Deputāta Dāldera izteikumi par dzīvi Latvijā sanikno tautu

Komentāri [241]

 
ES
Vot ģibils ne? Visām saemā sēdošajām un arī ministru kabinētā sēdošajām speķa dirsām vajadzētu mēles izraut un pabarot, tos labi dzīvojošos tautiešus. Tieši tāpēc lielākā daļai ir aizbraukusi, jo riktīgi bail dzīvot tik labi.
20.aprīlis, 22:46 Atbildēt
Gita
Nu gan nezina vairs ko runā! Jā,tie,kas sēž Saeimā.tajā skaitā arī Dālderis,protams,ka nekad algās tādus tūkstošus nekad nav saņēmuši un nav dzīvojuši tik ļoti bagāti! Bet liela daļa parastās tautas dzīvo no rokas mutē,un ne jau tāpēc,ka negribētu strādāt,bet tāpēc,ka nav kur,un otrkārt tāpēc,alga paar darbu ir minimālā.TAD KURŠ LATVIJĀ DZĪVO TIK ĻOTI LABI??
20.aprīlis, 22:54 Atbildēt
niknums
Vienotības mēsli, jēgu pārzaguši, smird paši jau vairs nesaprotot ko. Tikko "izcēlās" viņķele, tagad šis pārbarotais brīnums. Nē, ja desmito gadu, uz nodokļu maksātāju rēķina savās kabatās organizē Veiksmes stāstu, tad aiz treknajiem vaigiem tas, kā dzīvo tauta, vairs nav redzams. Un ja kāds iztraucē zagšanas idilli, tā Vienotības cūkas korī sāķ kviekt par Maskavas roku.
20.aprīlis, 22:55 Atbildēt
vineta
Seit nauko meli kult.Tapat vini nenem galva.Nosedinatu vinus uz minimumu,intresanti kadu dziesmu dziedatu.Un ja nopietni es nesaprotu parko viniem maksa.Vini tacu neko nedara,lai labotu situaciju.Viniem pie kajas.Zin tikai batonus spraust pirms velesanam.Tiesam zel ka tauta ir tik stulba,un tic.
20.aprīlis, 23:04 Atbildēt
Džeks
Vineta , man arī žēl , ka vairums tādus raidījumus neskatās un viņiem ir PH par ko viņi nobalsojuši vai nebalsojuši ! Par piedalīšanos pasākumos , kas skar pašus nemaz nerunāsim !
21.aprīlis, 11:23 Atbildēt
Māsiņa
Strādāju medicīnā divās darba vietās pa 14 sutkām aiz neko darīt, jo dzīvoju ļoooti labi.
Visa mana bagātība ir mani bērni,kuriem novēlu dzīvot tik pat labi,kā tam mūldētājam,tik tad maniem bērniem ir jāiemāca nevis pareizi un godīgi dzīvot,kā to daru, bet būt zaglīgiem,riebīgiem,glumiem Latvijas mīlētājiem,kuri sēž saeimā un čakarē mīlētos tautiešus.
Bet mums katram par savu rīcību ar kaut ko būs jāsamaksā,es labāk ar tīru sirdsabziņu strādāju,pelnu,savus bērnus audzinu par labiem cilvēkiem un Dievam piedošanu palūdzu par kaut ko nepareizu....sods bšu,ja nu ne tev pašam tad tuvie un mīļie var dārgi maksāt.....
Lai veicas ar izvēli ;)
20.aprīlis, 23:20 Atbildēt
Zalais
Kursh klust pie valsts siles ir nodroshinats, tikai cik ilgi, jo darba cilveku kas valstij gada naudu paliek arvien mazak. Sha gada trijos meneshos nomirushi ir 8000, bet piedzimushi 3600, cik vel aizmukushi. Latvija iznikst un nekas te nemainas. Bet varbut ta ir pat labak, tiraks gaiss un daba zalaka. Kur cilveks tur sudi un atkitumi.
20.aprīlis, 23:34 Atbildēt
Anda
Es pilnigi piekritu un kur nu vēl šitāds idiots kā I.Dālderis
20.aprīlis, 23:53 Atbildēt
Valdis Freimantāls
Jūtams ka komunistu un čekistu pretlatviskais pīrādziņš šim "POLITIĶIM" labi iegaršojies!
