LG piedāvā augstas energoefektivitātes TurboWash veļas mašīnas arī Latvijā

Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
1 / 1

Veļas mašīna ir viena no saimniecībā noderīgākajām ierīcē. Lai gan varam veļu mazgāt arī ar rokām, tomēr mūsdienu steidzīgajā ritmā šāda mājsaimniecības darbība varētu būt ļoti nogurdinoša un tik vērtīgo laiku patērējoša. Tāpēc ir būtiski izvēlēties labu, jaudīgu un modernu veļasmašīnu.

LG jau ilgu laiku ir gudro tehnoloģiju pionieris, un 2015. gadā uzņēmums ieviesa uzlabotu savienojamību un labāku lietojuma ērtību, ieskaitot iespēju lejuplādēt jaunas mazgāšanas programmas. NFC tehnoloģija ļauj ātri savienot un lejuplādēt datus starp viedtālruni un LG viedajām ierīcēm. Pateicoties NFC atzīmēšanas tehnoloģijai, lietotājs var lejuplādēt papildus mazgāšanas programmas vilnas audumam, bērnu apģērbam un aukstai mazgāšanai, kas var tikt ātri un vienkārši aktivizētas, pieskaroties ar viedtālruni NFC Tag On simbolam uz veļas mašīnas. NFC arī ļauj izmantot Smart Diagnosis funkciju, kas ātri un efektīvi ļauj veikt problēmu diagnostiku, novēršot dārgus un neērtus servisa apmeklējumus, vai meistaru izsaukumus.

LG Electronics (LG) ir paplašinājis Latvijā pieejamo TurboWash veļas mašīnu klāstu ar četriem veļas mašīnu modeļiem ar palielinātu ietilpību (modeļi: FH4A8TDN2, FH4U2TDN0, FH4U2VCN2 un FH4U2VDN). Jaunie modeļi nodrošina līdz 8 un 9 kg palielinātu veļas ietilpību, saglabājot tādu pašu ierīces kompakto izmēru kā citām šīs klases veļasmašīnām. Pateicoties TurboWash un plaši atzītajai 6 Motion Direct Drive tehnoloģijai, LG jaunākā ekoloģiski draudzīgā veļas mašīna ne vien atbilst A+++ enerģijas efektivitātes prasībām, bet pat pārspēj tās par veseliem 40 procentiem. Panākot ātrākus mazgāšanas rezultātus un vienlaicīgi ietaupot gan laiku, gan ūdeni, veļas mazgājamās mašīnas ar TurboWash tehnoloģiju, palīdz mājsaimniecībā samazināt gan elektrības rēķinus, gan kaitējumu dabai.

Revolucionārās TurboWash tehnoloģijas ievērojamākā iezīme ir tās energoefektivitāte - lietojot veļas mašīnu TurboWash režīmā, enerģijas patēriņš tiek samazināts līdz pat 15%, savukārt ūdens patēriņš - līdz pat 40%. Ievērojami samazinās arī kopējais mazgāšanas laiks. Tagad ierastie mazgāšanas cikli no sākuma līdz beigām aizņem vien 59 minūtes. Papildus izcilajiem efektivitātes standartiem kompaktajām LG TurboWas veļas mašīnām ir pieejami divi dizaina risinājumi - standarta un premium klases, tādējādi pielāgojoties dažādām gaumēm un budžetiem.

Izvēloties veļas mašīnu mājsaimniecībai, vispirms ir jāpadomā par to, kur to domājat novietot (vannas istabā, virtuvē, koridorā, veļas mazgātavā) un cik daudz vietas tur ir. Jo tieši no atvēlētās vietas ir atkarīgs tas, kādu veļas mašīnu varēsiet izvēlēties. Ja dodat priekšroku iebūvējamai veļas mašīnai, tā akurāti un kompakti iederēsies vannas istabā vai virtuvē, ieslēpjoties skapītī zem izlietnes. Varbūt tomēr pilnībā pietiks ar augsto un šauro veļas mašīnu ar veļas iekraušanu no augšas, kuru varēs izmantot arī kā plauktu - katrā gadījumā, izvēloties jaunākās un modernākās veļasmašīnas, jāpadomā arī par to, kur, un kā, tā tiks novietota, lai būtu gan ērti to izmantot, gan vienkārši tā ievietotos paredzētajā telpā.

Ja mājās nav īpaši daudz vietas veļas žāvēšanai, tad vislabāk izvēlieties modernās veļas mašīnas ar žāvētāju vai lielu centrifūgas apgriezienu skaitu (vairāk par 1200 apgriezieniem minūtē). Tad nebūs jābaidās, ka pēc šādas žāvēšanas veļa saburzīsies, jo daudzām modernajām un jaunajām (arī LG veļas mašīnām) ir tādas funkcijas kā “Vieglā gludināšana” vai “Aizsardzība pret burzīšanos”. Žāvēšana, lai gan nedaudz palielinās elektrības patēriņu, tomēr ietaupīs vietu mājoklī, un nebūs vajadzīga atsevišķa iekārta veļas žāvēšanai, turklāt būtiski ietaupīsies laiks.

Šobrīd lielākā daļa veļas mašīnu ir ekonomiskas un rūpīgi patērē elektroenerģiju, ūdeni un mazgāšanas līdzekļus, kā arī ir droši pasargātas no ūdens noplūdēm bojājumu laikā un programmu izmaiņu gadījumā darbības laikā, jo to vadības paneli var nobloķēt. Turklāt tām visām ir garantija, kura attiecas uz dažādiem bojājumu veidiem, kā arī veļas mašīnas uzstādīšanu un uzturēšanu.

Komentāri [1]

 
Gatis
Jēga taupīt elektrību , ja par mazāku enerģijas patēriņu būs lielāka abonentmaksa. Un par tādu naudi pirkt, pilnīgi garām.Max.10 gadi.Un tāpat neko neesi ietaupījis.
21.maijs 2016, 17:01 Atbildēt

Reklāmraksti Vairāk >

Kaut kas traks!