"Ekstrasensu cīņu" vadītājs: Viss šovā redzētais ir meli

Komentāri [27]

 
Skolnieciņš
Teiksim tā, tie nav meli, bet tas ir šovs ar interesantu sižetu un aktieru spēli. Tikai kālab policisti iesaistās šādos šovos, tie tik tautai skādi taisa.
Uh, kālab atrodas cilvēki, kas domā, ka viss notiek pa īsto? Tas taču ir šovs, kas izklaidē...
Pa teļļuku dajebko var parādīt...
16.aprīlis, 18:59 Atbildēt
otto
Labāks jau par mūsu ,ar naftalīnu piesūkušajiem, koncertiņiem un Eirovīzija palicis par galīgu mēslu ,neiedziļinoties melodijās liekas ,ka no vienas plates nācis.
16.aprīlis, 22:14 Atbildēt
reptilis
Ticībai pierādījumus nevajag...es esmu mēģinājis savam paziņam teikt,ka šarlatāniem nevajag ticēt.....,bet nevar ...nevar pārliecināt:(((
16.aprīlis, 19:30 Atbildēt
Skolnieciņš
Tur vel viņi naudu kāš... Latvijā arī ir tādi ezotēriķtipa cilvēki sākot no dziedniekiem un beidzot ar gaišreģiem, kas sev piedēvē titulus un naudu kāš...
A, nomalas nepārbaudīsi. Labākais tests, lai uzzinātu cik spēcīgs ir līdzcilvēks, tas ir uzlikt lāstu. Tā var ekstrsenaus testēt. Es pats praktizēju melno maģiju. Spēju nedz man, nedz kādam manā dzimtā nav. Bet es trenējos. Daudz ko var paņemt un notestēt no krievu melnās maģijas forumiem. Esmu licis lāstus. Tik tie cilvēki ir pārāk dzīvi. Likšu vel. Bet pagaidām es stiprinu sevi.
16.aprīlis, 21:08 Atbildēt
Skolnieciņš
Tuvāko mēnešu laikā plānoju ar vecākiem pastrādāt. Padziedināt, uztaisīt tīrīšanos un izlikt uz viņiem aizsardzību. Man savus vecākus safočēt un bildes izdrukāt nav grūtību. Viņi nezin ar ko es nodarbojos.
16.aprīlis, 21:18 Atbildēt
Sulīgais Lieldienu zaķis Anda
Skolnieciņ,es zinu ka tu burvestību lietās esi eksperts!Es Turaidas kapos,vēl maza meitene būdama no kapu akas bieži dzēru ūdeni.Kas ar mani tagad var notikt?
16.aprīlis, 21:40 Atbildēt
Skolnieciņš
Šovasar in šoruden es paeksperimentēšu ar savām klasesbiedrenēm un skolotājām. Piebūrumi un tā... Pagaidām es darbojos tikai ar sevi... Un iegūto spēku kaut kā jāliek lietā. Tāpēc eskperimenti ar tuvākajiem ir tikai sākums...
16.aprīlis, 21:22 Atbildēt
Anda
Un,kad tu sāksi sexperimentēt ar sevi mīlulīt?;)Kad tu kļūsi par pirmo latviešu šīmeilīti?Vai tev ir grūti uzkrāsot lūpiņas,uzvilkt apspīlētu minikleitiņu un mammas lakādas kurpītes?Vienīgi tev krūšu palielināšanas operāciju būs grūti uztaisīt,jo tu esi no ļoti trūcīgas ģimenes...
16.aprīlis, 22:22 Atbildēt
Pēcis
Paldies, ka pateici, ka POLITIĶIEM var ticēt!!!
16.aprīlis, 22:39 Atbildēt
Antiņš
Kā ta nebūs meli, ka neviena Krievijas baznīca šos neatzīst! Kur vēl Ļeņina muzejā šie ielīda. Komunistu reliģijas pārstāvjiem tas ļoti nepatika.
16.aprīlis, 22:04 Atbildēt
Logično
