Kas ir pretkrākšanas kape

Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
1 / 1

Dažus vēl joprojām mulsina nosaukums “pretkrākšanas kape”, un tam ir savs iemesls. Lai gan pēdējā laikā šie līdzekļi iemantojoši vairāk uzmanības kā jebkad agrāk, tos nevarētu nosaukt par populārākajiem. Tie vēl joprojām nav iemantojuši īpaši lielu bezsaistes mediju uzmanību, un pasaulē vēl joprojām ir daudz cilvēku, kuri par tiem nav dzirdējuši.

Būtībā, pretkrākšanas kape ir maza plastikāta vai lateksa ierīce, kas veidota tādā kā boksa zobu kapes formā. To paredzēts turēt mutē miega laikā, tādējādi koriģējot žokli un/vai mēli ar nolūku novērst krākšanu.

Divu veidu pretkrākšanas kapes

Ir divi atšķirīgi pretkrākšanas kapju veidi. Vieni ir tādi, kas koriģē žokļa novietojumu, otri – mēles novietojumu. Daži veic abas funkcijas, taču mēs vēl apspriedīsim šo divu galveno pretkrākšanas produktu veidu atšķirības.

Pirmais nodrošina apakšējās žokļa daļas pabīdīšanos uz priekšu. Tas notiek kapei atbalstoties pret zobiem un veicinot žokļa pabīdīšanos nedaudz uz priekšu. Tas atbrīvo gaisa plūsmu caur rīkli, kas cilvēkiem, kuri krāc, parasti ir problemātiska. Tiklīdz tas paveikts, šī nelielā korekcija parasti palīdz pārtraukt krākšanu un atbrīvo cilvēku, kurš krāc no šīs problēmas.

Otrais veids koriģē mēles novietojumu. Dažreiz krākšanu izraisa mēles aizkrišana uz rīkles, bet šī veida ierīce to novērš, noturot mēli vērstu uz priekšu.

Kāpēc izvēlēties pretkrākšanas ierīci

Izrādās, šo produktu izmantošanai ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, tie maksā daudz mazāk kā jebkādas citas metodes. Pretkrākšanas tabletes, piemēram, jāiegādājas tik ilgam laikam, cik tās plānojat lietot, bet tiklīdz pārstājat, iedarbība izbeidzas. Arī ķirurģiska korekcija ir neiedomājami dārga un nepatīkama. Un dažiem cilvēkiem pat var nepalīdzēt uzveikt problēmu pilnībā.

Pretkrākšanas kapes ir vienas no lētākajām pieejamajām iespējām. Tomēr, neskatoties uz to zemo cenu, tās ir ārkārtīgi efektīvas. Tās var viegli izmēģināt bez jebkādām bažām uzņemties finansiālu risku un tās pat var izrādīties daudz efektīvākas kā dažas citas populārās metodes, kas pieejamas tirgū mūsdienās.

Kādi ir trūkumi

Pretkrāksānas kapēm ir arī daži trūkumi. Viens no tiem – lai gūtu kādu labumu, tās jāvalkā visu nakti, kas dažiem nešķiet ērti. Taču pie tām pierast nav tik grūti, tā kā vairums cilvēku to tomēr pārdzīvo bez liekām problēmām.

Cits trūkums ir tāds, ka dažas (tās, kuras izraisa nelielu žokļa pārbīdi) var kairināt žokli un izraisīt nelielu diskomfortu, lai gan arī tam var līdzēt to vietā izmantojot mēles regulējošos modeļus.

Dažas kapes (lētākās) nav īpaši labi izstrādātas, kas var kaitināt lietotājus, kad tās nedarbojas tik labi, kā iecerēts. Noteikti jāiegādājas kvalitatīvas, lai gūtu labumu.

Visbeidzot, ne visas kapes der katram – pat tad, ja nopirktas labas, pastāv iespēja, ka tās tomēr nebūs piemērotas. Labākais veids ir nopirkt tās, kas šķiet labākais variants un izmēģināt. Ja tomēr tās neder, var vienkārši atdot atpakaļ un nopirkt citas, ja ,protams, ir tāda iespēja.

Vairums gan uzņēmumu, kas izgatavo pretkrākšanas kapes, piedāvā arī garantētu naudas atmaksu, tādējādi tās iespējams iegādāties bez jebkāda riska, jo zināms, ka būs iespējams atdot atpakaļ gadījumā, ja nebūsiet apmierināts/-a.

Reklāmraksti Vairāk >

Kaut kas traks!