Deputāta Dāldera izteikumi par dzīvi Latvijā sanikno tautu

Komentāri [245]

 
Invalīde
Nu ja pats saņem pāri par 4000 tad kā var spriest kā dzīvo tauta viņš nemaz nezin ka 200eiriku jādzīvo un citam vēl mazak, parrijusas cūkas cietumi pēc tādiem ilgojas.
20.aprīlis, 17:42 Atbildēt
Ome
Tādus un līdzīgus vāvuļotājus bez žēlastības svītrot no visiem sarakstiem.
20.aprīlis, 17:52 Atbildēt
lapa
noziedziga vienotibas gruppejuma neliesu banda.
20.aprīlis, 19:42 Atbildēt
Inta
Rur jau tas aakjis luupaa at apsleepts - kaadu sviitrojot ti veinalga par to paarejo partijnieku sarakstu balso..
:(

Kaarteejais gadiijums, kad muzikjis un politika lietas nesavienojamas -
saucas paarlieciiga shaurspecializaacija, un tad arii tautas vietaa vien gaitenju kuluaarus laikam vien redz...
labi shajos alikos dziivo vein bleezhi, kraapnieki lasi bankjieri in co, un tautas kalpi + visa tos apkalpojuso un ar paarsvaraa tachu laikam labi dziivojoshaa klerku varzaa, citaadi jau tur nestraadaatu laikam, jo normal cilveeks jau tajaa gaisotnee nestraadaas - pat tad, ja veel vairaak piemaksaatu. Lai tachu pasha izdomaa, kas shamos tur taa pieseejism ja bnekaadi nevar paarskatiit tos sarazhoto aktus uz miskasti, ne pashus to papiru razhotaajus izmest at visiiem galdiem un kreesliem....
:(
20.aprīlis, 22:55 Atbildēt
Svītrojiet, svītrojiet! Tieši tā iebalso partijas, kuras mērķtiecīgi ieliek tādus skandalozus cilvēciņus sarakstos. Padomājiet kāda tad ir partija, kurā tur savās rindās tādus .
21.aprīlis, 8:16 Atbildēt
Valdis Freimantāls
Ne svītrojot, bet atjaunojot Latviešu Biedrības varam tikt vaļā no JŪDASIEM, kuri Latvijā saimnieko!

Svītrojot ievēlam "izsvītrotā" nelieša varzu! Un šaja varzā vislabākais ir bijis pats izsvītrotais, jo G O D Ī G I pateicis savas partijas domas! (Parejie izdzimteņi to nekad nepateiks,, jo ir SLĪPĒTI un 100 kart nelietīgaki par izsvītroto!)

