaitļos izskatās šādi - valstis ,kurām ir brīvie tirgus kursi ,vienu eksportā nopelnīto eiro konvertē savā valūtā pēc kursa - Polija 4,23 zlotos,Dānija 7,5 kronās,Krievija 69,69 rubļos,Japāna 129,09 jēnās ! Lūk,pareizais ceļš kā nodrošināt Latvijas ekonomiku ar apgrozības līdzekļiem!
Izejot no iepriekšējā salīdzinājuma visvairāk naudas apgrozībā būs Japānai,tad Krievijai,tad Dānijai,tad Polijai un vismazāk Latvijai,jo šeit automātiski(pretēji veselajam saprātam) tiek pieņemts ,ka 1eiro ir 1 eiro(lats)! Atrašanās eirozonā ir visu Latvijas finanšu problēmu galvenais iemesls. Es jau saprotu,ka ceļojot un tādējādi izklankarējot Latvijas naudu ārzemēs ir ļoti ērti un izdevīgi izmantot eiro,bet vai tāpēc jāiznīcina Latvijas nacionālo ekonomiku?
14.septembris 2017, 18:34 Atbildēt
KKlucis
Kam naudas trūkst, tas lai kopā ar Avotiņu brīvā, demokrātiskā valstī meklē ideālos politiskos instrumentus. "Mūsējiem" viss kārtībā:
" Latvijas Banka ir sadrukājusi 3,8 miljardus eiro, bet šī nauda stāv komercbanku kontos un vienkārši gaida, kad beidzot valstī sāks saimniekot kārtīgi, neraustīs nodokļus, atbalstīs uzņēmējus, īstenos reformas, sakārtos arī veselības nozari, intervijā LTV “Rīta panorāmai” sacīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs."
lsm.lv, 28.09.2016.
14.septembris 2017, 21:36 Atbildēt
vvendetta
Kāpēc sadrukātā nauda stāv komercbanku kontos,bet nav (bez maksas) emitēta valdības budžetā,kurš savukārt to ievada Latvijas tautsaimniecības apritē? LB emitējot naudu privāto komercbanku kontos Latvijas valsts tiek nevajadzīgi un apzināti dzīta parādu verdzībā! Kad Latvijas ģenerālprokuratūra ierosinās krimināllietu par apzinātu Latvijas valstiskuma iznīcināšanu,ko veic LB?
15.septembris 2017, 9:22 Atbildēt
ģģenerālprokuratūras atbilde interesentam
kad vēzis kalna galā nosvilps.
15.septembris 2017, 20:46 Atbildēt
KKlucis
14.septembris 2017, 21:33 Atbildēt