ABSURDS: Nodoklis jāmaksā arī par mirušajiem

Komentāri [68]

 
zztop
Jopcik, ja man sāktu likt maksāt, līdz manai kapa malia par cita malu, es izrakšu ārā savus tuviniekus un ibēršu jūrā. Debīlie izdzimtēni, es viņus pašus tur noraktu.
12.aprīlis, 7:30 Atbildēt
nodoklis par nodokli par nodokli
Tas vēl nav latviešu nodokļu sistēmas izgudrotāju augstākās saprāta pilotāžas lidojums, ejot automašīnas tehnisko apskati ir jāmaksā nodoklis par nodokļu nomaksu, tas, lūk, ir augstākais lidojums.
12.aprīlis, 9:47 Atbildēt
parasts nodoklis
vienmēr bijis, trennūzenēm nav, jo pa kapiem cūkas rokas
12.aprīlis, 7:35 Atbildēt
toto
Kapu centrā īre ir dārgāka!
12.aprīlis, 7:42 Atbildēt
Gunta Leona
Ko brīnieties? Miršanas kvotas jau ir sen, bet jūs sūkstaties par visādiem nodokļiem
12.aprīlis, 8:04 Atbildēt
mjā
tā jau nav to darba vietu,bet nodokļus gan par visu zin plēst,tad jau vismaz dienu pirms kapu svētkiem smiltis varētu atvest,jo ne jau visiem ir kur dabūt tās smiltis,zinu,ka citviet tiek tā darīts
12.aprīlis, 8:14 Atbildēt
tas mjā
un ūdeni,ar ,un konteineru gružiem,lai tie nav jāmet citiem piederošā mežā,utt!!!
12.aprīlis, 8:16 Atbildēt
Ome
Starp citu,Jūrmalā tāda maksāšana ir jau daudzus gadus gan par Baznīcu kapiem,gan pilsētas!!!
12.aprīlis, 8:24 Atbildēt
Anti'ņš
Ka tik neizdomā taisīt kapos invertizācīju, tad būs vēl jārok ārā un jānostāda ierindā, kā tas bija Staļina koncentrācijas nometnēs--- dzīvs vai miris bet ierindā uz saskaitīšanu jābūt.
12.aprīlis, 8:27 Atbildēt
es
kaut kāds stulbuma kaungals
12.aprīlis, 8:28 Atbildēt
lapa
paldies kangaram dambrovskim un noziedzigajam vienotibas gruppejumam.
12.aprīlis, 12:36 Atbildēt
Ē.P.
Kāds taču grib ēst kaviāru uz citu rēķina neko nedarot.
12.aprīlis, 8:29 Atbildēt
nu laukiem
Par zemi jāmaksā tam , kas to izmanto, lai no mirušajiem arī piedzen...
12.aprīlis, 8:30 Atbildēt
Aita
Man tik interesē, kas būs ja nemaksās. Vai tad ārā raks! Vai arī slēgs līgumu, kas būs saistošs arī mantiniekiem! Tad jau tie apzinīgie, kas šobrīd brauc kopt savu aizgājēju kapus tur vairs nerādīsies... Izskatās, ka kamēr būs aitas cirpēji vienmēr atradīsies...
12.aprīlis, 8:31 Atbildēt
gogolis
Kas par šo naudu tiek darīts? Kam šī nauda tiek tērēta? Namu apsaimniekotājam ir jāuzrāda mājas iedzīvotājiem tāme, lai arī dome uzrāda tāmi, kurā redzams par ko konkrēti katru mēnesi maksāts, kas par šo naudu ir izdarīts!!!
12.aprīlis, 8:39 Atbildēt
adams
Ari es esmu no Rujienas un reizi gada no Rigas aizbraucu..ka sanak,citu gadu tieku tikai svetdiena.Kur tad man samaksat to Nodokli?Automatiski palieku par nemaksataju pret kapa vietu var sakties represijas.Pirmais jau ir ka nolidzina kapa vietu..vai kas veel ir?
12.aprīlis, 8:49 Atbildēt
To adams
