Intars Rešetins par vēlēšanām: Nevēlos Krimu Latvijā

Alise Šulca/ F64 Photo Agency
  • Alise Šulca/ F64 Photo Agency
1 / 1

Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins pirms vairāk nekā nedēļas sociālajā tīklā facebook publicējis ierakstu par gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām. Lai gan pats aktieris norāda, ka parasti par politiku nerunā, šoreiz viņa skarbais ieraksts izraisījis īstu vētru sociālajos tīklos.

10.aprīlī publicētajā ierakstā I.Rešetins norādījis: "Nekad nerunāju par politiku, neiesaistos tajā, bet...Vai tiešām mūs apmierina, ka galvaspilsētu vada Maskavas roka? Nevēlos Krimu Latvijā.

Loģiski, ka šāds sabiedrībā zināmas personas viedoklis nav atstājis vienaldzīgus arī citus sociālo tīklu lietotājus, kuri pateicas gan par atklāta viedokļa publicēšanu, gan kategoriski nepiekrīt I.Rešetina teiktajam.

Viena no pirmajām aktiera un režisora ierakstu komentējusi bijusī TV raidījumu vadītāja Anna Krimele, kura pati norādījusi, ka rīkojas un nolēmusi kandidēt šajās pašvaldību vēlēšanās.

Tikmēr kāda cita sieviete garā un plašā savā viedokļa izklāstā nekautrējusies norādīt, ka Krimā, iespējams, ir labāk nekā Latvijā un jau padomju laikā esam dzīvojuši labāk nekā tagad.

Atgādinām, ka pašvaldību vēlēšanas notiks šī gada 3.jūnijā. Ziņas par iesniegtajiem partiju sarakstiem un deputātu kandidātiem atrodamas Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā.

Komentāri [158]

