TRAĢISKI: ASV futbola zvaigzne cietumā veikusi pašnāvību

scanpix
  • scanpix
1 / 1

Bijušais Nacionālās amerikāņu futbola līgas (NFL) sportists Ārons Hernandezs tika atrasts miris savā cietuma kamerā Masačūsetsā, vēsta BBC.

Masačūsetsas varasiestādes vēsta, ka Hernandezs izdarījis pašnāvību pakaroties.

Bijušais amerikāņu futbola komandas "New England Patriots" spēlētājam tika piespriests mūža ieslodzījums par slepkavību. Tiek vēstīts, ka sportists nogalinājis savas līgavas māsas draugu. Turklāt pagājušajā nedēļā prokurori nāca klajā ar informāciju, ka Hernandezs, iespējams, ir vainīgs vēl kādā slepkavībā.

ASV varasiestādes atklāj, ka sportists, pirms pašnāvības veikšanas mēģinājis nobarikādēt cietuma kameras durvis, lai neviens nespētu viņu izglābt. Hernandezs neesot atstājis pirmsnāves vēstuli, kā arī cietuma darbiniekiem nebija nekādu aizdomu par to, ka sportists varētu paveikt ko šādu.

Komentāri [16]

 
Egons
Neprofesionāls virsraksts! Pareizi: ASV amerikāņu futbola zvaigzne.... utt. kā tekstā
22.aprīlis 2017, 20:25 Atbildēt
sa
jā tas ir traki,cilveks bij pieradis pie labas dzives un brivibas,sportoja,un te peksni,bāc sedi četrās sienās. dabigi ka dzivot vairs negribas un pie tam vel apzina ka uz mūžu tā būs tālāk jadzīvo,tas tak ir briesmīgi. un tikai drosmigs un stipras gribas cilveks var izdarit pasnavibu,gļēvs to nekad neizdarīs.
22.aprīlis 2017, 17:50 Atbildēt
otto
Lasu virsrakstu un domāju: varbūt Oliveram Simpsonam pamodusies sirdsapziņa? Laikam toreiz vajadzēja viņu apturēt ar precīzu šāvienu...
22.aprīlis 2017, 16:34 Atbildēt
Skatīt visus 16 komentārus >

Kaut kas traks!