Laucinieki sašutumā: LTV rāda un izceļ tikai slikto reģionos

Ekrānuzņēmums no video/ Tautas Panorāma
  • Ekrānuzņēmums no video/ Tautas Panorāma
1 / 1

Marta beigās Latvijas Televīzija nāca klajā ar jaunu raidījumu "Tautas Panorāma", kā mērķis ir novērtēt pašvaldību vadības darbu. Tomēr vairāki reģionu iedzīvotāji ir sašutuši par šajā raidījumā pausto, jo tur, galvenokārt, tiek atainotas negatīvās lietas, vēsta portāls "Novados.lv"

Līdz ar raidījuma parādīšanos ēterā, portāls “Novados.lv” saņēma vairākas vēstules un zvanus no Pierīgas un pārējo reģionu iedzīvotājiem, kuri pauž sašutumu un neizpratni par raidījumā atspoguļoto novadnieku dzīvi.

Arī portālā "Tautas balss" ir aplūkots šis temats un tiek rakstīts: ''Paskatoties sižetus un nezinot neko par dzīvi konkrētajās pašvaldībās, nākas secināt - Latvijā visiem iet ārkārtīgi grūti, pie varas esošie pašvaldībās neko nedara un pat moka vietējos iedzīvotājus, bizness nevedās, daba tiek piesārņota, cilvēku nav. Bet vai tā tiešām ir patiesā aina, vai Latvijas Televīzijai ir kādi īpaši iemesli, kādēļ sabiezināt krāsas un sēt sabiedrībā negatīvismu, atspoguļojot tikai šo vienu kritisko viedokli?''

Kā portālam "Novados.lv" norāda vairāku novadu iedzīvotāji, ar LTV raidījuma palīdzību tiek radīts iespaids, ka viss ir slikti un nekas labs novados nenotiek, lai gan tā nav tiesa. It īpaši sašutuši par redzēto ir Valmieras pilsētas iedzīvotāji, kuri uzsver, ka sižetā neesot neviena pozitīva viedokļa, lai gan daļa nointervēto valmieriešu atzinīgi vērtējuši pilsētas attīstību. Viņi gan sižetos nav tikuši iekļauti. Bija arī sašutuma pilni zvani no Valkas un Beverīnas novada.

Pēc portāla "Novados.lv" domām, iedzīvotāji ne bez pamata ceļ trauksmi par notiekošo un var tikai pievienoties viņu vēlmei ar sūdzību vērsties Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē, lai izskatītu LTV kompetenci un raidījuma atbilstību sabiedrisko mediju likumam.

Komentāri [40]

 
zviedreļu un zīdeļu augļotaju domas
lūk, Rotšildmēslu un citu Volstrītas zaglīgo cūku izdalūjumu 25 gadu zagšanas sekas...
15.aprīlis 2017, 21:00 Atbildēt
valdis
Tautas panorāmā uzskatāmi var redzēt kāda gājuma cilvēki reģionos palikuši.
15.aprīlis 2017, 17:37 Atbildēt
M-auces novada reforma
JO-bēni apvienojot ar PEŽkuli, izveidot ČAKENI!
13.aprīlis 2017, 20:26 Atbildēt
WC - mauces novada simbols
"Visus ģerevņas deģenerātus - KASTRĒT!" - mauces novada moto
11.maijs 2017, 15:11 Atbildēt
Sūds Tūplinskis > mauces novada mēris;
Gaļa Fekālija > mauces novada uboršķica.
11.maijs 2017, 20:08 Atbildēt
Skatīt visus 40 komentārus >

Kaut kas traks!