Paldies Dalderim par godīgu attieksmi , par neliekuļotiem meliem!
21.aprīlis, 12:51 Atbildēt
Goda tiesnesis
www Labie.lv
Raksts par ANO pamatiedzīvotāju tiesību deklarāciju un Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu 1993. gada 18.februāra naktī! (Valdis Freimantāls).
21.aprīlis, 12:58 Atbildēt
ainis
Būtu nu labāk savu klarneti pūtis!!!!!
20.aprīlis, 17:50 Atbildēt
Labais
Pilnīgi noteikti ka Dālderis tik labi kā pēdējos gadus ( kamēr šēž tur) nu tiešām nekad nav dzīvojis. Jo viņa tūkstošgades atmiņa ir senils marazmatisms
20.aprīlis, 17:52 Atbildēt
Nemauka.viņķ apčī
Skatoties,ko uzskata par tautu? Valdošo kliķi vai,tautu kas maksā nodokļus un mēģina IZDZĪVOT. Gan jau vējoni ar mīļāko,un viņa galmu,uzskata par tautu.
20.aprīlis, 17:52 Atbildēt
Doma
Taisnība jau tam Dālderim ir. Nedzīvojam vairs koka mājās kā kādreiz, visiem ir elektrība un lielākajai daļai ūdens no krāna, visi ir paēduši. Dzīvojam savā, brīvā valstī. Mūsu senči par šādu komplektu varēja tikai sapņot.
20.aprīlis, 17:53 Atbildēt
brīvais radikālis
Jā, daudziem tagad ir pat krāsainais televizõrs un ledusskapis!
20.aprīlis, 18:17 Atbildēt
Ezis
Mūsdienās ir ekskluzīvi dzīvot koka mājā. Laukos vēl joprojām daudz cilvēku dzīvo gandrīz graustos bez ūdens no krāna un lai elektrības rēķinu dēļ nepaliktu bez nožēlojamā jumta virs galvas, ne vienmēr ir paēduši. Padomju gados pensionāri dzīvoja labāk, ar pensiju pietika lai samaksātu par elektrību, ūdeni no krāna, aizietu pie ārsta, nopirktu zāles un būtu paēduši. Diemžēl tagad, kad nomaksāti komunālie maksājumi (lai nepaliktu vispār bez mitekļa) jādomā vai pirkt zāles, vai kaut ko ko ieēst, lai nenmoirtu badā. Šāda ir labās dzīves realitāte Latvijas laukos.
20.aprīlis, 18:18 Atbildēt
Domai
Vai tad Rīgas nomalēs koka mājas bez labierīcībām ir nojauktas vai stāv tukšas un neapdzīvotas, visi iedzīvotāji paēduši? Vajag labāk paskatīties sev apkārt. Kāpēc tad daļa iedzīvotāju ir aizbēguši no valsts un turpina braukt darba un laimes meklējumos?
20.aprīlis, 19:30 Atbildēt
Hmm
Ja pensoniars rigas dzīvoklī mazgā traukus, ūdeni krāj, lai nolaistu tualeti. To pasu dara vannas istabā. Spuldzīti tur izslēgtu, lai nefegtu elektrība. Tad to nevar uzskatīt par labāko f,īvi no šī pensionara muza. Un ari jaunie cilveki ne,ina ko iesakt. Protams, ja esi politikis ar paris tukstosiem, tad aizmirstas, ka videjā reala alga ir 650, kuru saņem nospiedošais vairākums
21.aprīlis, 8:11 Atbildēt
onclovs
Tādam tik pa purnu ar somā paslēptu ķieģeli.
20.aprīlis, 17:55 Atbildēt
latvāņu pirmspenzis
Dzīvē viss ir relatīvs. Tik paēdis un reizē tik sociāli nedrošs nekad neesmu juties ...
20.aprīlis, 18:06 Atbildēt
Yes
Dālderis tiešām nav nekad un nekur tik labi dzīvojies, kā tagad pa Saeimu. Vai Vienotībā ir kāds deputāts, kurš domā par tautu un valsti? Par sevi, savu ģimeni un radiem! Un vēl par partiju. Bet arī tikai tāpēc, ka partija nodrošina siltu un naudīgu krēslu Saeimā. Zaudēs mīksto krēslu, un jau nākamajā brīdī mīļotā partija būs pie vienas vietas un aizmirsta uz visiem laikiem. Un meklēs citu - kā Dālderis, nobrūkot Tautas partijai, iespraucās Vienbotībā, un tagad, izšķīstot Vienotībai, visticamāk, ka pārmetīsies pie reģionāļiem. Nožēlojami!
