BRIESMĪGI: Šādi izskatās vairs nevienam nevajadzīgs kaķēns

Tukuma dzīvnieku patversme/Facebook
  • Tukuma dzīvnieku patversme/Facebook
  • Tukuma dzīvnieku patversme/Facebook
  • Tukuma dzīvnieku patversme/Facebook
  • Tukuma dzīvnieku patversme/Facebook
  • Tukuma dzīvnieku patversme/Facebook
1 / 5

Briesmīgā stāvoklī Tukuma dzīvnieku patversmē atrasts kaķēns.

"Reiz bija pūkains kaķēns...tagad nekopts un pamests. Arī šī nekastrētā runcīša dzīvesstāsts sākās ar vārdiem: "MĒS GRIBAM PŪKAINU KAĶĒNU..." , bet kā tad tā?! Skaistais pūkainis, smirdīgs un savēlies dzīvo dārziņos?! Kas notika, ķemme salūza, pacietība pazuda vai krīze sasniegusi, runčuka ģimeni?! Bet tā pat jau nekas nenotiek un tā, nepamanīts, no zemes virsas kaķis nevar pazust!

Ar šausmām un riebumu, cilvēki stāsta mums, ka dārziņos kādu laiku dzīvo drausmīgs kaķis, laikam slims esot, vajagot to iemidzināt!!! Par to, kad kaķis cieš sāpes un mokās, par to neviens nepadomā!

Runcītis sakopts un izkastrēts, tagad dzīvos patversmē un gaidīs savu jauno un atbildīgo saimnieku! Kaķītis gaidīs tādu cilvēku, kurš ne tikai gribēs pūkainu kaķīti, bet gribēs to kopt un ķemmēt! Kamēr kaķītis gaida, veltiet tam solidaritātes zvanu, 90006089, lūdzu!" raksta patversme.

AVOTS

Komentāri [5]

 
sandra
Paldies, Simonai par cilvēcību! Galvu noliekt šīs cēlās sievietes priekšā, kas glābj un cīnās par nelaimē nonākušajiem dzīvniecińiem. Un ziedo savu dzīvi, nervu sistēmu un naudińu.
17.maijs 2017, 22:03 Atbildēt
kuks
Nu citi jau viņai ziedo un daudz
18.maijs 2017, 15:14 Atbildēt
Ash
Atkal bomži diedelē naudiņu kaķīšiem.
16.maijs 2017, 15:17 Atbildēt
nu i nu ...
Kā Tev vispār mute veras vaļā ,ko tādu pateikt ?
16.maijs 2017, 20:06 Atbildēt
!
Viņam nav tiešā faila.Mute nezina,kas smadzenēs notiek.Savukārt smadzenēs nav visai aktīvas kustības.Jo rieva viena.Tāda sekla piedevām
16.maijs 2017, 20:47 Atbildēt

Kaut kas traks!