Kandidāts lidojumam uz Marsu - Pauls Irbins gatavs pamest Zemi un pārcelties dzīvot uz Marsu

Capital Clinic Riga
  • Capital Clinic Riga
  • Capital Clinic Riga
  • Capital Clinic Riga
  • Capital Clinic Riga
1 / 4

No vairāk nekā 200 000 pretendentu tuvākajā nākotnē plānotajam lidojumam uz Marsu ir atlasīts arī cēsnieks Pauls Irbins, kurš tagad aktīvi gatavojas bezpeļņas projektam "Mars One". Lai Pauls Irbins būtu drošs, ka veselība nebūs šķērslis tik svarīgai misijai, viņš devās uz Capital Clinic Riga, lai veiktu visas nepieciešamās veselības pārbaudes.

2013. gada sākumā tika izsludināta pieteikšanās unikālam, šķietami nereālam projektam "Mars One", kura mērķis ir līdz 2023. gadam uz Marsa izveidot cilvēku apmetni, 10 līdz 15 gadu laikā nosūtot uz Marsu vairākus brīvprātīgos, kas veidotu tur pastāvīgu cilvēku apmetni bez atgriešanās iespējām uz Zemi. Pēc pirmās atlases kārtas kandidātu skaits krietni saruka, tomēr kandidātu vidū joprojām ir pārstāvis arī no Latvijas – Pauls Irbins, šobrīd Cēsu pašvaldības darbinieks un kosmosa izpētes entuziasts.

Vadoties pēc projekta "Mars One" detalizētām instrukcijām, Pauls Irbins gatavojās otrajai projekta atlases kārtai, kas paredz dažādas veselības pārbaudes un testus. Ar to kandidātam atlases žūrijai jāpierāda gatavība kosmonautu sagatavošanās procesam - lai iegūtu iespēju pamest Zemi un pārcelties dzīvot uz Marsu, kandidātiem būs jāiziet septiņu gadu ilgas apmācības.

Veselības pārbaudes Pauls Irbins veica jaunajā, moderni aprīkotajā klīnikā Capital Clinic Riga. Check – up programmas (jeb veselības pārbaudes) ļauj novērtēt katra klienta patieso veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā laikus uzsākt ārstēšanu, pēc iespējas agrīnākā stadijā atklāt pataloģijas, izmaiņas, novirzes no normas, riskus un pēc iespējas efektīvāk  tos novērst. Programmas paredz izvērtēt visu svarīgāko organisma sistēmu veselības stāvokli maksimāli īsā laikā bez uzturēšanās stacionārā. Ņemot vērā, ka visi esam atšķirīgi, katram atkarībā no vecuma, vēlmēm, veselības stāvokļa var tikt pielāgota individuāla check-up programma. Vispirms objektīvi jāizvērtē, kā paša dzīvesveids, atkarības, stress, slodze un citi apstākļi var atsaukties uz veselību. Jāapzinās, ka nediagnosticētām veselības problēmām un neārstētām kaitēm var būt nepatīkamas sekas. Arvien vairāk cilvēku novērtē veselības profilaktisko pārbaužu nozīmi dzīves kvalitātes nodrošināšanai, jo mēs visi vēlamies dzīvot ilgi un skaisti, būt veseli un laimīgi kā uz Zemes, tā uz Marsa.\

Capital Clinic Riga rīcībā ir unikālas tehnoloģijas un diagnostikas metodes, kas, apvienotas ar labāko ārstu profesionalitāti un kompetenci, nodrošina ideālas iespējas klientu veselības stāvokļa izvērtēšanai. 

Reklāmraksti Vairāk >

Kaut kas traks!