20.aprīlis, 18:08 Atbildēt
viņam lielummānija
sevi par tautu uzskata, un pats acimredzot dzīvo tik labi kā nekad
20.aprīlis, 18:11 Atbildēt
viedoklis
pareizi pateici kaklakungs sev algu nosaka tukša muca tālu skan
20.aprīlis, 18:19 Atbildēt
mareks
kāpēc viņa izteikumi jāņēm par pilnu tas Briseles kalps dzīvo uz citas planētas paskaties kā pensionāri rokas miskastē tik labi kā viņš uz tautas rēkina dzīvo
20.aprīlis, 18:16 Atbildēt
aha
tādiem stulbeņiem vienkārši uzreiz jāatņem deputāta mandāts!
20.aprīlis, 18:35 Atbildēt
Skolnieciņš
Zelta vārdi „Tik labi, kā šobrīd Latvijā dzīvo iedzīvotāji, vēsturē cilvēki vēl nekad nav dzīvojuši.”. Es pat varu atgumentēt šos vārdus.
Pirmkārt, vārda, pārvietošanās, dzīvesveida un citas brīvības ir mūsu mūsdienu Latvijā. Piemēram, PSRS laikos pa TV baznīcnieki nedrīkstēja mūldēt. Nebija tik daudz dažādu TV kanālu no dažādām valstīm ar dažādām kultūrām! Nevarēja brīvi darboties un celt sev villu. Vajadzēja ievērot partijas baušļus. Un PSRS pamest uz laiku bijs grūti. Cara laikā arī bija cenzūra!!! Pēc nacistu genocīda ir pat cilvēktiesības!
Otrkārt, ir brīvā tirgus ekonomika. Veikalu plaukti ir pilni. Ir pat seks piederumi, kas garantē vairāk orgasmu! Medecīna un tehnoloģijas ir attīstītas.
Treškārt, latvieši ir brīvi. Var bezgrūtībām runāt latviski. Vācu muižnieku laikos tā nevarēja. Un mums ir eiropiska sabiedrība. Bagātajiem dzīve ir kā Eiropā. Ir bezmaksas izglītība un darba tiesības.
Lūk, mani argumenti... Kaut arī Latvija bija PSRS fasāde, afiša un vizītkarte, tomēr bagātajiem šeit dzīve ir labāka...
Cieņā, Skolnieciņš
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
20.aprīlis, 18:19 Atbildēt
Skolnieciņš
Un PSRS laikos man būtu grūti praktizēt melno maģiju. Paldies, PSRS, ka baznīcu nostūma malā. Tā konkurence un smadzeņu čakarēšana man ir nevajadzīga. Tagad ir informācījas brīvība. Es varu testēt rituālus no interneta. Un pārveidot tos. Pateicoties sliktajai demogrāfijai, lauki ir tukši, tāpēc naktī mani citi netraucē veikt rituālas. Ir daudz nomaļu vietu. Maximā ir lēti rituālie piederumi. Tie man patīk... Un fotoizdrukas dod jaunas iespējas... Skolnieciņam patīk šis laikmets. Es tā gribu bojāt cilvēkus. Es gribu testēt šo pasauli. Uh, cik jauks es esmu. Man riebjas buržuji, mans naids ir īsts. Naids ir daļa mana spēka. Kad es tikšu elitē, tad daudzi varenie kritīs strutās un agonijā. Viņi mirs no savu bērnu rokām. Dziedniekiem būs daudz darba. Tagad es spēcinu sevi. Es gribu padziedēt savus vecākus, es gribu viņus izdziedināt. Pavisam drīz es veikšu viņu tīrīšanu. Un likšu viņiem aizsardzības, protams, ne kapu vai jodu. Viņi tam ir par vāju, bet tos es izmantoju. Skolnieciņš vasarā izklaidēsies. Siltās naktis dod man papildus aktivitāti...
20.aprīlis, 18:31 Atbildēt
3rhu
neazmirstiet ka viņš runā tikai vienīgi pats par sevi
