SKANDĀLS: Fotogrāfe reliģiskās pārliecības dēļ atsakās bildēt ģimeni

Komentāri [50]

 
Aha
Laura, nu pieņem, ka tie ir slimi cilvēki. Vai tad slimus cilvékus nevar fotografēt? Iedomājies, ka atnāk ļaudis bez kājas, bez acs, prātā apdalīti, kāds ar acīmredzamiem putniem galvā. Vai tamdēļ tu viņus nebildési? Apdalīti, nesaprātīgi cilvéciņi, nu nofotogrāfē, pielūdz Dievu par viņiem un aizmirsti. Es saprotu, ka šķebina, bet neko darīt. Tāds tavs darbs. Un kā kristietei tev jāmācās pieņemt un piedot. Tas Tur Augšā pats izvērtēs, ko ar viņām darīt.
17.maijs, 13:34 Atbildēt
Emīlija
Kādas muļķības! Viņai (fotogrāfei) ir tā priekšrocība, ka viņa pati sev ir noteicēja un fotogrāfē ko grib. Grib fotogrāfē slimus cilvēkus, negrib -
nefotogrāfē. Nosodījumam vispār nav vietas.
17.maijs, 13:48 Atbildēt
Ka'šķe
Nu muļķības! Šitās 'slimās"noteikti gribēja noķert 2 zaķus. Viens- ka viņas nofotografē populāra fotogrāfe, izlikt bildi publiskai apskatei un līdz ar to diskreditējot fotogrāfi, ka viņa par naudu gatava fotografēt da jeb ko, vai citādi- atbalsts šādas" ģimenes". Otrs- ja neizdosies- izprovocēs skandālu un atkal varavīkšņotās krāsas spīdēs, cilvēki cepsies, bet viņas būssavu panākušas- popularizējušas savus uzskatus. bet kur ir vārdi un uzvārdi? Tauta grib zināt savus varoņus!
17.maijs, 20:29 Atbildēt
Nu i mulke
Mulke - nevajadzeja platities ar savu roza. Pateiktu: mamma, krustamina un berns un nobildetos bez problemam. A papiņš - vai nu miris vai aizmucis. Nobildetos un nebutu jaraud.
17.maijs, 13:37 Atbildēt
ne1
bet varbūt vienkārši teikt taisnību: papiņš nezināms, jo ieņemšana notika tik lielā grupņikā, ka pēc tā vīriešus vairs vispār negribās...
17.maijs, 14:14 Atbildēt
ciniķis
Prieks, ka ir vēl arī normāli domājoši un principiāli cilvēki, kuri aizstāv patiesas vērtības un liberastu ievazātajā vaiprātā nebaidās atklāti paust savu nostāju. Cepuri nost fotogrāfes priekšā!
17.maijs, 13:37 Atbildēt
ciniķis
P.S. Skandāls ir, ka normālu rīcību nodēvē par "skandālu".
17.maijs, 13:41 Atbildēt
lapa
sausmas , bet fotagrafei taisniba , sadas gimenes musu zeme nav velamas . vinu vieta ir uz vientulas salas , kopa ar rinkevicu un citiem pidariem.
17.maijs, 13:38 Atbildēt
Garlaicīgi
LGBT dodas uzbrukumā. Šī ir arī citās valstīs ļoti izplatīta metode. Gaidiet vēl šādus incidentus.
17.maijs, 13:40 Atbildēt
smilts
Fotogrāfes brīva griba un izvēle - ar ko strādāt, ar ko - ne. Tad nu gan - skandāls. Smieklīgi tiešām... .
17.maijs, 13:45 Atbildēt
ne1
nu šoreiz tā nebūs fotogrāfes brīvā griba, bet gan Valsts pamatlikuma Satversmes ievērošana:
110. Valsts aizsargā un atbalsta laulību - savienību starp vīrieti un sievieti...
un kamēr valsts pamatlikumā ģimene būs VĪRIEŠA un SIEVIETES savienība, pat ministra beņķī sēdošie pinderasi tur nekādus iebildumus nespēs celt...
tām lezbām fotogrāfei vajadzēja lūgt uztaisīt divu lezbu kopbildi ar bērnu, tad viņa varētu ko sūdzēties, bet kolīdz viņas pieminēja ģimeni, tā fotogrāfe atsaucoties uz Satversmi viņas pilnīgi pamatoti sūta vienu māju tālāk...
17.maijs, 14:09 Atbildēt
Garlaicīgi
Un kas par virsrakstiem:...reliģiskās pārliecības dēļ atsakās bildēt... ģimeni
Gandrīz vai sanāk, ka reliģija vēršas pret ģimeni :)
17.maijs, 13:47 Atbildēt
Kipars
Reliģiozo zombiju ārprāts turpinās. Un ne jau tāpēc ka nefotogrāfēja lezbu pāri, bet tāpēc ka visas pasaules nelaimju, launuma sakne slēpjas tiesi šādu reliģiju zombētu būtņu galvās, kuri sava dieva vārdā gatavi slepkavot, izvarot, pazemot.
17.maijs, 13:49 Atbildēt
nožēlojami
Labākā aizstāvēšanās ir uzbrukums, vai ne?
17.maijs, 15:14 Atbildēt
Garlaicīgi
Pilnīgi pareizi, ja šos apgalvojumus attiecinām uz tādu reliģiju kā sātanisms.
17.maijs, 15:33 Atbildēt
Kipars
