Deputāta Dāldera izteikumi par dzīvi Latvijā sanikno tautu

Komentāri [233]

 
Džeks
Piekrītu Lindas Liepiņas secinājumiem !
21.aprīlis, 11:25 Atbildēt
Alla Borisovna
Joks ir iekš tam, ka Dālderim principā taisnība: cilvēki vienkārši nezina, kā dzīvoja latvieši, piemēram muižu laikos, teiksim, pirms nieka 250 gadiem. Modās pirms rītausmas, strādāja visu dienu. Apmaksātu atvaļinājumu vai pensiju vispār nebija.
21.aprīlis, 11:39 Atbildēt
TRAMPISTS
IDIOTS
21.aprīlis, 11:41 Atbildēt
Ruta Melhere
Tad ,kad daži cilvēki nepārtraukti sūdzas,ka Latvijā ir ļoti slikti,tad es arī saku,ka tik labi latviešiem nekad nav bijis.Esmu dzīvojusi padomju laikā un zinu cik grūti toreiz bija.Bet Latvijā nekad nav bijuši miljonāri un miljardieri,tātad kaut kas nav kārtībā ar likumiem,tiesnešiem un korupcija zeļ.
21.aprīlis, 11:43 Atbildēt
Ivans Buņins
kādi daži, muļķa radījum? Visi !
21.aprīlis, 11:44 Atbildēt
viesis
Nu, cik grūti bija PSRS laikā, apliecina fakts, ka astoņdesmitajos gados dzimstība latviešu vidū bija ievērojami augstāka, nekā brīvajā Latvijā, un to, cik labi latvieši dzīvo šobrīd, apliecina fakts, ka brīvajā Latvijā latviešu skaits sarūk tādos pašos tempos un apjomos, kā pasaules karu laikā......
P.S. Varat arī mani peskaitīt pie "dažiem"..... :)
21.aprīlis, 12:59 Atbildēt
nu tad
Brauc uz Āfriku, tur viss ir superlabi un visi dzīvo tik labi kā nekad agrāk un nekur citur- dzimstība tāda, ka ...
21.aprīlis, 19:54 Atbildēt
lapa
noziedzigais vienotibas gruppejums , savas tautas un zemes bendes.
21.aprīlis, 11:53 Atbildēt
...
Labāk dzīvojam kā jebkad??? Idiotisms! Jūs jau nu noteikti dzīvojat arvien labāk,kretīnu bars.
21.aprīlis, 12:33 Atbildēt
Pārsla
Pat ja viņus vairs neievēlēs, un ļoti ceru, ka tā būs, gan jau viņi ir sev piemeklējuši vietiņās, kur atkal "piesūkties". Pēc piemēriem nekur tālu nav jāmeklē, apskatiet, kā un kur dzīvo bijušie politiķi- konti pasaules bankās, savrupnami, kā pilis, dzīves vietas Floridā un vēl šikāk. Paies laiks un vēl katram pa ordenim iedos par kalpošanu Tautai......, arī jau piedzīvots. Varētu pasmieties, ja nebūtu tik sāpīgi
21.aprīlis, 12:51 Atbildēt
Latvietis.
Protams kad tādi kā DALDERIS jau noteikti. Saņem tūkstošus un tik dzīvo!!!
21.aprīlis, 12:56 Atbildēt
eksperts
kaut viens politiķis vai ierēdnis ir izbraucis no valsts lai nopelnītu iztikai viņi šeit dzīvo kā dieva azotē.viņus vajag optimizēt .tā kā viņi dara ar slimnīcām,skolām.naudu nevajag sadalīt pārejiem deputātiem,bet atdot slimnīcām ,ceļiem tad gan mēs dzīvosim labāk.
21.aprīlis, 13:06 Atbildēt
Ziedonis
Tādi jau viņi ir visi ir tai Saeimā , tikai citi izsakās, bet citi nē
21.aprīlis, 13:17 Atbildēt
AB
Vai sitais nav tas pats,kas sev pieskira stipendiju,opera gribeja savu ielikteni,LNSO noeda latviesu dirigentus,mainija partijas vairakas reizes,savu ambiciju apmierinasanai ir gatavs noest jebkuru,bez morales,kauna un goda?
21.aprīlis, 13:29 Atbildēt
ists un atklats