Ta nu mordabojs atklaaja ameriku.Sen jau tas zinaams ka EC ir totaals teaatris lai letticiigajiem aizmaaleetu acis.
16.aprīlis, 22:15 Atbildēt
Lācis
Nervi neizturēja!)))
16.aprīlis, 22:40 Atbildēt
Skolnieciņš
Pamēģināšu ar melnās maģijas palīdzību palielināt savo mazo krāniņu. Citādi sievietes jau pirmajā naktī smiedamās aizmūk.
16.aprīlis, 23:38 Atbildēt
Skolnieciņš
Beidz mani nodirst! Es esmu alfa trollis, bet Tu esi nekas!
17.aprīlis, 7:13 Atbildēt
Joko
Kads sviests, jums pat sajegas laga nav per ko jus te rakstiet! Bedigi!
Lastus vins esot licis un liksot!!! Uz prieksu!!! Visi tie lasti tevi pasu ari piemekles!!!
16.aprīlis, 23:50 Atbildēt
velta
Marats Bašarovs ir aktieris
17.aprīlis, 9:56 Atbildēt
?!
interneta tikai trako majas iemitnieku kontingents?
17.aprīlis, 11:56 Atbildēt
sventa
Porečenkovs jau arī ir aktieris.Tikai varētu beigt dzert un dzērumā mazāk dir....Sev reitingus cēla tur,un tagad atkal te.Izbijusi persona.
17.aprīlis, 12:27 Atbildēt
Skumji
Igauņu tā saucamā ekstrasense Ilona arī pateica, ka tas viss ir iestudējums un kauns Poročenko, kas barojies no šīs silītes, tagad tā izsakās. Skumjākais ir tas, kas cilvēki piedalās un dalās savās bēdās pa īstam, bet no tā iztaisa šovu. Tagad vairs nespēju šo raidījumu skatīties. Redzu tikai cilvēku ciešanas un blēdīgu marionešu spēli jeb šovu, tā laikam to sauc.
17.aprīlis, 12:40 Atbildēt
Show = raidījums
Viss raidījumā redzētais ir meli.
17.aprīlis, 19:22 Atbildēt
Ra
Patiesība ir tikai tā ko pats piedzīvo, pārējais ir ilūzija. Poršiks savā repertuārā, iespējams nav dabujis, varbūt mainīta orientācija, nezinu, te nav jācepas. Dzīve katram ir šovs, tikai tad kad mirsti domā cik nepareizi ir nodzīvots........ ....
17.aprīlis, 23:11 Atbildēt
b
tas ķēms Porečenkovs pirms pāris gadiem brauca uz Ukrainu ukraiņus šaut , nodēvēdams to par safari.
18.aprīlis, 3:09 Atbildēt
Rodija
Kas ta cits tur varētu būt? Ja patīk var arī visādas blēņas paskatīties un visādus divaiņus redzēt. Viena tāda arī no Rigas tur bija un ķēmojās vēl trakākpar citiem.
18.aprīlis, 6:40 Atbildēt
np
ticiet vien ekstrasensiem , skatieties , dodiet naudu , uzbarojiet utt . Nebrīnieties kad pašiem neies un nekas nelīdzēs
18.aprīlis, 10:13 Atbildēt
saule
tas jau sen bija skaidrs ka viss ir muļķības
18.aprīlis, 10:20 Atbildēt
Tas poročenkovs ir izcils melis un putlerveidīgs mēsls.
18.aprīlis, 10:56 Atbildēt
mhm
Ir tādi cilvēki, kas netic ne Dievam ne velnam, arī pats sev nē. Tiklīdz viņš sāk sevi iepazīt, kas viņš ir kāpēc viņš ir, un ar kādu uzdevumu viņš piedzimis saviem vecākiem, tā viņam, gribi vai negribi, jāsāk kaut kam ticēt.. Paračenkovs gribēja ieriebt savam pēcnācējam, tāpēc arī melo ka viss iestudēts.
18.aprīlis, 13:18 Atbildēt

Kaut kas traks!