Palidzība locitavu slimibu gadijumā

ALMAG-01 /Publicitātes foto
  • ALMAG-01 /Publicitātes foto
1 / 1

Magnētiskās terapijas aparātu IZSTĀDES-PĀRDOŠANA notiks:

  • 16.–18. Decembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00
    Rīga, Kr. Barona ielā 136 С (netālu no Brīvības ielas)
    Pirmais stāvs, attīstības centra «MAMKAFE» telpās

Izvairieties no produktu viltojumiem! Vienīgais oficiālais pārstavis Latvijā SIA AVANPOST Prezentacijā jūs varēsiet saņemt bezmaksas konsultaciju par aparata lietošanu, veikt izmēģinājuma ārstēšanas proceduūru. Aparāta iegādes gadījumā tiek piešķirtas atlaides! Uzziņas pa talruni: 29866454

--

ARTRĪTA UN ARTROZES apslēptie draudi

Locītavas ir ideālie dabiskie šarnīri, kas savā stingrumā un ilgmūžībā pārspēj daudzus mākslīgos mehāniskos radījumus. Cilvēka organismā ir 187 locītavas, kuru īpašā funkcija ir nodrošināt mūsu kustības. Nepatīkamas sajūtas locītavās ir bīstamu slimību – artrožu un artrītu – simptoms. Šo slimību pazīmes sastopamas gandrīz 90% cilvēku vecumā virs 55 gadiem, t.i., pēc noteikta vecuma sasniegšanas gandrīz visiem. Bez ārstēšanas artrīti un artrozes attīstās smagās slimībās, kas padara dzīvi neciešamu.

Artrīts ir vienas locītavas iekaisums, poliartrīts ir vairāku locītavu iekaisums. Slimību raksturo akūtas un ilgstošas sāpes. Tās cēlonis ir infekcijas iekļūšana locītavas zonā. Artrozes ir slimību grupa, kuras, atšķirībā no artrītiem, sākas nevis ar iekaisumu, bet gan ar locītavas skrimšļa izjukšanu sakarā ar vecuma izmaiņām vai mehāniskiem bojājumiem. Iekaisuma process artrožu gadījumā sākas jau vēlāk, kā locītavas audu deģenerācijas rezultāts.

Šo slimību kopīgā izpausme - SĀPES. Sāpes pastiprinās, locītavas pietūkst un piepampst. Saasinājuma laikā jebkādas kustības ir apgrūtinošas – dažreiz bez citu cilvēku palīdzības nav iespējams pat iziet no mājām…

Optimāla ārstēšana

Locītavu hronisko slimību ārstēšanas mērķis ir novērst iekaisumu, pietūkumu, nodrošināt reģenerējošu (atjaunojošu) iedarbību uz skrimsli, lai novērstu slimības progresēšanu, atsāpināt procesu ar mazāko iespējamo kaitējumu visam organismam.

Panākt šo mērķi palīdzēs vienīgi kompleksā ārstēšana:

zāļu preparāti + magnētiskā terapija. Magnētiskais lauks darbojas molekulārā līmenī. Magnētisko impulsu iedarbībā kapilāros pastiprinās asins šūnu, eritrocītu un plazmas olbaltumvielu, svārstību kustības, aktivizējas asinsrite. Uz šī fona mainās slimo šūnu stāvoklis: uzlabojas tā barošana, paātrinās sairšanas produktu izvade. Rezultātā aktivizējas vielmaiņa, uzsūcas pietūkums, tiek novērsts iekaisuma process, sākas sākumā slimo audu, tad slimā orgāna atjaunošanās. Kā tas izpaužas ārēji, cilvēkam? Pirmajā kārtā attīstās pretsāpju efekts, vēlāk samazinās vai pazūd slimības simptomi: ja tā ir pietūkusi, nekustīga locītava,  tā iegūst parastus izmērus un kļūst kustīga. Magnētiskā lauka pretsāpju iedarbība izskaidrojama ar to, ka magnētiskie impulsi iedarbojas uz nervgaliem, kas vada sāpju signālu uz smadzenēm. Magnētiskais lauks „bremzē”, palēnina un vājina sāpju impulsa vadīšanu gar nervu, impulss norimst, nesasniedzot galvas smadzenes. Ļoti svarīgi ir arī tas, ka, pateicoties lokālās asins plūsmas pastiprināšanai, magnētiskā terapija uzlabo uz tās fona lietojamo zāļu ārstniecisko efektu, kas ļauj samazināt to devas un, attiecīgi, to blakusparādību daudzumu.

Noslēgumā, gribētos ieteikt. Jebkādu hronisku slimību gadījumā, tai skaitā locītavu slimību gadījumā, nedrīkst nepietiekami novērtēt fizioterapiju, it īpaši magnētisko terapiju, kas tiek ārstnieciskajiem mērķiem jau vairākus gadsimtus. Mūsdienās magnētiskā terapija no tautas medicīnas līdzekļa pārvērtās par zinātniski pamatotu ārstēšanas metodi, kas tiek izmantota gan stacionāros, gan mājas apstākļos. Pie tam ārstēšanas efektivitāte, izmantojot mūsdienīgus magnētiskās terapijas aparātus, sasniedz 80-90%.

Safonovs, ārsts-fizioterapeits

ALMAG-01: palīdzība locītavu slimību gadījumā

Magnētiskā terapija ar aparātu ALMAG parādīja augstu efektivitāti locītavu slimību (artrītu, artrožu) kompleksajā ārstēšanā.

ALMAG iedarbojas ar skrienošo impulsu magnētisko lauku (SIML), kas ir optimālākais ārstnieciskā magnētiskā lauka veids. SIML impulsu frekvence atbilst aktīvo frekvenču diapazonam no 4 līdz 16 Hz, kas atbilst arī mūsu organisma ritmam. Ritmiski iedarbojoties ar SIML uz slimiem orgāniem un audiem, notiek šūnu elektromagnētisko parametru atjaunošanās, kas dažādu slimību gadījumā var mainīties. SIML darbojas bioloģiskā stimulatora lomā, stiprinot intracelulāro un intercelulāro vielmaiņu, kas veicina traucējumiem pakļauto funkciju atjaunošanos. Aparāta ALMAG skrejoša impulsu magnētiskā lauka iedarbībā slimās locītavas zonā tiek novērsts iekaisuma process, mazinās sāpes. 

Paaugstinās asinsvadu sieniņu caurlaidība, kas veicina tūsku uzsūkšanos. Vielmaiņas normalizācija audos ap locītavu un pašā slimajā locītavā nodrošina reģenerējošu iedarbību uz locītavas skrimsli, kas pozitīvi ietekmē locītavas funkcionēšanu un ļauj apturēt slimības attīstīšanos.

Reklāmraksti Vairāk >

Kaut kas traks!