FOTO: Laika ziņu vadītājs Klintsons dižojas ar nomestajiem kilogramiem

twitter.com/ Ansis Klintsons
  • twitter.com/ Ansis Klintsons
1 / 1

Ne reizi vien gan Latvijas, gan pasaules slavenības lepojušās ar saviem stāstiem par to, kā viņiem izdevies atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Šodien TV personība un mūziķis Ansis Klintsons mikroblogošanas vietnē twitter ievietojis attēlus, kuros redzams, kā viņam veicies ar atbrīvošanos no liekajiem kilogramiem.

Kā liecina A.Klintsona ievietotā informācija mikroblogošanas vietnē twitter, tad šajā pavasarī viņam izdevies atbrīvoties no 17 liekajiem kilogramiem. Lai zaudētu svaru, mūziķis un TV personība ievērojis Stokholmas diētu.

Intervijā "stockholmdiet.com" Ansis norādījis, ka jau iepriekš mēģinājis kļūt slaidāks un šķirties no liekajiem kilogramiem, tomēr ne vienmēr tas izdevies kā cerēts.

TV personība arī uzsver: "Tas ir mīts, ka tievēšana vienmēr saistās ar badošanos, atteikšanos no ēdiena vai neizpildāmiem sāpju vingrojumiem. Es ar baudu precīzi pildīju man sastādītu uztura plānu un tagad, kad skatos atpakaļ, saprotu, ka ēdu regulāri, veselīgi un pareizi."

Komentāri [6]

 
agrils
Protams ka meli,reklāma. Es 18 kg nometu divos gados. Ļoti sekoju ko ēdu, no daudz kā bija jāatsakās, arī pēc sešiem vakarā neēdu neko,daudz dzēru ūdeni, cilāju hanteles, dienā 30 minūtes.
18.aprīlis 2017, 20:38 Atbildēt
Onslovs
Vienā bildē vēders izgāzts, cik spēka, otrā - ievilkts, cik spēka. Tā notiek tievēšana sekundes laikā.
18.aprīlis 2017, 20:07 Atbildēt
cukuriņš
Kārtējie meli
18.aprīlis 2017, 19:08 Atbildēt
Skatīt visus 6 komentārus >

Kaut kas traks!