Man pa epastu atsuuta reekjinu. Es ari no ruujienas, dziivoju citur. Jau samaksaaju 12 eu par astonaam kapavietaam..
15.aprīlis, 5:50 Atbildēt
Jutta
Cik es zinu par kapa vietu visur jamaksa Vacija kapa vietu nevar nemaz ta uz gadu nopirkt japerk uz 10 vai 20 vai uz 25 gadiem un tas nemaksa dazus eiro bet uz 25 gadi maksa 6000 vai pat vairak un pec to laiku ja neksa atkal rok citu virsu ta ka uz zemes nekas par velti nav pat par mirusajiem jamaksa un kur ta nauda nonak es ar nezinu tapec labak sadedzinat un nemaz nerok zeme nevajag kapa vietu liek urnu kur grib un tarpi ar miesu negrauz
12.aprīlis, 8:53 Atbildēt
Skolnieciņš
Un tās ir manas maģijas beigas. Kauli ir labāki, jo ir mirušā DNS... A, pīšļos ir nekas, tik minerālvielas no cilvēka...
12.aprīlis, 20:27 Atbildēt
m
Tas ir jūsu mīļais kapitālisms-naudas vara pār cilvēcību,cita vērtību sistēma-naudas izspiešana no absolūti visa,bizness-kapu bizness,atkritumu bizness,cilvēku bizness utt.,cilvēks naudas dēļ pārvērties par monstru,cietsirdīgu,aukstu monstru.
12.aprīlis, 9:25 Atbildēt
Skolnieciņš
Skolnieciņš bez naudas ir bīstamāks par naudas monstru!!!
12.aprīlis, 20:28 Atbildēt
dace
kekava kapi pieder baznicai un ari ir jamaksa
12.aprīlis, 9:37 Atbildēt
Skolnieciņš
Uh, kāpēc baznīca prasa naudu? Viņiem ar lūgšanām nepietiek?
12.aprīlis, 20:29 Atbildēt
Ance
Jūrmalas pilsēta īpaši izceļas ar sirsnību un rūpēm par nemiera radīšanu kapsētās. Kapa vietas nodoklis protams ar katru gadu aug.... pie tam dažādi paziņojumi papīra vēstuļu veidā ( uz koka kātiņiem) tiek izvietoti tieši uz kapa vietām. E pasti, kas ir norādīti , uz kuriem tiek izsūtīti rēķini tiek saziņā ignorēti , bet papīra strēmeles tiek izspraudītas , kur ienāk prātā. Manuprāt tā ir Jūrmalas domes akceptēta kapuvietu zaimošana.
12.aprīlis, 9:42 Atbildēt
Rīdzinieks un balsotājs.
Jā tādi ir Pašvaldības noteikumi, ka jāmaksā, gan par dzīvokli,kur īpašnieks nomiris, bet jaunais mantinieks formē īpašumu, kas viņam vēl galīgi nepieder un pie tam vēl Zemes nodoklis, iesaku iet uz kapiem pieklapēt pie apmales, lai ceļās un maksā Rīgas pārvaldniekam, kuram apetīte, kā vilkam. Grāmatvedes, kā no ķēdes norāvušās, ja pazvanīsi pa maksas telefonu, jo cita nav un nav ko traucēt tik " augstas amatpersonas". Izdzīt ar netīru koku d....ķes.
12.aprīlis, 9:48 Atbildēt
aija
Mēs taču jau samaksājam nodevu kapsētai par saviem kapiņiem.
12.aprīlis, 10:46 Atbildēt
arī Gaujienas kapsētā (Apes novadā) ir jāmaksā katru gadu kapu nodoklis 8 eiro/Tā lūk/Esot jāizved atkritumi ,jāved dzeltenās smiltis ,par ūdeni .Ir ,kas nelieto ne smiltis ,ne ūdeni.Vāzītei ūdens līdz pudelē .Labi ,atkritumi ,ja lapas un puķes tā var dēvēt ir,bet maksāt 8 eiro -tas ir par daudfz ,
12.aprīlis, 10:49 Atbildēt

Kaut kas traks!