Deputāta Dāldera izteikumi par dzīvi Latvijā sanikno tautu

F64
  • F64
1 / 1

Nesen raidījumā „Preses klubs” viesojās publicists Otto Ozols, uzņēmēja un partijas "KPV LV" valdes locekle Linda Liepiņa un Saeimas deputāts Ints Dālderis, kopīgi pārrunājot aktualitātes Latvija un pasaulē.

Raidījuma laikā L. Liepiņa mudināja valsts ierēdņus pārskatīt neprātīgos tēriņus laikā, kad valsts nevar ar naudu šķiesties pa labi un kreisi. Tāpat viņa norādīja, ka daudzi cilvēki Latvijā dzīvo katastrofālos apstākļos un ne mazums vecu cilvēku Latvijas simtgadi sagaidīs pie tukša galda bez radiem, jo visi tuvie ir pārcēlušies uz dzīvi ārpus Latvijas. „Dievs, dod, lai tantiņas nebūtu pazaudējušas savu vienīgo īpašumu,” akcentē L. Liepiņa, piebilstot, „Tas ir tas, ko vadošā koalīcija ir izdarījusi ar šo valsti.”

Pēc šīs L. Liepiņas emocionālas runas I. Dālderis bija lakonisks: „Tik labi, kā šobrīd Latvijā dzīvo iedzīvotāji, vēsturē cilvēki vēl nekad nav dzīvojuši.”

Un tieši šī paustā doma izraisījusī milzu rezonansi sociālajos tīklos - cilvēki ir nikni par šādu apgalvojumu un to uzskata par pilnīgi melīgu un nepatiesu.

Komentāri [235]

 
Badathors
Jūs ezoteristiski nostāda vainīgo pozīcijā. Teicot Mēs, viņš nedomāja Jūs.
23.aprīlis, 21:07 Atbildēt
klipu klapu sprigulīt
Pa kumpalu gribas sadot ! Izbrauc ekanomiskajā trimdā!!!!! No labas dzīves bēg ? Dālderis ikros kaunu apēdis ?
23.aprīlis, 20:47 Atbildēt
ome
Rūdīts nelietis.
23.aprīlis, 18:58 Atbildēt
Skatīt visus 235 komentārus >

Kaut kas traks!