Kā samazināt uzņemto cukura un tauku daudzumu ikdienā?

Komentāri [24]

 
Gudri
Tikai paskatieties uz to pašu 0,5% biezpienu, kas paliek gar bļodiņas malām. Vai normālam biezpienam pēc dažām minūtēm ir jāapkalst kā kaļķim? Vai kefīram ir jāsadalās ūdeņainā šķidrumā un baltos kunkuļos, kā to dara "plānais" kefīrs? Tā ir vistīrākā krāpšana, attaisnojoties ar rūpēm par cilvēku veselību, jo tādas samazgas ir daudz izdevīgāk ražot. Atjauc tik normālu ēdienu ar ūdeni un 5x lielāks daudzums gatavs. Turklāt, ja jau tā skatās, arī pākšaugus, ogas un augļus nedrīkst, jo tie satur daudz cukurus un cieti. Beigu beigās nākas pārtikt no salātlapām, citroniem un tīra ūdens.
16.jūlijs 2014, 16:14 Atbildēt
rrere
Naglai uz galvas. Esmu diabētiķis (cukurslimnieks) un ja pārtiktu tikai no tā, ko drīkst, tad sen būtu atmetis pēdas aiz bada.
29.jūlijs 2014, 16:04 Atbildēt
Bebe
Man ir jautājums: Kā no 9% biezpiena dabūt maztauku biezpienu? Lai nav jāpērk vājpiena biezpiens?
1.augusts 2014, 11:53 Atbildēt
ervins
vai padomju laikos maize peleja tik atri?NE! paslaik maizei jauc visadaskimikalijas,citadi tos irdinatajus un t...nevar saukt!iznak maize paliek dargaka nevis graudu dardzibas pec bet gan so obligato ES normu del!kapec par to neviens dietologs neuztraucas?
17.jūlijs 2014, 8:22 Atbildēt
protams
absoluti pareizi!!
23.jūlijs 2014, 8:17 Atbildēt
garoza
Tur jau ta lieta ka padomju laikos maize peleja,bet tagad nepele jo pievieno visadas E vielas......
24.jūlijs 2014, 15:55 Atbildēt
anna
padomju laikos maizi neglabāja plastmasas maisiņos, tāpēc arī nepelēja tik ātri ...
29.jūlijs 2014, 13:24 Atbildēt
ii
ja gribas/vajag /mazāk/kaloriju var ņemt Lazdonas paniņas un atjaukt ar ūdeni -kādā tik plānumā vajag-es aukstajai zupai apmēram uz pusi atjaucu,labāk ir pirkt un ēst normālu biezpienu-tikai mazāk,piegriezt zaļumus,pašiem arī jādomā-kur te nesen bija-ņem ābolu -sagriež-uzsmērē zemesriekstu sviestu ,uzkaisa kanēli-ticu ,ka tā var -bet mūsu ēdienkartē ir normāli āboli nevis.....
17.jūlijs 2014, 9:58 Atbildēt
Oma
Ja sāk runāt dietologi, pārtika paliks vēl dārgāka! Kad padomju laikā bija grūtības ar pārtiku, tad pat cūku tauki, nerunājot par gaļu, cilvēkiem tika sludināti kā bīstami veselībai.
18.jūlijs 2014, 0:40 Atbildēt
Idioti
Taukus ir jāēd! Cukurs un cietes ir tas no kā ir jāizvairās!
31.jūlijs 2014, 10:20 Atbildēt
annamarija
Cik labi, ka dzīvojam laukos! Dzeram pieniņu, nepētot, cik trekns tas ir. (Kaimiņu govs noslēpumaini klusē.) Paši taisām biezpienu un cepam maizīti. Tiesa, tai elektriskajā krāsnī... Citi kaimiņi paši dēj desas, kam ir brīnišķīga garša, nevis tāda, kā veikalā pirktajām.nemokieties tai Rīgā, elpojot smaceni un ēdot ķīmiju!
5.augusts 2014, 9:02 Atbildēt
annamarija, piebilde
Starp citu, ja ēd sātīgi, tad negribas pārēsties un tauki arī nemaz tik daudz neapēdas.
5.augusts 2014, 9:04 Atbildēt
fakts
Pilnīga taisnība!
4.septembris 2014, 14:51 Atbildēt
ziga
Muļķības, maize pelē. Es vakar neieskatījos, un jau gandrīz apēdu. Pāris dienas stāvējusi, un jau zaļa. Pirms jāņiem nopirku Kuldīgas Maksimā Rankas sieru, un garšoja pēc etiķa. Muti čokurā sarāva. PVD teica, ka viens tāds esot bijis, bet tā partija visa bija bojāta, jo varēja sajust, ka taisīts no veca biezpiena, jo otrā dienā paņēmu vēl vienu, un nekāda atšķirība. Galvenais, ka 17 jūnijā saiņots, un manā čekā, ka 18. jūnijā esmu pirkusi. Šosestdien Kuldīgas tirgū nopirku Talsu krējumu, un biezpienu, un atkal etiķis. Pērc, kur gribi, tik un tā ražotāji, un veikali iesmērē draņķus, it kā mums naudas būtu, ka spaļu.
