Deputāta Dāldera izteikumi par dzīvi Latvijā sanikno tautu

Komentāri [237]

 
C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS
Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
21.aprīlis, 16:55 Atbildēt
Tauta
Tā ir pilnīgai taisnība, ka tik labi kā pašreiz, latviešu tauta nav dzīvojusi nekad vēsturē. Par "sašutušo tautu" - nepatiess apzīmējums, kuru ir ieviesuši padomju okupācijas laikā radītie beztautības kosmopolīti, kuri ar vārdu "tauta" saprot nevis konkrētu tautu, bet savu sociālo grupu - mazizglītotus, mazkvalificētus padomju rūpnīcu melnstrādniekus, kuri joprojām uzskata par normu darbā dzert, zagt, slaistīties un imitēt darbu. Un šīs "padomju parastās tautas "sašutums" ir par to, ka netiek akceptēts viņu dzīvesveids un viņus neņem darbā un ka viņi nespēj turpināt savu primitīvo padomju kosmopolītu - "padomju parastās tautas" dzīvesveidu.
Nu jau ir aizgājis tik tālu, ka ja kāds neatbalsta viņu, šīs "padomju parastās tautas" un kremļa 5. kolonnas propagandistu melus par "viss sabrucis", "visi badā", "tauta sašutusi" un ja par Latvijas valsti nerunā negatīvu, bet saka ko pozitīvu, to šī "padomju parastā tauta" un kremļa 5. kolonna ar "dzelteno žurnālistu" aktīvu atbalstu sludina par "neredzētu nelieti". Ir nekavējoties jāapstādina šie melīgie Latvijas valsts ienaidnieki, kuru mērķis ir graut Latvijas valsti ar saviem apmelojumiem un melīgo negatīvismu pret Latvijas valsti. Un ir pilnībā jāsagrauj šo Latvijas valsts ienaidnieku mēģinājumi ieviest praksi, ka jā kāds neatbalsta viņu melus, tad to sludināt par "neredzētu ļaundari" un par ko "neticamu un neiespējamu", ka kāds nemelo kopā ar viņiem un negāna Latvijas valsti.
21.aprīlis, 17:06 Atbildēt
Odze
Kamēr būs tādi dālderi un citi līdzīgi rukši pie siles,tikmēr nekas nemainīsies. Atceries to,vēlētāj! VIENREIZ UN UZ VISIEM LAIKIEM!!!
21.aprīlis, 18:07 Atbildēt
Taisni komentēju
Pidars
21.aprīlis, 18:34 Atbildēt
lapa
un raud latviesu tauta , kad valdiba sez tadi tupaki.
21.aprīlis, 19:36 Atbildēt
DEPDRĀZIS
Kā Lienīte būtu teikusi:... A-FI-GEL !
21.aprīlis, 19:51 Atbildēt
opis
nevajag visus mest vienā kaudzē,par dzērājiem un citiem liekēžiem,tāpat kā par putniem,lai gādā dievs,tā ir viņa prioritāte.par vecajiem un jaunajiem būtu jāgādā valstij,jo mēs visi esam valsts.tātad paši vainīgi?
21.aprīlis, 19:54 Atbildēt
ŪUU
No kurienes tu tāds zirga galva esi cēlies?Lai ko tādu pateiktu ir spec skolās jāmācās.
21.aprīlis, 21:16 Atbildēt
Labvēlis
Pilnīgs nejēga!
21.aprīlis, 22:03 Atbildēt
ai
No coment....
21.aprīlis, 22:04 Atbildēt
V-11
Tā ir pausta patiesība tam cik liela plaisa pastāv starp varas sili un tautu....Silē ir cita realitāte...
21.aprīlis, 22:29 Atbildēt
Haha
Tauta pati ir izvēlējusies šo likteni, un nu tai tiek apgriezta rīkle, hahahā.
21.aprīlis, 23:29 Atbildēt
es
Nu,protams, ka labi - re, cik Dālderītim smuki apaļi vaidziņi...
21.aprīlis, 23:53 Atbildēt
Uldis
PRETĪGAIS VEPRI-DĀLDERI! KAUT TU TIK ,,LABI''DZĪVOTU KĀ LIELA DAĻA CILVĒKU."LOTI CERU,KA ,,VIENOTĪBA" DRĪZ NOSPRĀGS.
22.aprīlis, 0:40 Atbildēt
Māris
Te ir spilgts piemērs , kā kārtējais kroplis mēģina parādīt EU un visiem pārējiem cik "labi " ir dzīvot LV. Visi šie lopiņi ir korumpēti. Jeņķi maksā- trulie latvieši "sūkā". Laimīgs ka nedzīvoju Latvijā. Palikušajiem- novēlu izturību, bet labāk brauciet kur acis rāda. Latvija ir dieva aizmirsta valsts . Žēl ka tā ir jāsaka par savu tēvu zemi.
22.aprīlis, 1:24 Atbildēt
haralds
kā nesaniknos, ja glupības gvelž!
22.aprīlis, 2:47 Atbildēt
baiba
Dalderis pilnīgs idiots,bet to slimību nevar izārstēt.
22.aprīlis, 8:56 Atbildēt
vārds
prasās pēc pamatīga 13.janvāra vairāku dienu garumā!
22.aprīlis, 16:33 Atbildēt
tu
Nosauc savas mājas adresi- sarīkosim kārtīgu grautiņu tajā!
23.aprīlis, 16:54 Atbildēt
vija
Dālderis tiešām nekad nav dzīvojis tik labi kā tagad,bet par to maksā cilvēki,kas atrodas tur.....apakšā, kas iztiek ar dažiem centiem dienā. Varbūt pietiek kungam sēdēt pie siles??? Varbūt jāsāk strādāt????
23.aprīlis, 8:11 Atbildēt
Ome
Pagājušās vēlēšanās viena pensionāre ēterā aicināja vēlēt par vienotību ,jo lūk mūsu dzejniece M Zālīte ir ieteikusi tad ko gausties ,ja klausām ko citi saka ka pašiem sava galva nav
23.aprīlis, 10:17 Atbildēt
komunistu un cekistu mafijas
ieliktenis.Rdziet cilveki,kaadi meesli sezh saeima. "Apmierinats" ar savu trekno dziivi lidz riebumam,par tautu nosplauties,vai ne daldera netireli?Bardu nodzen un nomazgajies iskajainas vepri,pirms ej uz studiju!
23.aprīlis, 11:32 Atbildēt

Kaut kas traks!