20.aprīlis, 18:23 Atbildēt
absolūta taisnība
nekad neesam barojuši un dzirdījuši parazītus par savu bērnu naudu. Vai tie ir cilvēki??????? Godīgajiem dzīve grūta, tomēr labāka kā psrs.
20.aprīlis, 18:24 Atbildēt
patiesība
labāka kā Sīrijā.
20.aprīlis, 18:34 Atbildēt
Nez vai
pat Sīrijas bēgļi taču pie mums ilgi neuzkavējas,laikam tak Sīrijā bijusi labāka dzīve.
20.aprīlis, 19:01 Atbildēt
Skolnieciņš
Nākotnē es to parazītu dzimtas nolādēšu. Pagaidām trenēšos uz līdzcilvēkiem. Maģiskas zādzības, piebūrumi, lāsti... Nu, tie būs mani hobiji... Pagaidām es tīros, lieku sev aizsardzības. Pēc kāda laika es darīšu vairāk. Tuvākos divus mēnešus es tērēšu savas dzimtas sakārtošanai.. Bet otro vasaras pusi uzbrukumiem... Mani ierobežo finanses. Mani besī cilvēki šad tad. Nu, man būs spēks... Nu, man sākumā ir jāaizsargas, jo tiem cilvēkiem var būt nauda, kas ļaus tiem glābties. Tāpēc sākumā es attīstu sevi.
20.aprīlis, 18:48 Atbildēt
lapa
un kur taisniba , kad sirijas laimes mekletaji ta vieta lai cinitos par savu dzimteni ierok galvu latvijas zeme , musu berni pabalstos sanem 11 eiras , bet vinejiem mums jamaksa 100 eiras - kapec... , vai ta nav savas tautas diskriminacija , vai te nav darbs satversmes tiesai...
20.aprīlis, 19:15 Atbildēt
Antiņš
Ja vēl narkotikas atļaut, tad svētlaimē dzīvotu!
20.aprīlis, 18:31 Atbildēt
Dzika
Dalderim domasana klibo, ja vispar smadzenes ir- vina izpratne tauta ir ministri, deputati un vinu radi un draugi, bet tie, kas pelna viniem naudu, pasi sligstot nabadziba, tie ir vergi nevis tauta!!! Maita!!!
20.aprīlis, 18:42 Atbildēt
lapa
nabadziba un bezceriba valda saja valsti , daudz briesmu darbus pastradaja kangars dambrovskis , kas krizei sakoties izlema glabt skandinavu bankas - ne savu tautu , nogrieza algas un deva brivu valu banku pakalpiniem , kas tad ari izrikojas ar tautu , sievietem , berniem , ka gribeja , valdiba izlikas neko neredzam . asaras un vaimanas parnema katru latvijas nosturi , jaunas gimenes kas gribeja te dzivot , stradat un maksat nodoklus brutali tika izliktas no savam dzives vietam - jo ja nav ienakuma , nevari ari maksat banku kreditus . visi labie sapni pagaisa zilajas tales. cilveki saka meklet glabinu anglija un irija. neliesi sez musu valdiba. es esot anglija prasiju delam ar gimeni vai ir kada doma atgriezties un dabuju atbildi - nekad. esot balvos tiku galigi sokets , maza , 8 apmeram gadus veca meitenite pienak man klat un prasa - onkul , iedo dazas kapeicinas maizitei..., par ko mes te runajam.................
20.aprīlis, 18:44 Atbildēt
Taisnība
Jā-tas pilnīga taisnība,bet valdošajiem izdzimteņiem par mums tikai nospļauties un pagrābt no siles arvien vairāk un vairāk...Tas ,kas notiek mūsu valstī,citādāk kā par genocīdu pret savu tautu nevar nosaukt!
20.aprīlis, 18:52 Atbildēt
Skolnieciņš
Tāpēc es izvēlos melno maģiju. Negācījas ir pasaules daļa, tāpēc ir izdevīgi apgūt šo spēku. Man na nāves nav bail.
20.aprīlis, 19:08 Atbildēt
Valdis Freimantāls
Man pensija 92 eiro.

