Deputāta Dāldera izteikumi par dzīvi Latvijā sanikno tautu

Komentāri [233]

 
Blondīne
vēl viens Vienotības stulbenis analfabētiski murgo ))))
20.aprīlis, 21:25 Atbildēt
Prātiņam nepietika
Še tev dālders, pērc ko gribi, nesaki ne jā ne nē, ne melns , ne balts, ko tu nopirki?
20.aprīlis, 21:36 Atbildēt
viesis
Par šīm muļķībām nav vērts pat muti desēt. Tāpat ir skaidrs, ka, NE JAU NO LABAS DZĪVES, Latvijas iedzīvotāju skaits netkarības gados ir sarucis kā pēc ļoti intensīva bruņota konflikta. Vienkārši kārtējais pierādījums, ka valdošajiem politiķiem nav sapratnes par Latvijas ikdienu.
20.aprīlis, 21:37 Atbildēt
elementāri
Arī VVF attiecībā uz simtgades pārspīlētajiem tēriņiem teica, ka nav ko ņaudēt par santīmiem, jāsvin. Viņa arī labi dzīvo uz tautas rēķina.
20.aprīlis, 21:41 Atbildēt
jānis
Dālderi, Tev jāiet pie psihiatra,
20.aprīlis, 21:44 Atbildēt
Māsiņa
Tam jau ir par vēlu :)
20.aprīlis, 23:23 Atbildēt
Baloznieks
Kuri tie ir,kas dzivo labak?
Tie,kas saima sez par to saubu sen vairs nav.
20.aprīlis, 21:51 Atbildēt
Miers baro
Viss ir labi, kaut tikai nebutu karsh. Tagad katrs ir savas laimes kalejs, kapitalisma briesmigais vieplis. Ja nevari nopelnit, tad ietinies balta palaga unlenam virzies uz kapiem. Nauda ir jadabu, bez tas ir gruti. Bet labak jau ir, jo neviens uz Sibiriju nesuta un var darit ko gribas. Kaut ka ir jagrozas.
20.aprīlis, 21:56 Atbildēt
M.V.
Piekrītu-var daudz ko pieciest, galvenais-lai ir miers!
20.aprīlis, 22:00 Atbildēt
vienkarshi meesls
ne cilveks,kas atklaati njirgajas par tautu.Kaa tad,ka tadi drankji,ka dalders noteikti dzivo labi.
20.aprīlis, 21:59 Atbildēt
es
kārtējais vepris parazīts!!!!! mudak,kaut tavi bērni badā sprāgtu,šakāli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20.aprīlis, 22:04 Atbildēt
tam iskajainam kroplim
uzreiz jamauc sudu spainis galvaa. Bez lielas domaashana,vinam pat ausis sarkanas no meloshanas.Skataties un brinaties kaadi mesli ir saeima un domajat par ko balsosim nakamajas veleshanas. Vinjsh neredz neko talak par savu degungalu. 1000 gadus cilveki nekad nav braukushi araa no Latvijas,kropli,aizveries.
20.aprīlis, 22:05 Atbildēt
to elementāri
pareizi draugs tu saki-jo tiklīdz kā mēsls tiek pie siles tā viņš sāk domāt citā dimensijā..
20.aprīlis, 22:06 Atbildēt
aivarsz
Patiešām .PUIS ! Cik Tev gadu? Ko tu MELS? Vai tu dzīvo jau pāri par 80 gadiem vai 90? Un zini kā šie cilvēki dzīvojuši ,kad bija jauni?
Labāk jau nu būtu paklusējis,jo nupat jau paliec līdzīgs VVF,kurai "labaa dzīve"prātu nojaukusi. Izskatās ,ka tu arī jau esi aizmirsis kā bija ,kad "pūti savu tauri" Liepājas simfoniskajaa orķestrī UN TIKAI ! Nevis kā tagad deputātos un ministros ticis- TUR Dālderīt VISS IR AR KĀJĀM GAISĀ !!! Pamosties !
20.aprīlis, 22:09 Atbildēt
aivarsz
Patiešām .PUIS ! Cik Tev gadu? Ko tu MELS? Vai tu dzīvo jau pāri par 80 gadiem vai 90? Un zini kā šie cilvēki dzīvojuši ,kad bija jauni?
Labāk jau nu būtu paklusējis,jo nupat jau paliec līdzīgs VVF,kurai "labaa dzīve"prātu nojaukusi. Izskatās ,ka tu arī jau esi aizmirsis kā bija ,kad "pūti savu tauri" Liepājas simfoniskajaa orķestrī UN TIKAI ! Nevis kā tagad deputātos un ministros ticis- TUR Dālderīt VISS IR AR KĀJĀM GAISĀ !!! Pamosties !
20.aprīlis, 22:10 Atbildēt
Finks
Es arī sāku domāt, ka nekad tik labi Latvijā nav dzīvots. Bet tad, kad man taisīja veselības izmeklējumus, atrada, ka ar galvu kaut kas nav kārtībā...
20.aprīlis, 22:16 Atbildēt
tas nav normaali,izskataas peec robota ar ierakstiitu runaajamo
Jaasaak domaat,ka uz Saeimas maaju iedarbojas ar psihotronajiem ierochiem,ka shitaa muld.....
20.aprīlis, 22:43 Atbildēt
Kremļa trollis
„Tik labi, kā šobrīd Latvijā dzīvo iedzīvotāji, vēsturē cilvēki vēl nekad nav dzīvojuši.” - teica Dālderis un nolasīja šo iedzīvotāju sarakstu.
20.aprīlis, 22:43 Atbildēt
viesis
Labs :)
21.aprīlis, 5:01 Atbildēt
Valdis Freimantāls
Nolasīja Latvijas valsts pārvaldes amatpersonu - partijnieku sarakstu.