Vai ir kaut viens gadījums paasaules vēsturē, kad sātanisti būtu izraisījuši kādu karu vai masveida slepkavības? Vai masveidā izvarojuši bērnus kā dieva kalpi ? Dieva vārdā ir tik daudz asiņu izliets ka visi Hitleri un Stalini paliek maliņā kā rātni zēni.
Nav asiņaināku slepkavu par dieva kalpiem.
17.maijs, 20:04 Atbildēt
Kašķe
Atkal jāsaka, ka neesi kārtīgi lasījis vēsturi, neesi lasījis grāmatas par vēsturi un vēsturiskus sacerējumus. Senos laikos , kad vēl tautu nebija, bet bija cilti, kopienas- jau tad karoja.Karoja dēļ zemes, dēl labuma, dēļ gūstēkniem. Kad dzima reliģija- palasi bībeli kaut vai- tur jau arī karoja vienā karošanā. C ilvēks pats par sevi ir kļuvis uzbudināts un varaskārs.Un kam jau ir- gribas vēl.Baznīca, tiešām, palīdzēja nomierināt nabaga tautas prātus, kad iznāca dzīvot nabadzībā un karu postā. Taču- doma un ticība Dievam, tas ir kas augstāks.Tā ir manas un tavas pastāvēšanas iespēja. Un nevajag sevi pielīdzināt"tiem citiem", kas sātana un sātanistu vadīti noliedz Dievu un visas nelaimes uzveļ viņam! Tikai ticībā var mieru gūt. Un fotogrāfe ne ar ko sevi neizcēla, tik pateica, ka reliģija nosoda tādu"gimeni"un arī viņa tātad. Tāpat kā daudzi!
17.maijs, 20:17 Atbildēt
Temīda
Nez kāpēc pēkšņi tika izdzēsti visi (VISI) komentāri pie raksta par geju gājienu Latvijas 100-gades gadā? Demokrātija, vai ne?
17.maijs, 14:01 Atbildēt
ne1
cenzoram algu maksā praidisti un viņš tikai pilda sev uzliktos pienākumus...
jeb tu vēl arvien esi pārliecināts ka šajā valstī pastāv neatkarīga prese?
17.maijs, 14:12 Atbildēt
Nesaprotu
Vai tad vienīgā fotogrāfe?
17.maijs, 14:16 Atbildēt
222
2 mammas nav ģimene! tā ir kaut kāda perversija un trauma bērnam, kuram jāaug pilnvērtīgā ģimenē, kur ir sieva un vīrs un vēlamas arī vectētiņi un vecmāmiņas.
17.maijs, 14:26 Atbildēt
Hjk
Normala fotografe
17.maijs, 14:51 Atbildēt
Ilil
Pilnigi
17.maijs, 15:51 Atbildēt
Kamikadze
Brīžiem trūkst vārdu lai komentētu "kristiešu" sektantu darbības....
17.maijs, 15:32 Atbildēt
Garlaicīgi
Jo vairāk liberasti smirdēs, jo vairāk normalu cilvēku atgriezīsies pie kristietības. Likumsakarīgi.
17.maijs, 15:36 Atbildēt
Kipars
Kapēc jāatgriežas pie kristietības? Lai varētu slepkavot un izvarot nesodīti ? Ka to pašlaik dara dieva kalpi ?
17.maijs, 20:06 Atbildēt
Kašķe
Tu,jefiņ, papriekšu izlasi kādu grāmatu par vēsturi un reliģiju kā tādu, un tad sāc ko te grabināt. Pareizticīgie nav sekta un tie nekādi nav sektanti. Pareizticība bija jau pirms kristietības ieviešanas Eiropas zemēs.
17.maijs, 20:05 Atbildēt
Ivars
Kāpēc gan sabiedrības pārliecinošam vairākumam tiek par varītēm uzspiesta šī seksuālo noviržu"taisnība"? Pat demonstrēta plašos,visai sabiedrībai uzspiestos,skaļos ielu gājienos? Un,kas ir tie,kas finansē šos nekur nestrādājošo,starptautisko slaistu-eksursantu barus?
17.maijs, 15:47 Atbildēt
Aldis
Džordžs Soross
17.maijs, 16:47 Atbildēt
Esmu fotogrāfes pusē
Uzskatu,ka cilvēkam šādā gadījumā nav jābūt pat reliģiozam! Daudziem šādas pretdabiskas "ģimenes" nav pieņemamas vienkārši ētisku un morālu principu dēļ!
17.maijs, 15:57 Atbildēt
Abašidze>Kamikadze
Cīnies par dzimstības palielināšanu starp lesbietēm?!
17.maijs, 16:01 Atbildēt
Uģis
No skandāla šeit nav ne miņas! Kādēļ gan fotogrāfei būtu jāatbalsta tautas izmiršana!! Starp citu-pret šādu perversiju iestājas visas reliģijas! Ne jau geju un lesbiešu organizācijas viņai maksā algu,lai varētu diktēt savus noteikumus!
17.maijs, 16:13 Atbildēt
Betty
Kur te tauta izmirst? Ģimenē ir bērns..Kait neatbalstu šādas attiecības...
17.maijs, 17:00 Atbildēt
pretīgi
gan aptaurēti saktanti,gan geji-visi,rozāvai zili
17.maijs, 16:13 Atbildēt
Kendjuks
Ņesņimajutsja.
17.maijs, 16:32 Atbildēt
Glorija !in
Man nav iebildumi pret šiem visiem citādajiem, bet! kāpēc viņi vienmēr uzsver un bāž acīs to savu citādumu. Un nez kāpēc jūtas dikti pārāki?! Apmēram kā nēģeri - viņiem visi lēkā apkārt, jo nedod Dievs, piešūs rasismu.
17.maijs, 16:43 Atbildēt

Kaut kas traks!