Lieni Skulmi sanikno slimnīcā piedzīvotais

Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency
  • Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency
1 / 1

Skaistumkaraliene, gleznotāja un triju bērnu māmiņa Liene Skulme facebook publicējusi nesen piedzīvoto Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā. Vēlme apciemot savu meitu beidzās ar lielu vilšanos un sarūgtinājumu.

"Goda vārds, man nav skaidrs, kurš "gudrais" izdomā visus tos neloģiskos noteikumus! Kurš muļķis, piedodiet, raksta tos likumus?! Es ar savām mazajām meitām, kuras sagatavojušas svētku našķus māsai, dodos apciemot savu lielo bērnu, kurai jau tā Lieldienas jāpavada slimnīcā, bet meitenes personāls nelaiž iekšā, jo, redz, kāds ir izdomājis, ka, ja tev nav 14 gadu, tad tas ir aizliegts! Kādā sakarībā?! Ja man būtu līdzi zīdainis, kur man viņš būtu jāatstāj? Uz plaukta? Un kurš atbildēs par to, ka ar maniem bērniem nekas nenotiks, ja atstāšu viņas vienas? Ja māsa slimnīcā, kādā sakarībā pārējās māsas nedrīkst viņu apciemot? Kad pajautāju, kur ir izlīmēta tā stulbā lapiņa ar info, man atbild - palasiet Ministru kabineta noteikumus... Lai tikai man acīs paskatās tas, kurš to izgudrojis! Līdzi ņemt nedrīkst, mājās atstāt vienas nedrīkst - nedod, Dievs, vēl Bāriņtiesu uzsūtīs! Kas tas par murgu? Personāls gan ir brīnišķīgs, paldies liels, profesionāli ārsti, jauka attieksme, bet viņiem droši vien ne es viena tāda mamma esmu pagadījusies, kuras bērnus, gribi vai negribi, jāatstāj aiz durvīm, jo nedrīkst... Ieguvums no cerētā prieka - acīs asaras mums visām. Priecīgas Lieldienas!” raksta Liene.

Slimnīcas mājas lapā atrodami minētie nosacījumi - tur patiešām melns uz balta rakstīts, ka "Bērnus slimnīcā drīkst apmeklēt tikai veselas personas, kas vecākas par 14 gadiem, vienlaikus ne vairāk kā divi apmeklētāji."

Ekrānšāviņš

Komentāri [78]

 
Māte
Es ar biju šokā, kad pie 16 gadīgā dēla pēc operācijas gribēju ar 5-gadīgo māsu ieiet... Man jau to bērnu nebija kur atstāt, pēc darba braucām 70 km pie brāļa, vakarā. Un te nelaiž iekšā... Ka kaut ko neievazā... bet turpat blakus 2 bomžu tipa pieaugušie ieiet iekšā nodaļā... neko sliktu nesaku, visiem vajag medicīnu un palīdzību, bet 5-gadīgais nevarēja iet iekšā, bet tie sasutuši - laipni lūgti!!!
16.aprīlis 2017, 16:24 Atbildēt
ii
un ,ja blakus gultā ir bērns pie kura mamma netiek,tak viņam sirds sāp,arī par citiem japadomā,tāpat skolās un bernu dārzos ir daudz vīrusu,kurus var ienest slimnīcā
16.aprīlis 2017, 13:28 Atbildēt
uksis
esi liberastu valstī, priecājies, ka tev neatņem bērnus par to, ka uzdod ne liberastiskus jautājumus un vēl neiesēdina....
16.aprīlis 2017, 11:12 Atbildēt
Skatīt visus 78 komentārus >

Kaut kas traks!