Manas mājas pagalmā izsita auto stiklu un izzaga salonu. Trakums!

Publicitātes foto
  • Publicitātes foto
1 / 1

Automašīnu zādzības un aplaupīšanas mūsdienās nav nekas jauns. Par spīti tam, ka tiek ieviestas arvien jaunas drošības sistēmas, arī zagļi kļūst viltīgāki, un spēj paveikt nelikumīgas darbības pat gaišā dienas laikā. Tie auto īpašnieki, kuru spēkrati parasti tiek novietoti mājas pagalmā, nevis garāžā, bieži vien neaizdomājas par to, ka arī šādā vietā ļaundari var vienkārši piekļūt viņu transporta līdzeklim un to apzagt. Nereti kriminālziņās dzirdam stāstus par to, kā zagļi, ienākot privātmājas teritorijā, izsit automašīnas stiklu un izzog salonu, radot īpašniekam ne tikai pamatīgus materiālos zaudējumus, bet arī emocionālu traumu.

Iegādājoties kādu lietu, mēdzam tai pieķerties - tas nozīmē, ka šī prece, neatkarīgi no materiālās vērtības, emocionālā ziņā mums kļūst nozīmīga. To var attiecināt arī, piemēram, uz automašīnām. Domājams, daudzi transporta līdzekļu īpašnieki piekritīs, ka viņi ir pieķērušies savai mašīnai, tādēļ arī noteikti pārdzīvotu, ja ar viņu spēkratu kaut kas atgadītos. Zādzība ir ielaušanās cilvēka personīgajā teritorijā, tas ir ne tikai zaudējums, bet arī uzbrukums, kas rada nedrošības sajūtu un bailes. Šāds nodarījums var radīt dažādas sekas, ietekmējot personas psiholoģisko stāvokli. Tādēļ, ja kādam no jūsu draugiem ir gadījusies situācija, kad viņu mašīna tiek apzagta, noteikti neatsakiet palīdzību, kā arī uzklausiet. Redzot to, cik daudz noziegumu ik dienu notiek Latvijā, kā arī citur pasaulē, neaizdomājamies par to, ko darītu, ja kaut kas tāds atgadītos arī ar mums. Neviens taču nevēlas, lai viņa īpašums tiktu sabojāts vai aplaupīts. Tomēr dzīve ir neparedzama, tādēļ ieteicams par savu finansiālo stabilitāti un automašīnas drošību parūpēties jau laicīgi. Viens no veidiem, kā to izdarīt - iegādāties KASKO apdrošināšanu.

Nav šaubu, ka drošība ikvienam no mums ir svarīga, tāpēc KASKO polise ir lieliski piemērota tiem cilvēkiem, kuri rūpējas par sevi un savu īpašumu. Pieredzes bagātā apdrošināšanas kompānija Compensa piedāvā saviem klientiem dažādus pakalpojumus, tai skaitā arī KASKO polises.

Compensa, rūpējoties par saviem klientiem, pielāgojas to vajadzībām, norādot, ka šīs kompānijas mērķis ir, pasargāt cilvēku transporta līdzekļus no visiem iespējamiem riskiem, kuri var rasties, ikdienā dodoties uz darbu vai atpūtas vietām.

Ne bez iemesla Compensa KASKO dēvē par visu risku apdrošināšanas polisi. To iegādājoties, automašīna tiek apdrošināta pret nozagšanu vai aplaupīšanu, sasišanu, ūdens un uguns radītajiem bojājumiem, mājdzīvnieku vai meža zvēru radītajiem bojājumiem, numura zīmju zādzību, kā arī citiem negadījumiem, kas var atgadīties ar ikvienu no mums. Papildus tam Compensa sniedz iespēju iznomāt auto situācijās, kad, piemēram, pēc negadījuma jūsu spēkrats tiek remontēts. Šī ir lieliska alternatīva gadījumos, kad steidzami nepieciešams transporta līdzeklis. Tāpat tiek nodrošināta arī diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa. Ja beidzas benzīns vai saplīst riepa, droši varat piezvanīt Compensa tehniskās palīdzības servisam, un viņi jums atsūtīt palīgus.

Lai arī KASKO cena ir augstāka nekā OCTA polisei, tas ir pašsaprotami, jo šī apdrošināšana sedz daudz plašāku risku klāstu, kā arī pasargā pašu tās īpašnieku un viņa mantu. Polisē ietverta arī auto virsbūve, visi stikli, salons, spoguļi, riepas, diski un pat motortelpa. Tas nozīmē, ka gadījumos, kad zagļi sabojās jūsu mašīnu vai to apzags, KASKO kompensēs radītos zaudējumus, un jums nebūs jāuztraucas par izmaksām, kuras ļaundari radījuši.

Šī apdrošināšana ir vērtīgs ieguldījums ikvienam auto īpašniekam. Ja tomēr izvēlaties bez tās iztikt, atcerieties, ka šajā gadījumā pakļaujat sevi ievērojamam finansiālam riskam, jo to, kas ar mums vai pašu auto var atgadīties, nav iespējams paredzēt. Parūpējies par savu nākotni ar Compensa KASKO!

Komentāri [4]

 
vecais
Ne jau visiem ir privātmājas ar garāžām un ne katrs var atļauties KASKO !!!
14.maijs 2016, 18:30 Atbildēt
nz
auto jatur garaza ,nevis pagalma...
13.maijs 2016, 17:28 Atbildēt
Valdis Freimantāls
Zivs pūst no galvas!
āšana
Valdības radītie apstākļi terorizē normālu sabiedrības attīstību kopumā!

Visa pamatā - Rīgas Latviešu Biedrības VARMĀCĪGĀ iznīcināšana 1993. gada 18. februāra naktī!

Latviešu tautai izrāva dvēseli!

Bez 1938. gada statūtiem Māmuļa ir P A M Ā T E.!

Vienaldzīgs radījums, kam uzspļaut us tautas ciešanām.
8.maijs 2016, 9:57 Atbildēt
Akadēmiķis R
Kļūdas labojums - KAM UZSPĻAUT UZ TAUTAS CIEŠANĀM.
8.maijs 2016, 9:59 Atbildēt

Reklāmraksti Vairāk >

Kaut kas traks!