Izdzimteņi prasa Nekustamā īpašuma nodokli, kuru nav iespējams nomaksāt pat 100% atdodot visu pensiju!

Nelietim nelieša domāšana!

Nožēlojams latvietis.

Izlasiet www Laikmeta zīmes Ervīna Jākobsona rakstu :"Bērtuļa nakts" Rīgas Latviešu Biedrībā.

Un www Valdis Freimantāls:" Mosties celies,strādā"!

Nožēlojama demokrātijas I M I T Ā C I J A jau 24 gadus mūsu Latvijā. (Vara uzspļauj tautai)! Komunistu un čekistu viltības un visaptveroša korupcija ir ik uz soļa!

Tikai atjaunojot visas 1940. gadā likvidētās, Z V Ē R Ī G I iznīcinātās (virs 3 000) latviešu biedrības, varesim atjaunot L I K U M Ī B U Dzimtenē!

Tas ļaus tautai izlemt V I S U S jautājumus! (ģimeņu aizstāvības jautājumus).
20.aprīlis, 18:45 Atbildēt
Goda tiesnesis lūdz apvienoties visus, kam nebija iespējas noprivatizēt savu dzīvesvietu!
Un tos kuru ienākumi nav tik lieli, lai spētu samaksāt nekustamā īpašuma nodokli, ko pieprasa N E L I E Š I.

Kuri smejas par tiem kam ienākumi nesasniedz iztikas minimuma pārtikas daļu!

Kuri zviedz par ģimenēm ar bērniem! (maksātnespējīgām).

Dievs, palīdzi Latvijai! (korupciju izskaust).
20.aprīlis, 19:02 Atbildēt
Valdis Freimantāls - likumīgas Latviešu Biedrības goda tiesnesis.
Lūdzu, T A U T A , mosties!

Nokrati komunistu un čekistu smagās važas!

Tad latvieši nebēgs masveidīgi no mūsu skaistās D Z I M T E N E S!
20.aprīlis, 19:09 Atbildēt
Spīdola un Laimdota.
Tad Latvija plauks un ziedēs!
20.aprīlis, 19:11 Atbildēt
guris
Dalderi , lai tev piemekle vel briesmigakas vecumdienas! Nomirsi savos meslos!
20.aprīlis, 18:47 Atbildēt
tik tiešām
Ik tiešām, mēslos kā lauksaimniecības ministrs Roze.
20.aprīlis, 19:14 Atbildēt
Taisnība
Vienkārši tādus neģēļus tumšā stūrī jāsasit tā,ka pat miesīgā māte tos nepazīs un es garantēju,ka pēc tam viņi savas smirdīgās mutes turēs ciet-citi varianti nav,jo tos aizstāv viņu labā izdomātie likumi...
20.aprīlis, 18:47 Atbildēt
Zemais
TIEŠI TĀ
21.aprīlis, 19:56 Atbildēt
esija
ESMU VAIRAK KA PARSTEIGTA PAR SADU VIEDOKLI...no VALDIBAS PARSTAVJA...................arprac
20.aprīlis, 18:49 Atbildēt
lapa
tas jau parada to , kad valdiba saima dzivo cita realitate , pa latviju brauka notonetos logos , zakis perk masinas bez nodokliem , perk balsis , abolina pa tualetes trubu nozmiedzot nabaga junkuru ielien saima - un vel tada amata ...., kas notiek latvija , vai mums vajadziga tada valdiba kas klaji uzsplauj tautas viedoklim.
20.aprīlis, 19:10 Atbildēt
Zemais
To valdību ir jāiznīcina tiešā veidā, lai vairs ne ziņas, ne miņas.....tas, lai nākamie domā līdzi, ko dara....jautājums ir viens, kad reāli cilvēki pamodīsies, no šī transa....ŠIE TAUTAS KALPI IR JĀLIEK CIETUMĀ.....var arī izsūtīt uz Sibīriju ar vienvirziena biļeti. MOSTIETIES !!!!!!!
21.aprīlis, 20:03 Atbildēt

Kaut kas traks!