Kāpēc manas elektroniskās cigaretes nikotīna šķidrums zaudē garšu?

Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
1 / 1

Vai jums kādreiz ir gadījies, kad veipojot savu iecienītāko e-šķidruma aromātu, jūs pēkšņi ievērojat, ka strauji samazinās garšas intensitāte, kuru jūs varat sajust?

Ja tā, tad, esiet mierīgs, jo jūs neesat vienīgais. Daži šo fenomenu sauc par „Veipotāja Mēli”, vai „Garšas Nogurumu”, bet patiesībā tā nav reti sastopama problēma. Ja jūs visu laiku veipojat savu iecienītāko garšu, un kādu brīdi jums tā ļoti patīk, bet tad, pēkšņi un negaidīti, jūs pamanāt, ka vienkārši vairs neko nevarat sagaršot un sajust.

Vienkāršāk sakot, e-šķidrums var sākt garšot pliekani.

Šī var būt ļoti kaitinoša problēma – bet svarīgi ir saprast, ka tas nav tik nopietni, kā sākumā var šķist. Kā izrādās, veipotāja mēle ir izplatīta problēma – bet tā nav paliekoša un ir daži paņēmieni, kurus varat izmēģināt, lai cīnītos pret to.

Te būs informācija, kas varētu jums palīdzēt, kad nākošo reizi saskaraties ar „garšas nogurumu”.

Ticiet vai nē, bet problēma nav e-cigaretē, vai e-šķidrumā, un pat ne ar jūsu mēli

Patiesībā šo problēmu izraisa ožas sistēma (vai citiem vārdiem, jūsu smaržas izjūta). Tā kā jūsu oža ir atbildīga par lielāko daļu, ko varat sagaršot, tas nav īpaši pārsteidzoši. Patiesībā, jums ir lielāka iespēja to piedzīvot, ja nesen esat atmetis smēķēšanu.  Kā arī ļoti iespējams, ka to piedzīvosiet, ja jums ir dehidratācija, ja veipojat vienu un to pašu garšu jau ilgu laiku, vai ja jums ir saaukstēšanās vai aizlikts deguns no alerģijām.

Un dažreiz tas var notikt bez jebkāda iemesla!

Jeb kas, kas varētu traucēt jūsu ožu, teorētiski, var izraisīt „veipotāja mēles” fenomenu. Piemēram, veipojot vienu un to pašu garšu atkal un atkal, var izraisīt jūsu ožas pavājināšanos pret to. Smēķēšana var arī apmānīt ožas sistēmu. Tā var izraisīt apjukumu, jūsu ožas sistēmā un/vai pārslogot to – kas noteikti varētu veicināt nepatīkamo saskaršanos ar „garšas nogurumu”.

Kā jūs varat to labot?

Kā izrādās, veipotāja garšas izjūtu noteikti var atjaunot – turklāt pastāv vairāki veidi, kā to darīt.

  • Izmazgājiet zobus!

Zobu mazgāšana ir fantastisks veids, kā noņemt uzkrātās vielas uz mēles. Zobu pastas piparmētru garša arī var palīdzēt jūsu degunam noorientēties, kā arī var palīdzēt atjaunot jūsu normālo spēju sagaršot, kā parasti.

  • Veipojiet kaut ko ļoti stipru!

Veipojot tādas garšas kā piparmētra vai kanēlis, var palīdzēt atjaunot sākotnējo garšas izjūtu.

  • Pasmaržojiet svaigas kafijas pupiņas!

Šis triks, kas vienmēr darbojas vīna degustētājiem, ir svaigas kafijas pasmaržošana. Kaut, kas šajā smaržā palīdz restartēt ožas sensorus. Ar šo metodi, jūs būtībā varat atjaunot savu garšas izjūtu!

  • Izskalojiet muti ar mutes skalojamo līdzekli

Skalošana ar svaigu, piparmētru mutes skalojamo līdzekli arī var būt palīdzoša, jo saskarsme ar spēcīgu piparmētru garšu var dot šoka signālu jūsu ožai atgriezties parastajā stāvoklī.

  • Ieturiet pauzi

Ja nekas no iepriekš minētā nestrādā, tad uz kādu brītiņu ieturiet pauzi no veipošanas. Dažreiz, vis, kas vajadzīgs ir pāris stundas neizmantot e-cigareti, lai atrisinātu problēmu. Ejiet pastaigā, ļaujiet e-cigaretei uzlādēties, un košļājiet kādu piparmētru košļājamo gumiju. Dodiet savām maņām laiku atpūsties.

Vairāk par visu, svarīgi ir pārāk daudz neuztraukties par šo problēmu.

Vipotāja mēles fenomens noteikti pastāv.  Ja jūs veipojat, tad droši vien zināt par ko iet runa. Jebkurā gadījumā, atceraties, ka katrs ir atšķirīgs, un, ka jūs noteikti varat to pārvarēt. Jums tikai ir jāatrod risinājums, kas vislabāk darbojas uz jums.

Ja jūs meklējat uzticamus ES uzņēmumus, kas piedāvā kvalitatīvus e-šķidrumus, tad ejiet uz šo mājaslapu.

Reklāmraksti Vairāk >

Kaut kas traks!