Komentāri / Atklāti jauni fakti par nežēlīgo bērna piekaušanu Ogrē
 

14 komentāri

AAlise
Nu to sadistu ir jāsoda vai jāatzist par psihiski nepieskaitāmu! Lai visu dzīvi nodzīvo kā nepieskaitāms duriks!Es pat nezinu kas ir sliktăk . Dzīve turpmākā jebkurā gadijumā ir čupā! Vai tas bija to vērts!?
17.maijs 2017, 17:46 Atbildēt
CC.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS
Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem"

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi

7. pants. Nepublicējamā informācija

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas ir valsts noslēpums vai cits ar likumu speciāli aizsargāts noslēpums.

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas aicina uz vardarbību un pastāvošās iekārtas gāšanu, propagandē karu, cietsirdību, rasu, nacionālo vai reliģisko pārākumu un neiecietību, kūda uz citu noziegumu izdarīšanu.

AIZLIEGTS publicēt pirmstiesas izmeklēšanas materiālus bez prokurora vai izmeklētāja rakstveida atļaujas.

AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta tādu materiālu publicēšana, kuri pārkāpj nevainīguma prezumpciju.

AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta masu informācijas līdzekļu izmantošana, lai iejauktos personu personiskajā dzīvē.

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un cieņu un ceļ tam neslavu.

AIZLIEGTS publicēt personu korespondences, telefonsarunu un telegrāfisko ziņojumu saturu bez adresāta un autora vai viņu mantinieku piekrišanas.

AIZLIEGTS publicēt komercnoslēpumus un patentu noslēpumus bez to īpašnieka piekrišanas.

V nodaļa
Atbildība par šā likuma pārkāpšanu

27. pants. Atbildības pamati

Par šā likuma 7.pantā noteiktās informācijas publicēšanu vainīgās personas atbild Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

28. pants. Kaitējuma atlīdzināšana

Kaitējums, arī morālais kaitējums, ko masu informācijas līdzeklis nodarījis fiziskajai vai juridiskajai personai, sniedzot nepatiesas ziņas, ceļot neslavu un aizskarot tās godu un cieņu, publicējot ziņas un informāciju, kuru publikācija aizliegta ar likumu, masu informācijas līdzeklim jāatlīdzina šai personai Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

===========

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
17.maijs 2017, 18:04 Atbildēt
ZZanda
Tev apnicis uz visu ekonomēt? Ir apnicis vienmēr atteikt sevi palutināt ar kaut ko? Paplašini sava maciņa apvāršņus! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas jums palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā maciņā. Varēsi palutināt savu bērnu ar jaunu rotaļlietu, vīru ar jaunu kaklasaiti, bet pati doties uz salonu iegūt sen kāroto frizūru un visi kopā aizbraukt ceļojumā. Šī metode tiešām strādā! Nosūtiet savas domas Visumam! Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi!
17.maijs 2017, 18:07 Atbildēt
SStulbajai Zandai
Stulbā Zanda,nav kauns likt šādu murgu komentāru?!
17.maijs 2017, 18:48 Atbildēt
aaha
nu tiešām, kaut kāda jobnutaja :D
17.maijs 2017, 22:18 Atbildēt
ddafdsf
Gan jau učuki cenšas ilgstošu mobingu pārvērst par divu " kaušļu" konfliktu.
17.maijs 2017, 19:05 Atbildēt
ssaule
berni ir nezeligi viens pret otru.sajos laikos berni ir atstati aukt sava vala jo vecakiem reali laika nav ir jastrada lai varetu izdzivot
17.maijs 2017, 20:13 Atbildēt
ttante
Skolā esi gājusi????Vismaz augt vajadzētu mācēt uzrakstīt...
17.maijs 2017, 20:50 Atbildēt
ppepe
un cik komatus nav salikusi :D
17.maijs 2017, 22:15 Atbildēt
JJānis
tikko psihologi publicēja bērnu atkarības no dator un ekrānierīcēm kā datordemenci, kas ir līdzvērtīga vecu slimu un ar atmiņas un uztveres traucējumu sl-kiem(cēm). nav ko brīnīties, jo viņi vairs neprot runāt un komunicēt.
telefonā--Čau--- Čau; Kā iet labi, man arī; ko darīsi neko, es arī-------visaS sarunu iespējas, izmeklējumos jau smadzeņu pieres daivas samazinājušās uz pusi. ko jūs vēl gribat, jo ekrānos kā vardxābība un nedogodīgums ir pirmā vietā. pats strādāju valsts uzņēmumā kur daudz jaun ucolvēku, visi arī jau sēž darba laikā telefonos---kad sāku runāt, paldie sdIevam vēl ir iespēja kaut ko pavaicāt un līdzdalīt.
Viss esam jau piebraukuši----- stulbums un viegli zombējami!!!!!!
17.maijs 2017, 20:41 Atbildēt
ssmaids
interesanti....kā šo klasificēs....sīkais huligānisms vai tomēr slepkavības mēģinājums...
kurš nav skolas laikā dabūjis pa degunu vai iedevis pa degunu? bet tā, lai apzināti radītu nāvējošas traumas....nu tas jau iet pāri visam!!!
17.maijs 2017, 20:56 Atbildēt
aandris
Nu vispār jau bērni ir savu vecāku spogulis,negribu domāt ka kaušļa tēvs ir vijolnieks un visu savu laiku pavada ar vijoli un kociņu,droši vien ka viņam ir bijis paraugs no kā gūt iedvesmu savai nežēlībai. Grūtāk būs labot un viņa naivajā galvā iedēstīt sapratni pa vērtībām ,tai skaitā par cilvēka dzīvību.nezinu kura man vairāk žēl.
17.maijs 2017, 22:14 Atbildēt
AAija
Ja zēnam ar apava zoli galva spiesta pie zemes, tad to par parastu kautiņu nevar nosaukt.
17.maijs 2017, 22:16 Atbildēt
iieva
jau ilgu laiku stradaju bernu darza,kur ir liels daudzums bernu ar uzvedibas traucejumiem t.i agresiviem berniem.Pec patreizejiem normativiem darbinieki
pat nav tiesigi aizradit berniem ,ne tikai sodit par agresiju pret citiem berniem.Izmisums parnem kas notiks kad sadi agresivi vecaku un pedagogu audzinati briesmoni noklus skola/
20.maijs 2017, 21:02 Atbildēt