Negaidīti izšķīries "Patiesības spoguļa" Dzērumu pāris

Ekrānuzņēmums no video/ Skaties.lv
  • Ekrānuzņēmums no video/ Skaties.lv
1 / 1

Šodien visus šova "Patiesības spogulis" fanus pārsteigusi skumja ziņa - ceturtdienas vakarā Mārtiņš Bankevics no Dzērumiem savācis visas savas mantas un pametis savu mīļoto meiteni Lauru Amolu, vēsta portāls "skaties.lv".

''Neko sīkāk komentēt nevēlos, bet, jā, tas ir noticis. Esmu aizgājis no Lauras,'' Skaties.lv apstiprina Mārtiņš.

Puisis neslēpj, ka jūtas smagi - šķiršanās no meitenes, protams, sāpot. Tajā pašā laikā Mārtiņš apzinās, ka šīm attiecībām nav nākotnes.

“Esmu aizvēris šīs durvis, bet ticu, ka tagad man atvērsies citas, labākas. Man, protams, sāp, taču jādzīvo tālāk,” apņēmības pilns sakārtot dzīvi nu jau bez Lauras ir Mārtiņš.

Jau vēstījām, ka šis pāris lielu popularitāti ieguva šovā "Patiesības spogulis", kur izcēlās ar savstarpējiem strīdiem un skandāliem. Viņi arī pirms kāda laika devās laimes meklējumos uz Nīderlandi, tomēr tur tika piekrāpti un atbrauca atpakaļ uz Latviju.

Avots: Skaties.lv

Komentāri [8]

 
ineta
Ja jauns skuķis neseko līdzi savai ārējam izskatam un izplūst miesas kā veca beka..tad tiešām čalim cits nekas neatliek ka aiziet un izskatās ka nekāda čaklā arī nav ja ārzemēs darbs bij pa grūtu.
20.maijs 2017, 21:45 Atbildēt
mtf
Tad kā tur ir ar tām sievietēm? Viņas ir cilvēki vai nav? Bija viņām dvēsele vai nebija? Izklausās, ka sieviete ir tikai robot-lelle ar divām funkcijām - lai vīrietim patīk skatīties + laba apkalpotāja.
20.maijs 2017, 22:32 Atbildēt
topsīturvijs
bankevics šausmīgi uzbarojies, bet briļļainas sievietes daudziem nepatīk...
20.maijs 2017, 8:06 Atbildēt
dullais janka
bisku ta ka tas meitantins i pa lielu vai ta pati nesaprot ka kaut ko vajag mainit ar tadu rumpi visu atlikuso dzivi bus jamasturbe gailiti neredzet ka savas ausis.protams ja vinai nav kada slimiba del ka vina tik apala ja ta tad sori
20.maijs 2017, 0:48 Atbildēt
Skatīt visus 8 komentārus >

Kaut kas traks!