Laucinieki sašutumā: LTV rāda un izceļ tikai slikto reģionos

Komentāri [40]

 
tie sašutēji ir tie vainīgie pie sliktuma laukos
1/3 daļu aizdzinuši uz ārzemēm...
Prihvatizātori nolādētie !!!
12.aprīlis, 19:34 Atbildēt
a pats?
nu pat dumiķītim ir dators ar pieslēgumu, nu nevajag lamāties! Tev arī bija prihvatizacijas sertifikāti. Kur liki? A uz ārzemēm aizbrauc pēc labākas peļņas. Gribēs atbrauks. Daudzi atbrauc.
12.aprīlis, 20:08 Atbildēt
ots
kur liku sertifikātus? nopirku pa tiem zemi! tagad esmu zemnieks! saņemu jūsu nīstās ES subsīdijas un dzīvoju zaļi! pat kolhozu laikos nebija tik lielas subsīdijas! atšķirība tikai tāda , ka maksā tam kam kaut kas pieder , vai vismaz pats ir darbīgs. nu kolhozu sliņķiem un alkoholiķiem gan čiks, tie nomainījuši lūgšanas vietu no kolhoza priekšnieka uz pagasta valdi!
12.aprīlis, 20:26 Atbildēt
poc
ar sertifikātiem tehniku nopirkt nevar. kur ņēmi naudu? arī tulpes dzini uz maskavu pārdot?
12.aprīlis, 23:55 Atbildēt
Ja
Maitas tadi ! Vai tad nevar kaut ko pozitivu paradit ,nu ,piemeram ,ka musu milotie islama brali ceļ latvijas ekonomiku !
12.aprīlis, 19:39 Atbildēt
Jēpītis
Piekrītu tiem Saeimas ""lauciniekiem"", ka tā dzīve nav nemaz tik slikta. Mājokli ar visiem nodokļiem apmaksā Valsts, atlīdzība arī nav peļama, nav par ko sūdzēties.
12.aprīlis, 19:42 Atbildēt
Provinciālā televīzija
Tā ir Latvijas televīzija. Rupji žurnālisti, piepaceltās eksaltētās balsīs dodas uzbrukumā : MĒS JUMS PARĀDĪSIM!!! Kad beigsies ši necieniga rupjība????Provinciālā televīzija iedomājusies, ka agresivitāte līdzinās atklātībai.
12.aprīlis, 20:06 Atbildēt
V-11
Kā mācija tā strādā ,Kļeckina -skola ! Tikai negatīvais ir ziņa !
12.aprīlis, 20:08 Atbildēt
H2o
pareizi ,7pārpeldēja upi ,bet viens noslīka !
12.aprīlis, 20:09 Atbildēt
Laukos ejam uz priekšu
Žurnalistiem būtu jāsaprot- vienalga, kas tavs boos, bet jāstrādā profesionāli. Ko tad te ir ko apriet? Visi savejie. Un arī korupcija ir pārspīlēta. Ja negodīgi krāpnieki ir, tie jāņem aiz dziesmas, bet ne jau jāsludina, ka visi ir slikti. Latvija virzās uz priekšu. Biju aizbraucis uz Rīgu-tur gan mazliet nošļukums.
12.aprīlis, 20:12 Atbildēt
Sajūsma par Kuldīgu
Biju atvaļinājumā Latvijā. Aizbraucu ar draugiem uz Kuldīgu paskatīties vimbu dančus. Pilsēta sakopta, cilvēki sakopti, ielās labas mašīnas. Jauki.
12.aprīlis, 20:14 Atbildēt
Siram.
Droši no laimes,kāda pile,bikšelēs at tika. Jo tikai ar latvījas laimīgajiem tā notiek. Tas ir bonuss no domes tūrisma centra. Ak tu laimīgais,Vācījā tādu prieku. Tur man kontā uz nākošo algu kontā paliek ap 300 eiro,reiz12.mēneši,nekas izcils. Rīt pat uz Tēvzemi,Latvījā komunisms urrr āāā
12.aprīlis, 21:04 Atbildēt
Biju Rugājos
Tīri Rugāji! Kotletes vietējā ēdnīcā lielas un garšīgas!
12.aprīlis, 20:16 Atbildēt
ots
kādi tīri Rugāji? a Tikaiņos esi bijis?
12.aprīlis, 20:20 Atbildēt
vvv
Rugājos nav ēdnīcas!
12.aprīlis, 20:25 Atbildēt
ots
iebrauc Bērzpilī, tur barčiks!
12.aprīlis, 20:27 Atbildēt
