Skandalozais režisors Regnārs Vaivars zaimo Latvijas himnu

Komentāri [57]

 
Valters
Šad un tad aizdomājos, klausoties abas šis himnas, kas pieejamas "You- Tube" un aizdomājos, cik gan daudzi profesionālie (lasīt: muzicē par naudu) mūziķi stabulē un čīgā abās no tām. Un kas zina-gan jau arī daži iedziedājuši kā vienu, tā otru. Būtu interesanti apzināt šo himnu ieskaņošanas reālo vēsturi un sanāktu interesants "patriotiskais" pētījums...
12.aprīlis, 13:55 Atbildēt
Vaira
Diezgan rupji,bet tieši.Un piekrītu.
12.aprīlis, 14:04 Atbildēt
atnuga
Varbūt Vaivars himnu klausījies hokeja spēles laikā- saīsināto variantu sliktā izpildījumā. Bet nav viņš Dievs , un nebūs viņam dzērumā izrunāties par tautas svētumu. Vajadzētu katram savu himnu atbilstoši gaumei.
12.aprīlis, 20:08 Atbildēt
kipars
Naktī uz trešdienu ? Ko lietojam/pīpējam Regnār ?
12.aprīlis, 14:10 Atbildēt
atnuga
Rozā Mēness...un te rezultāts.
12.aprīlis, 20:09 Atbildēt
tādi bij
Meldiņš vien no kauna liek sarkt- latvija lūdz dievu bezapstājā, jo paši neko nespēj.
12.aprīlis, 14:14 Atbildēt
Harijs
Par himnas "jaudu" piekrītu - tāda lūdzoša...
Manuprāt enerģētiski spēcīgāka dziesma ir " Nevis slinkojot un pūstot" , kas mūsu laikam atbilstu labāk , bet par Vaivara "izpildīšanos" jāsaka , ka viņa tekstu kvalitāte ir zema un tie izskatās dikti jau nu līdzīgi interneta "urlu" garadarbiem. (:
12.aprīlis, 14:20 Atbildēt
buks
Aizvainotais neveiksminieks cenšas būt oriģināls. No mēsliem rodas tikai mēsli. Izrādās, ka smird pat infuzorijas atrauga.
12.aprīlis, 14:35 Atbildēt
Raimonds
Notiek tas, ka arvien vairāk cilvēku vienkārši spļauj acīs gan mūsu kliķei ... gan tās vērtībām. Burtiski nedēļas laikā skandāli ar Robertu Zīli ... kurš sarkans aiz dusmām, ka vai visi šim LIELAJAM KUNGAM ... iebraukušam nupat Latvijā vienkārši acīs taisa virsū ... par viņa darbu EP ... un viņa partiju NA. Bet Vīņkele vispār. .. kad viņai diskusijas laikā nav argumentu ... pamet studiju un pierasa slēgt raidījumu ... : ))) .... nu arī kaut kāds režisors Vaivars ko nelabu saka .... :)
Man ir jautājums - uz kādām morālām vērtībām vispār šitā Latwānija turas?
12.aprīlis, 14:43 Atbildēt
Tā ir
“Un pret savas tautas dziesmu var tikai savējie…” /I.Ziedonis/
Tāpat pret savu himnu...
12.aprīlis, 14:46 Atbildēt
chalim sklas smadzenes.
komentars.Citu vardu nav.No kurienes taadi piedzimst,atsaldenis!
12.aprīlis, 14:46 Atbildēt
melnais humors
Himnas sākums tiešām atgādina "Dievs svētī ķeizaru". Varu tikai piekrist, ka "Tev mūžam dzīvot Latvija" būtu daudz mobilizējošāka un labāka himna. Bet pašreizējā valsts... par to nav iespējams domāt bez nožēlas.
12.aprīlis, 14:49 Atbildēt
Rasmuss
Mazák dzert vajaga!
12.aprīlis, 14:51 Atbildēt
sarma
Nu negribas apgalvot,ka viņam pilnīgi nav taisnība.Un tā jau nav zaimošana.Vienkārši izsaka savas domas.Vai tagad tas jau ar kādu likumu aizliegts?vienam māte,vienam meita,citam kleita...Nepatīk nepatīk,nu un tad?