 
Jāzeps
1-AIS AUGST.BAUSLIS -pavēl,==tēv būs savu Dievu to Kungu, mīlet no visas sirds,prāta,dvēseles un visa spēka,,==un TUVĀKO kā sevi pašu. Dievs nesaka,-ja tu mīlēsi kaķus un cilvēkus kā Ušakovs,-ja tu mīlēsi suņus, cilvēkus, sievietes,bērnus, kā Hitlers,=ellē nenonāksi. Dievs pavēl,==neapbižot,mīlēt tuvāko,=bet ja dēļ tavas alkatības valdībā,= pensionāri mirst badā, ==tu esi mūžības testā izkritis,-tevi gaida elle,-tā saka Bībele. Jāzeps ir nulle,es neko nezinu,=tikai pravieša aicinājuma un Sv.Gara paskubinājuma ietvaros es publicēju tikai to,ko Sv.Gars paskubina un vēlās,-Viņš ir Dievs,=kas visu zina,nekad nekļūdās,un nekad nenokavē.
26.02.2017,=svētdien,-atgriežoties no Dievkalpojuma, uz durvīm sāku lasīt svaigu ar skoču 4-ās vietās pielīm.ziņojumu,=(uzreiz sajutu nāves elpu,ko nevar sajaukt),= = Aicinām visus uz meteņu svinēšanu!== kopīgi pavadīsim ziemu un sagaidīsim skaisto pavasari. No mums,=pankūkas,tēja,ievārijums,konkursi un jautrība,=no jums,=labs garastāvoklis. KAIMIŅMĀJAS pagalmā,=adrese un laiks.(kā pierād.saglabāts) Radīja šoku tas, ka dzīvojot ilgus gadus šajā adresē,ar šādu okultu,etnogrāfiski motivētu aicinājumu sastapos pirmo reizi,no 9-ām kāpņu telpām,šads aicinājums bija pielīmēts tikai uz manas kāpņu telpas durvīm. Sāku sēv sacīt,= pēdejo reizi garšīgi pacienās,lai nekritizē valdības alkatību. Sv. Gars nojautu apstiprināja. Sāku Sv. Garam citēt Bībeli,=( Marka Evanģ. 16-18).,-Tie ņems rokās čūskas, un, pat ja tie nejauši iedzers indi,kā arī ērces kodiens tiem nekaitēs. Neveseliem tie rokas uzliks,un viņi atlabs. (darbojās,kuri staigā Kristus vadībā) Es teicu,Dievs,ja es iedzertu indi,Tu to sastāvu neitralizētu,jo Tavas tehnologijas ir neskaitāmi pārākas,=Sv Gars turpināja,jā, Es varu jebkādu indi neitralizēt,-bet pagaidām,neminot uzvārdus, publicē šo faktu,ka tas ir Rīgas Domes, SC- partijas,tikai 3-ju cilvēku, ar iepriekšēju nodomu gatavots atentāts. Sv.Gars turpināja,=Man ļoti sāp valdības rīcība,=ka cilvēki iztikas meklējumos ir spiesti pamest savu valsti, veci ļaudis mirst badā. Ja šie alkatīgie bendesmaisu kangari nepratīsies,=tiks publicēti uzvārdi. Kā Dieva kalps, lūdzu Dievam viņiem šo grēku nepieskaitīt,esmu piedevis. (uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) www.youtube.com/watch?v=J4QpCyPfKt8
23.aprīlis, 18:32 Atbildēt
ESMAIJA
Šorīt izlasīju visu Rešetina skaidrošanu, kādēļ viņš aģitē atbrīvot Rīgu no krieviem. Pirmkārt, kaut kā neiet kopā paziņojums, ka par politiku nekad nav interesējies ar sīku izklāstu cik briesmīgi Ušakovs organizē Rīgas izzagšanu un rīdzinieku apkrāpšanu. Ja ir tik precīzas ziņas, tad ko Rešetins meklē internetā - tad sen vajadzēja griezties prokuratūrā. Otrkārt, paziņojumam ir acīmredzams zemteksts - es esmu pērkams ...kas maksās vairāk? Kaunaties, Rešetin! Jūs gluži vienkārši ar šo kļuvāt pretīgs, ja ar savu muti ļāvāt runāt tieši tiem, kas VISU Latviju ir iznīcinājuši līdz saknei!Tagad Jūs lienat tur, kur nav komentāru... Laikam kauns tomēr ir?
22.aprīlis, 10:44 Atbildēt
Jāzeps
Es esmu Dieva kalps,=Sv. Gars man atklāja,ka Rešetins ir lojāls LV- vienkārši
sabiedrības lielai daļai ir iestrādājies stereotips, neticēt nevienam,visi ir viltnieki un provokātori. Šo skaidrojumu es izlūdzos no Dieva,-Viņš nemānās.
Nav daudz,bet ir arī cilvēki ar gaišu,gudru dvēseli,=Ticiet Rešetinam.
22.aprīlis, 11:05 Atbildēt
Jāzeps
VIŅŠ TIEM IECĒLA Dāvidu par ķēniņu; -un tautai Viņš liecinādams sacīja: Es esmu atradis Dāvidu,Isaja dēlu,vīru pēc Sava prāta,kurš izpildīs visus MANUS nodomus.(Ap. darbi 13-22).
(Dievs skanējot Dāvida sirdi, redzēja,ka Dāvids mīlestībā uz Dievu,mīlēs,rūpēsies par savu tautu,turēs Dieva svētuma un taisnīguma principus,=nekā Obama ar Švarcnēgeru iegāja vēsturē, =skolās aizliedzot Bībeli,,legalizējot visu iespējamo koprofiliju un netilkību, geju laulības,visu nesškīstību nostiprinot Konstitūcijā,=noliekot ASV- lielvalsti zem iznīkšanas lāsta,bet sēv nogarantējot vietu ellē. Dievs gatavojot Dāvidu Kēniņa postenim,-nevērtēja bicepsus,vai Dāvids prot gērbties,vai roku žesti ir pareizi,cik augstskolu diplomus ir nopircis un t.t.?,==Dievs testējot Dāvida sirdi vērtēja,= ,vai skolās bērniem būs obligāta Bībeles mācība,vai būs taisnīga tiesa, pacelta rūpnīca, darbavietas,regulāra pensiju indeksācia, pieejama medicīniskā aprūpe.==J. STRĪĶES UZVĀRDS+AMATS, ==ir kā suņu baram pamests kauls,tas norāda uz Strīķes pozitīvo, Dieva taisnīguma principu turēšanas potenciālu,ko sātans grib steidzīgi nomelnot un aprakt. ,(pēc aicinājuma esmu Evangēlija izplatītājs,bet Sv.Gars paskubināja šos faktus nopublicēt,=sāksies Strīķes un Bordāna partijas totuāla nomelnošana,tas norāda ka patiesībā no viņiem ļoti baidās.=Progresīvi dom.tautas daļa kopā ar Dievu Strīķes k=dzi redz LV-prezidenta amatā)==Jums jātur drošs prāts, mafijai neizdosies nobremzēt partijas augšupeju,atraisīt virzību, ieņemt visas vadošās pozīcijas,-to man atklāja Sv.Gars. Dievs meklē cilvēku ar redzējumu,kurš atrodoties vadītāja amatā,nāciju virzītu uz Dieva taisnīguma,principu turēšanas sliedēm. Juta ar savu intelektu drīz pacelsies vajadzīgos augstumos, atradīs slāni, kur pati atmosfēras plūsma stundām vizinās kā ērgli bez sparnu pielietojuma,lai no augšas visu labi redzētu, arī kā vistas rakņājās pa savu mēslu čupu.(uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) Unikāls,šokējošs,dokumentāls trilleris,(reklāmu nedaudz jānogaida)=filmix.me/play/26929
22.aprīlis, 10:12 Atbildēt
Skatīt visus 158 komentārus >

Kaut kas traks!