Kombuļu Inese atklāj patiesos iemeslus, kāpēc pametusi vīru

Ekrānšāviņš no video
  • Ekrānšāviņš no video
1 / 1

Pirms neilga laika žurnāls "Kas jauns" vēstīja, ka Inesei Saulītei jeb Kombuļu Inesei dzīvē bijis jāsaskaras ar dažādām likstām. Tad viņa izšķīrusies no kārtējā vīra, tad kāds no bijušajiem laulātajiem viņu iesūdzējis tiesā. Pašmāju attiecību šovā "Melu detektīvs" sieviete aci pret aci skaidrojusi attiecības ar bijušo vīru Ēriku.

Kanāla STV Pirmā raidījumā "Melu detektīvs" Inese aci pret aci tikusies ar bijušo vīru Ēriku, kurš Inesi pavisam nesen iesūdzējies tiesā. Nelielajā raidījuma fragmentā, kas atrodama sociālajā tīklā facebook, sieviete atklājusi, ka bijušais vīrs ne reizi vien pret viņu pacēlis roku. Dziedātāja arī nav kautrējusies bijušo vīru nosaukt par kretīnu un memļaku un vāju cilvēku.

Tiesa, bijušais Ineses laulātais draugs gan spējis atzīt, ka savu rīcību nožēlo, turklāt pēc visa tā, kas noticis, ļoti pārdzīvo.

Komentāri [11]

 
TRUMPISTS
KUR UN KAA VAR BRIESMIIGAA VEIDAA IZCIRST SHITO BIRSTI,VARBUUT VIENREIZ BUUS MIERS NO SHITAS MISKASTES.
16.aprīlis 2017, 9:57 Atbildēt
Re
Kas tā tāda ir?
13.aprīlis 2017, 14:43 Atbildēt
NU KO TEIKT
pietika ar to dzirdeeju VEČIEM DIKTI PATIIK PALAIST ROKAS UN NOBLAUTIES - AZIVERIES JA NE ZOBUS IZDAUZISUS -- RE ESMU INESE PUSEE ,cilveks kas pacel roku pret soevieti ,manaas acis ir MESLS !!!
13.aprīlis 2017, 12:43 Atbildēt
hehe
es varu derēt tu esi mēsls daudzu acīs..
13.aprīlis 2017, 23:35 Atbildēt
Skatīt visus 11 komentārus >

Kaut kas traks!