12.aprīlis, 15:01 Atbildēt
Dedra
man arī tā himna liekas galīgi garām. Skolā, kad dziedāja himnu, daudzi vnk ņirdza vai klusēja, jo bija kauns tādu sviestu izpildīt.
12.aprīlis, 15:07 Atbildēt
.
pati esi sviests.
12.aprīlis, 16:40 Atbildēt
viks
Mūsu himna nav rakstīta pēc pasūtījuma kā himna, kam pasūtītājs norādījis gan vārdu saturu, gan prasība mūzikai. Būtībā var teikt - tauta izvēlējās.
Regnārs Vaivars ir citas kultūras (padomju un genderisma sajaukums), ar prasību pēc zeku bravūras (sadot pa purnu ielu mūziķim, jēlības ... ) un rietumu genderistu - sex, grupen sex ģenitālijas, spontāni aborti, ), bet tā nav mūsu baltu mentalitāte, ko izsaka mūsu himna, tā jāieaudzina ģimenē, skolā, tas jāprasa no pedagogiem, lai aug sapratne par savām saknēm.
12.aprīlis, 15:12 Atbildēt
Uldis Bārītis
Patreizējā himna ir domāta tikai latvjiem, pārējiem citu tautību Latvijas pilsoņiem un latgaļiem himnas atskaņošanas brīdī ir jāstrādā, jo himnas vārdos viņi nav pieminēti.
12.aprīlis, 15:17 Atbildēt
zb pļāpāt, muldi bārabērn
turi žaunas bārīti, latgaļi tevi uz pudeles uzsēdinās ja riesi...
12.aprīlis, 16:59 Atbildēt
Uldis Bārītis
Puikiņ, iemācies himnas vārdus, tur runa ir tikai par latvjiem,
12.aprīlis, 19:48 Atbildēt
Ko nu
arī par necieņas izrādīšanu Latvijas valsts himnai personas saucamas pie likumā paredzētās atbildības.
12.aprīlis, 15:26 Atbildēt
Skolnieciņš
Es Dievam neticu un man pret viņu ir stipras antipātijas. Tāpēc es kristietību ignorēju un par to nedomāju, es negribu to savā galvā... Katram ir izvēles brīvība, tai skaitā, ticības...
Tāpēc es tik anonīmi citus nodiršu... Un es ironizēju cenzēti, lai mani nedzēš. Bet dzelt sirdī un prātā es māku...
Cieņā, Skolnieciņš
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
12.aprīlis, 15:50 Atbildēt
mūdzis regionālis
Spriedelējat it kā būtu izsludināts jauns konkurss ar prāvu godalgu summu.Patiesībā ierosmi devis cilvēks,kuru nevar tiesāt,jo ir jāārstē.
12.aprīlis, 16:11 Atbildēt
atkal tas pats
ja nespēj iespert pa bumbu, sper spēlētājam..
12.aprīlis, 16:21 Atbildēt
Ilga
Ja pašreizējo Latvijas himnu par savējo uzskata Vienotība&Co, tad ir:
(1) vai nu jāaizmēž šī perversā, Latvijas valstij tik daudz taustāma un acīmredzama kaitējuma atnesusī koalīcija. (2) vai arī - jamaina himna, pret daudz kaujinieciskāku, uz rīcību pamudinošu, enerģiju šai rīcībai dodošu.
12.aprīlis, 16:29 Atbildēt
Balagāns
vaivariņš pats ir sekls un netalantīgs plukata. cenšas vairot savu popularitāti ae lētām sensācijām un provokatīviem izteikumiem. tieši tāpat kā savos filmētajos izstrādājumos. nav jau pirmā reize, kad viņš kaut ko cenšas zaimot. ar to jau viņš tikai pats sevi pazemo un parāda savu intelektuālo impotenci
12.aprīlis, 16:47 Atbildēt

Kaut kas traks!