5.augusts 2014, 15:29 Atbildēt
sastav
paskaties sastāvu, tam ko pērc! Labi produkti nemaz naz dārgāki, nav ko sūdzēties, ja ēd cīsiņus un visu pārlej ar krējumu! Cilvēka muļķība,- mārketinga kārts!
13.augusts 2014, 23:36 Atbildēt
zigis
Maksima - tā vispirms ir pēdējā vieta kur iegriezties. Ja prece tur ir akcijā , tad jābūt 3x uzmanīgam... ļoti iespējams ka prece var būt pēdējais draņķis, ražotāja brāķis , vai ar kādām citām problēmām , kura ir pelnījusi atkritumu izgāztuvi , ne veikala plauktu. Bet Maximā vis ir iespējams. Kuldīgas baltmaize tiešām pelē, tieši tā ar sarkano iesaiņojumu....2dienas un metama. Iesaku nepirkt lielās kukurūzas nūjas ,kuras ražotājs ir mērcējis saldā pretīgi taukainā draņķī.
7.septembris 2014, 22:06 Atbildēt
skauģis
Jauki, bet ko darīt tiem
pilsētas bērniem un ģimenēm, kam nav tik jauku iespēju?
13.augusts 2014, 23:40 Atbildēt
JautāJUMS
Ēst var visu protams jāievēro norma nevar pieēsties kā ''lopi''.
17.augusts 2014, 12:01 Atbildēt
ieva
Manam draugam bija liekais svars. It kā pietiekami sportoja, pa dārzu strādāja, tomēr riepa bija paliela. Pavēroju, kā viņš ēd - ja salāti, tad ar majonēzi; ja liesais biezpiens, tad noteikti jāpieliek krējums un cukurs; ja liesa gaļa, tad labāk ar frī kartupeļiem; kafija bez cukura, bet klāt piekožot smalkmaizītes utt. Kad sākām dzīvot kopā, taisīju visādas mērcītes no grieķu jogurta un visdažādākajām piedevām - tas majonēzes vietā, frī kartupeļus aizstāju ar krāsniņā apceptiem kartupelīšiem ar rozmarīnu, saldumu vietā brīvdienās - pašgatavota jogurta kūka vai augļi un ogas utt. Pamazām vien mans draugs zaudē kg un riepas apjomu. Pašam prieks un man - lepnums. :)
Lai jums jauka diena!
25.augusts 2014, 12:55 Atbildēt
ana
brūķē to Maximu visādos veidos ,bet veikali vienmēr pilni gan akciju,gan bezakciju dienās! Blakus ir Prizma - tur var rīkot dejas - tik tukšs! Tāpat Mego,tik tās telpas nav tik plašas,citādi arī tur varētu danci vest! Tā ka ,mīļie, Maximas vienmēr pilnas par spīti "vecām precēm" pēc Ziga teiktā. Es tur strādāju un atelpas nav ne brīdi!
8.septembris 2014, 8:01 Atbildēt
oga
Te reklamē pienu un biezpienu ar zemu tauku saturu. Bet kā tad tas sader ar to, ka rūpnieciski attaukotie produkti esot daudz sliktāki par dabīgajiem, kaut ar lielāku procentu sturu? (Potams, neko nevajag ēst kilogramiem un dzert spaiņiem.) Kungi nevar vienoties, ko mums mācīt.
11.oktobris 2014, 22:29 Atbildēt
zemene
tieši tā!!!!
visi mazkaloriju produkti ir ar krietnu ķīmijas piedevu t.sk. maagarīni un vis mākslīgie saldinātāji ir labākajā gadījumā kancerogēni...
vajag ēst ar mēru mazām porcijām ik pa 4 stundām un vislabāk viena veida produktus vienā reizē nejaucot kopā dažādus produktus un ,protams, labāk neēst ceptus ēdienus.
23.novembris 2014, 10:44 Atbildēt
Neēd dzīvnieku taukus
Tie ir cūkgaļā, sviestā, krējumā, pienā, sierā utt.
21.novembris 2014, 12:02 Atbildēt
Skaidrīte
Ievas komentārs vietā un saprotams, tiem kuri vēlas saprast.
23.novembris 2014, 11:25 Atbildēt

Reklāmraksti Vairāk >

Kaut kas traks!