VAKARA ZIŅAS. Paukštello depresija, alkohols un mikroinsults

F64
  • F64
1 / 1

Aktieris Jānis Paukštello (66) jau atgriezies mājās no slimnīcas, kur viņu nogādāja ar mikroinsultu.

Taču kolēģi ir nobažījušies, vai aktierim būs gribasspēks turpmāk atturēties no alkohola lietošanas, jo pirms pēkšņajām veselības problēmām viņš no kreņķiem par traumēto kāju, kas liek sevi manīt, un darba trūkumu Dailes teātrī atkal bija ķēries pie glāzītes.

Par savu veselības stāvokli un to, kā atgūst spēkus, Jānis Paukštello īpaši nevēlējās stāstīt. Vien noteica: «Es jau esmu mājās, un viss ir kārtībā. Ko es jums varu pateikt!?"

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara Ziņas". www.vz.lv

Komentāri [28]

 
Valdis Freimantāls
Jāni, turies!

Mēs abi vienā laikā bijam pierakstīti Rīgas rajona Marupē "Bražās" advokāta Jāņa Bērziņa vecāku mājās! Nedzer šnabi, bet izlasi manu rakstu:"Mosties, celies, strādā"!
Pacelsies garastāvoklis!
Visu labu Tev !
20.jūnijs 2017, 0:21 Atbildēt
Igors
Viss nāk un aiziet tālumā - šodien esi slavens aktieris, rīt nodzeries vecis ...
19.jūnijs 2017, 22:45 Atbildēt
...
Pie Latvijas izdzīvošanas apstākļiem ikdienā, pie zemā atalgojuma, pie vietējo vagaru, tādu pašu kā es, attieksmes pret vergiem, tādiem pašiem kā es, uz 8/12 darba stundām ... sen jau iestājies pesimisms. Dīvainā kārtā ... nedzeru! ... un starp citu, tas nav viegli ... apkārt tik daudz bezcerīgi nodzērušies pesimismā/depresijā klimst ... Latvijā grūti izdzīvot ...
19.jūnijs 2017, 16:08 Atbildēt
Andis
Visur dzīve ir grūta, ne tikai LV, a kur tas ir rakstīts, ka dzīvē nav jābūt problēmām & viss ir OKEY?.....:) VISUR ir tādas vai savādākas grūtības, jāstrādā, jāmaksā nodokļi +/- visur ir līdzīgi, tā ka nav ko vaidēt, tāpat nekas nemainīsies.
21.jūnijs 2017, 5:13 Atbildēt
Skatīt visus 28 komentārus >

Kaut kas traks!