Partijnieks ari Afrikā ir partijnieks (kanibālu tautas gudrība).

Kanibālu partijai pieder vara!

Vēlēsim par mūsējo kanibālu partiju!

Rezultāts labs!

Izrīsim!
21.aprīlis, 10:45 Atbildēt
cd
Tauta dzīvo labi.....tikai ne Latvijā,bet Anglijā.
20.aprīlis, 22:45 Atbildēt
ES
Vot ģibils ne? Visām saemā sēdošajām un arī ministru kabinētā sēdošajām speķa dirsām vajadzētu mēles izraut un pabarot, tos labi dzīvojošos tautiešus. Tieši tāpēc lielākā daļai ir aizbraukusi, jo riktīgi bail dzīvot tik labi.
20.aprīlis, 22:46 Atbildēt
Gita
Nu gan nezina vairs ko runā! Jā,tie,kas sēž Saeimā.tajā skaitā arī Dālderis,protams,ka nekad algās tādus tūkstošus nekad nav saņēmuši un nav dzīvojuši tik ļoti bagāti! Bet liela daļa parastās tautas dzīvo no rokas mutē,un ne jau tāpēc,ka negribētu strādāt,bet tāpēc,ka nav kur,un otrkārt tāpēc,alga paar darbu ir minimālā.TAD KURŠ LATVIJĀ DZĪVO TIK ĻOTI LABI??
20.aprīlis, 22:54 Atbildēt
niknums
Vienotības mēsli, jēgu pārzaguši, smird paši jau vairs nesaprotot ko. Tikko "izcēlās" viņķele, tagad šis pārbarotais brīnums. Nē, ja desmito gadu, uz nodokļu maksātāju rēķina savās kabatās organizē Veiksmes stāstu, tad aiz treknajiem vaigiem tas, kā dzīvo tauta, vairs nav redzams. Un ja kāds iztraucē zagšanas idilli, tā Vienotības cūkas korī sāķ kviekt par Maskavas roku.
20.aprīlis, 22:55 Atbildēt

Kaut kas traks!