Nemauka.viņķ apčī
Iebrauc saeimā tur vieglas uzvedības tirgus. Ja ir piķis vai kāposts uztaisīs imunitāti pret visu. Piemēram andruki un oļugārņi sārti un smaidīgi,tātad strādā un darbojas tās receptes.
12.aprīlis, 20:49 Atbildēt
Māris
Kāds var būt sšutums-paskataties video-visur gaišs,bruģus liek,parkus kopj,ja vajag palīdzību padzen, VINĶELIEŠIEM IELIKTNĪŠI TRĪC. Jo Bojārs var neparādīto izvilkt ēterā,tad gan iznāks mazliet-UPSS.
12.aprīlis, 20:21 Atbildēt
lapa
pateicoties noziedziga vienotibas gruppejuma uzspiestajai politikai , kangaram dambrovskim - latvija merktiecigi tiek iznicinata un pareizi kad rada , un stasta par so bardaku.
12.aprīlis, 20:46 Atbildēt
Savādais
LTV vadošie speci saņem no Latvijas valsts lielas algas, lai gānītos par mūsu Latviju. Kremļa troļļi nemaz nav vajadzīgi! Belte ar Elksni pretvalstiskus uzbrukumus veic godam!
12.aprīlis, 20:52 Atbildēt
piekrītu
Ar žurnālistu gādību tiek nonicināts viss labais. Viņi kultivē negatīvo un neko labu tv vispār neredzam.
13.aprīlis, 15:56 Atbildēt
Apse
Kauns par tādu "tautas panorāmu"...
12.aprīlis, 20:58 Atbildēt
/////
pAR KO KAUNS?PAR PATIESĪBU???
13.aprīlis, 10:27 Atbildēt
viesis
Tieši tā, jākaunas par to, kas Latvijā notiek, nevis tāpēc, ka par to runā...
13.aprīlis, 21:39 Atbildēt
Kaučuks
Labu ļaudis nevēlas redzēt. Tic krāpnieku sistēmai.
12.aprīlis, 21:17 Atbildēt
rene
Jāsūta viss sliktais tiem kuri tā izdomā un vēsta-ātri saņems no laika algu!!
12.aprīlis, 21:46 Atbildēt
Skolnieciņš
Tautas panorāma ir malači! Viņi redz Skolnieciņa acīm!
13.aprīlis, 5:47 Atbildēt
solon
Ko nu melšat?! Sašutumu pilnus zvanus esot saņēmuši ... - ja arī bija zvani, tad, ticamāk, zvanītāji bijuši vietējās pašvaldības uzdevumā. Manuprāt tieši otrādi - cilvēki nesaka visu patiesību. Viņķeles visai atklāti draud atņemt finansējumu "nepareizi" runājošiem medijiem, kur nu parastai tautai pret šo mašinēriju runāt ...
13.aprīlis, 9:00 Atbildēt
ilmars
Cienijamie tautiesi-esiet pieklajigi savas relikas,un cieniet zurnalistu darbu ,jo vini tikai uzklausa Jusu viedokli.
13.aprīlis, 9:02 Atbildēt
P
Bet tie novadi,kas elpo ,pateicoties izlīdzināšanas naudai?Manā ciematā palikuši 20% pēc visām reformām-miruši,aizbraukuši kur kurais.Nekā slavējama te nav.
13.aprīlis, 9:46 Atbildēt
VAIIIIIII
Noskatījos vidikus par Tautas panorāmu piem.Viļakā,kur viens tantuks saka,ka Valdības līmenī esot kas tur jārisina....bet.....priekš kam tad ir vietējās pašvaldības?????Domāju ka Valdības līmenī ir ļori liela pretimnākšana kaut vai labvēlīgā likumā šim te parazitējošām pašvaldībām ,kuras tikai tērē citu naudu un nedomā par savu cilvēku nodarbināšanu---tas būtu ka tas pats IEDZĪVOTĀJU IENĀKUMA NODOKLIS TIEK NOVIRZĪtS tantuka pašvaldībai viļakā,kuru deklarētie iedzīvotāji pelna sev iztiku pie, Rīgā--deklarēti tantuka pašvaldībā--pašvaldība i ausīm neklapē dzīvo--LAI TAK TANTUKAM PASKAIDRO KAUT VAI TO!!!!!!
13.aprīlis, 10:34 Atbildēt

Kaut kas traks!