Skandalozais režisors Regnārs Vaivars zaimo Latvijas himnu

Nora Krevneva, F64 Photo Agency
  • Nora Krevneva, F64 Photo Agency
1 / 1

Latviešu režisors Regnārs Vaivars, kurš jau iepriekš šokējis ar izteicieniem un uzvedību, sacēlis tracis sociālajos tīklos, nosaucot Latvijas himnu par seklu un slavējot padomju laiku himnu.

Režisors naktī uz otrdienu savā Facebook profilā publicējis Latvijas PSR himnu, norādot, ka tā ir "daudz jaudīgka kompozīcija par "Dievs, svētī Latviju". "Es gribētu satikt tos p***rasus, kuri pieņēma, nu jau nemaināmu, lēmumu par brīvās Latvijas himnu paņemt kaut ko tik seklu," raksta R. Vaivars.

Viņš zem ieraksta komentāros turpinājis diskusiju aicinot nosaukt to cilvēku uzvārdus, "jo viņi ir pelnījuši, lai viņus atskalda vārtu rūmē."

"Es nemaz nezināju, kādā valstī mēs dzīvojam, ja man 30 min laikā piezvana 83 cilvēki, lai pateiktu, ka es iesēdīšos cietumā par himnas zaimošanu. Viņu starpā arī juristi," raksta režisors.

Komentāri [57]

 
skumjais Lieldienās
Vispār Ritmanes komponētā un Akurateres izpildītā "Manai tautai" laikam gan ir spēcīgāka. Taču Dievs nevis saved latviešu tautu mājās brīvajā valstī pie Daugavas krastiem, bet vēl vairāk liek izkliedēties pasaulē. Kā tā?
15.aprīlis 2017, 11:42 Atbildēt
(*****)
Možeiko kungs saklausījis LPSR hnas līdzību ar PSRS himnu, bet nezin kāpēc nav saskatījis un saklausījis Latvijas himnas apbrīnojamo līdzību ar Krievijas impērijas himnu bože carja hraņi , kā tekdtuāli, tā melodijas ziņā
13.aprīlis 2017, 8:01 Atbildēt
Latvijas grēks
Visa ļaunuma sakne ir mantas kārība un naudas kārība,un kad no to atbrīvosimies ,tad Latvija būs bagāta valsts ,viss plauks un zels,jo daudzi indivīdi Latvijā ir piesavinājušies un sashēmojuši tikai paši priekš sevis miljardus ,kas faktiski lielākā daļa pieder Latvijas zemei!
13.aprīlis 2017, 6:40 Atbildēt
Skatīt visus 57 komentārus >

Kaut kas traks!