garigs kroplis.Liekulibas,augstpratibas,nekaunibas un cinisma kalngals,daalderit! Tev vajag iedot 220 eiro pensiju,pec tava "smagaa" darba saeima,ko teiksi,nekaunja?!
21.aprīlis, 13:37 Atbildēt
redz kur veel viens vecs kraams
grib kandideet uz Rigas meera amatu. Vai tad neesat pierijushies labaumus,jeb nelabais diida vecha dveeseli. Kur lien vecaa miesa?
21.aprīlis, 13:38 Atbildēt
Dāldera k-gs!
Vajag izteikties precīzi par to labo dzīvošanu( Mēs, " 100 gudrās galvas" un mums pietuvinātie partijas cilvēki ,radi,skolasbiedri un t.t.), nekad nav dzīvojuši tika labi kā pašlaik), nevis melot skatoties tautai acīs, kad 65 % Latvijas Valsts iedzīvotāji ir sociāli nenodrošināti ,un ,gandrīz pusmiljons ir atstājuši šo dieva zemīti, dodoties trimdā uz citām valstīm, lai nodrošinātu sevi un piederīgos. Dālderi, Jūs ne par kapeiku neesat gudrāks kā Rungainis, laikam vienā skolā mācījušies, ka neredzat ,vai negribat redzēt esošo situāciju Latvijā.
21.aprīlis, 14:34 Atbildēt
koļa
pidārs arī Saimā ir pidārs
21.aprīlis, 14:40 Atbildēt
cuuka
ka nav kauna sedet noaugusam ar baardu un pumpaino gjiimi. Laikam pilnas ieksas ar alkoholu,nevar saprast.Viss vienos rugajos noaudzis,pretiigi skatities uz "tautas kalpu".
21.aprīlis, 14:54 Atbildēt
lapa
ka man riebjas si neliesu banda , kas sasedusi saima.
21.aprīlis, 15:19 Atbildēt
Maija
Nabaga cilvēks,nebija mājās,kad kaunu dalīja
21.aprīlis, 15:22 Atbildēt
Maija
Nabaga cilvēks,nebija mājās,kad kaunu dalīja
21.aprīlis, 15:22 Atbildēt
np
ar šiem neliešiem var konkurēt tikai liberālā prese
21.aprīlis, 15:52 Atbildēt
Tauta
Tā ir pilnīgai taisnība, ka tik labi kā pašreiz, latviešu tauta nav dzīvojusi nekad vēsturē. Par "sašutušo tautu" - nepatiess apzīmējums, kuru ir ieviesuši padomju okupācijas laikā radītie beztautības kosmopolīti, kuri ar vārdu "tauta" saprot nevis konkrētu tautu, bet savu sociālo grupu - mazizglītotus, mazkvalificētus padomju rūpnīcu melnstrādniekus, kuri joprojām uzskata par normu darbā dzert, zagt, slaistīties un imitēt darbu. Un šīs "padomju parastās tautas "sašutums" ir par to, ka netiek akceptēts viņu dzīvesveids un viņus neņem darbā un ka viņi nespēj turpināt savu primitīvo padomju kosmopolītu - "padomju parastās tautas" dzīvesveidu.
Nu jau ir aizgājis tik tālu, ka ja kāds neatbalsta viņu, šīs "padomju parastās tautas" un kremļa 5. kolonnas propagandistu melus par "viss sabrucis", "visi badā", "tauta sašutusi" un ja par Latvijas valsti nerunā negatīvu, bet saka ko pozitīvu, to šī "padomju parastā tauta" un kremļa 5. kolonna ar "dzelteno žurnālistu" aktīvu atbalstu sludina par "neredzētu nelieti". Ir nekavējoties jāapstādina šie melīgie Latvijas valsts ienaidnieki, kuru mērķis ir graut Latvijas valsti ar saviem apmelojumiem un melīgo negatīvismu pret Latvijas valsti. Un ir pilnībā jāsagrauj šo Latvijas valsts ienaidnieku mēģinājumi ieviest praksi, ka jā kāds neatbalsta viņu melus, tad to sludināt par "neredzētu ļaundari" un par ko "neticamu un neiespējamu", ka kāds nemelo kopā ar viņiem un negāna Latvijas valsti.
21.aprīlis, 17:06 Atbildēt

Kaut kas traks!