21.aprīlis, 10:37 Atbildēt
Aldis
Pareizi pateica. Bet sliņķiem un pļēguriem, tas netīk.
20.aprīlis, 23:46 Atbildēt
nemuldi
Kurš tad ir tas pļēgurs? Spolītis, kurš braukā pārdzēries! No Vienotības mēsliem kāds normālu darbu ir strādājis? Visi staigājošīe bankroti, tikai to vien prot, kā šmugulēties pa valsts kabatu. Čaklīši atradušies!
20.aprīlis, 23:50 Atbildēt
Slinkais
Aldis -alnis tev piestav tavs vards
21.aprīlis, 2:37 Atbildēt
viesis
Pilnīgi pareizi. Arī tie simtiem tūkstoši latviešu, kas emigrēja no Latvijas nabadzības un neciešamās dzīves dēļ, bet tagad ārzemēs normāli dzīvo un strādā, arī tādi sliņķi un pļēguri vien ir, vai ne?
21.aprīlis, 4:59 Atbildēt
anna
Ja normāla dzīve ir vien materiālā pārticība, tad es tādu dzīvi negribu un tāpēc nekur nebraucu. Arī šeit var dzīvot normāli, ja ir vēlme strādāt un attīstīties. Dālderis man nesimpatizē, bet viņam ir taisnība. Čaklie un uzņēmīgie dzīvo normāli; slinkie un dīkdieņi - uz čaklo rēķina.
21.aprīlis, 11:32 Atbildēt
kika
Pec sa izteiciena vins gul noteikti mierigi.Nejutas atbildigs par saviem vardiem.Interesanti ko vins redz kad skatas spoguli.To ka tautas prieksa nav ne goda ne kauna ,to jau visi sapratusi,bet sev pasam prieksa nav šķiebigi ap dušu?
21.aprīlis, 0:00 Atbildēt
Kamēr pūta tauri
tauta viņu mīlēja. Kopš iejaucās politikā- ienīst. Mērķis sasniegts. Bet vai ir vērts ieiet vēsturē kā negatīvam tēlam- nudien nezinu.
21.aprīlis, 0:53 Atbildēt
Valdis Freimantāls
Laikam uzpirkts par J Ū D A S A grašiem!
21.aprīlis, 10:33 Atbildēt
Ķiploks
Es ari skatijos ,mantas kverplis nepatika .
21.aprīlis, 2:51 Atbildēt
monika
muļķis dzīvo kā var,gudrs kā māk.....
21.aprīlis, 2:54 Atbildēt
pffff...
zheel, ka neviens nesadod shitiem Visiem politikiem pa galvu, kas aizskarushi Latvijas Tautu.
21.aprīlis, 3:24 Atbildēt
biologs
Dālderim taisnība, Tikai tas nav attiecībā uz cilvēkiem.
Tā ir ķirzaku populācija. ķirzakas prožektoru gaismā sasildās.
21.aprīlis, 3:44 Atbildēt
biologs
Mums redzamajā cilvēces vēsturē ķirzakām tiešām ir ļoti labvēlīgi vairošanās apstākļi.
pie globālās sasilšanas ir vainīgas ķirzakas.
21.aprīlis, 3:57 Atbildēt
UK
VELESHANAS DRIZUMA, PARADISIM SHIM "DALDONAM" VINYU VIETU!
21.aprīlis, 6:21 Atbildēt
fakts
Pilnīgi piekrītu Dālderim- tik labi, kā šobrīd Latvijā dzīvo iedzīvotāji, vēsturē cilvēki vēl nekad nav dzīvojuši, protams, ja neņem vērā "trekno gadu" uzdzīvošanu uz parāda.
21.aprīlis, 7:01 Atbildēt
Viņķele
Ja par cilvekiem uzskata tikai Vienotību un sorosītus, tad jums tovārišč var pilnībā piekrist!
21.aprīlis, 8:58 Atbildēt
kalašnikovs
Nu no kurienes tādi apezdoli ņemas? Sprāgoņa!
21.aprīlis, 7:31 Atbildēt
BOBS
VINS JAU DZIVO labi!jo prot pielist vadosajam partijam!
21.aprīlis, 7:42 Atbildēt
Fly
Dālderis jāatceras nākamajās vēlēšanās, tāpat kā Viņķele. Vienotībai izjūkot, šie abi centīsies ieberzties kādā citā partijā, lai šie varētu turpināt labi dzīvot, kā nekad agrāk.
21.aprīlis, 8:19 Atbildēt
400 000 tūkstoši aizbēguši no `visu laiku labākās dzīves`
Malacis, Dālderis, tas taču ir acīmredzami, ka no LV pēdējo gadu laikā ar vienvirziena biļetēm izbraukušie ap 400 000 darbspējīgā vecumā esošie iedzīvotāji (nu jau bijušie), pie kam izbraukšana vēl aizvien turpinās, vienvirziena, bēg prom no pārticības. Nu cilvēki nevar izturēt, to, ka, Dālderprāt, dzīvojam visos laikos vislabāk.
Vienīgais, varbūt D.nevajag jaukt partijas Vienotība atrauto pārticību (par ko liecina arī D.apaļā, labi paēdusī seja), ar vidējā LV iedzīvotāja pelēko seju.
21.aprīlis, 9:18 Atbildēt
Valdis Freimantāls
Ministru domu gājiens Latvijā: " IZDZĪT pamatiedzīvotajus no Dievzemītes"!
21.aprīlis, 10:30 Atbildēt
Viedais
Bēg tāpēc, ka Anglijā cer dzīvot vēl labāk. Tas jau neapgāž Dāldera teikto. Visa Eiropa pašreiz dzīvo labāk nekā jebkad iepriekš. bet katrā valstī ir savs turības līmenis un sava turības mēraukla. Uz ārzemēm aizbraukušie latvieši britu, īru un vāciešu acīs tāpat ir viņu valsts iedzīvotāju trūcīgākā daļa.
21.aprīlis, 11:54 Atbildēt
..
Man jau šķita, ka ir knapāk un knapāk, bet vienreiz ņēmu un paskaitīju - tātad alga kopš krīzes gadiem tāda pati, katru gadu izdevumi tiešām būtiski pieaug. Par kādu `dzīvojam visos laikos vislabāk` vispār var iet runa. Kopš 2008.gada ar nemainīgu algu uz papīra, reāli tā katru gadu ir samazinājusies, atbilstoši nemitīgi pieaugošajām cenām pilnīgi visam. Daudzkam cenas ir trīskāršojušās, t.sk. elektrībai - dubultā, sabiedr.transports - dubultā, NĪN katru gadu būtiski pieaug, benzīna cenas utt. utt. Ja nu vienīgais Dālderis runāja konkrēti par sevi un saviem partijas biedriem. Nu tāpēc jau tautai nākas visu laiku vēl aizvien savilkt jostas, jo daži tās ilgtermiņā, būdami pie varas, ir sev atļāvuši atlaist. Nu un paēdušais neēdušo nesaprot un var skaisti runāt par to, kā pats dzīvo
21.aprīlis, 12:36 Atbildēt
viesis
Daudzi jauc tehnoloģiju attīstību ar labklājību. Tas, ka katram bomzim šobrīd var būt mobilais telefons, vēl nepadara viņus par pārtikušiem, un Latviju par bagātu valsti, un, nebūt nenozīmē, ka šodienas bomži dzīvo nesalīdzināmi labāk par viņu riekšgājējiem dažus gadus atpakaļ. Tas pats attiecas arī uz valsti kopumā tehnoloģiju attīstība un pieejamība un pilni veikalu plaukti, ko te daži piesauc par labklājības rādītāju, nebūt nenozīmē, ka Latvija grimst labklājībā un mēs tagad dzīvojam nesalīdzināmi labāk kā senāk. Nebūt tā nav.
21.aprīlis, 13:08 Atbildēt
Partijas pārstāvji visā krāšņumā
Vispirms Viņķele mirdzēja šajā raidījumā, parādot savu (savas partijas) attieksmi pret sev netīkama viedokļa nespēju nedz uzklausīt, nedz pretargumentēt, sākot prasti apsaukāt un vārdiski pazemot gan oponentu, gan piedraudot par finansējuma atņemšanu raidījumam. Šajā raidījumā, turpinot melus par mūsu visu `veiksmes stāstu`, žilbina Dālderis.
21.aprīlis, 9:24 Atbildēt
Valdis Freimantāls
Partijnieki paliek partijnieki.
21.aprīlis, 10:26 Atbildēt

Kaut kas traks!