Komentāri / VAKARA ZIŅAS. Paukštello depresija, alkohols un mikroinsults
 

28 komentāri

LLatviete
Nesaprotu,vai alkohols ir labākais
18.jūnijs 2017, 9:18 Atbildēt
JJanis
Paukstello!!! Turies vecit.visi mes esam mirstigi un vecumdienas ir neizbegamas.Mekle sev hobiju un nodarbi.Labi zinu ka ir . Pats tam izgaju cauri. 1vajag atrast sevi un tu ka aktieris to vari izdarit taudz veiksmigaki ka mes parastie cilveki.Alhahols ir islaiciga problemas atrisinasana ar vel smagakam sekam.Aktieris ir ka auto par kuru tu priecajies kad jauns,bet no kura atbrivojamies ka savu laiku nokalpojis. Paliekam ka antikvari kurus pasiem jauzspodrina un jasadzivo ar sevi.Galvenais atrast sevi nodarbi un patiku pret to..Tad viss bus OK. Nedari pari sev un saviem tuviniekiem,Vini nav vainigi ne pie ka.
18.jūnijs 2017, 9:32 Atbildēt
ppensionāro
Labi teikts,vēl tikai piebildīšu,jā,pārejas process ir smags,bet ja atrodi sev pielietojumu un nodarbi,kuru vari darīt ar patiku un bez' steigas,aiziešana pensijā neliek justies kā ,,Norakstītam''.
18.jūnijs 2017, 10:22 Atbildēt
sso
smagi tiem večiem,ka stāvēšanai beigas,mums sievietēm pēc 50.tik dzīvē sāk kūsāt un tam ir jaunāki vierieši.ehhhh
18.jūnijs 2017, 19:40 Atbildēt
sshnjabis
insultam ir MILZIIGS draugs.... tikai ir liela iespeeja atstiept kaajas. naaves smaka
18.jūnijs 2017, 9:44 Atbildēt
ppensis
Ierindas darba rūķim, kurš visu mūžu veicis fizisku darbu, pensija ir gaidīta atpūta, aktierim tā ir traģēdija - simtiem pielūdzēju un tu skatuvei vairs neesi vajadzīgs. Aktieru ģildei, arodbiedrībai pašiem jāsametas un jānoalgo kāds labs psihoterapeits, lai tas varētu sniegt morālu atbalst un laikus sagatavot cilvēkus dzīvei bez skatuves. Arī par lomām viņi pārdzīvo, pat Luijs deFiness gribējis tēlot Romeo. Katram ir savi dabas dotumi, savs plauktiņš, viņš var
18.jūnijs 2017, 9:58 Atbildēt
ccina ar depresiju
butu aizgajis pie Plepja iedzert,i depresija parietu ,i dzivesprieks atgrieztos.vel ari Virkavu Guntu vareja pasaukt klat.
18.jūnijs 2017, 10:00 Atbildēt
ssa
ko vai Virkavu Guntu arī nodzērusies,galīgi vecie aktieri jukuši ar to dzeršanu?!
18.jūnijs 2017, 19:38 Atbildēt
VVajadzētu
Aktieriem taču ir kaut kāda sabiedriska organizācija vai biedrība ( varētu arī katra konkrētā teātra vadība par to parūpēties, jo aktieri solīdos gados ar savu veselību teātra peļņu un slavu vairojuši )kuras vadība pelnītā atpūtā aizgājušajiem aktieriem organizētu kaut kādas nodarbības , seminārus ,konsultācijas -kā piemēroties jaunajai dzīvei bez teātra, bez faniem popularitātes !
18.jūnijs 2017, 10:41 Atbildēt
EEvija
Iekšà jau neielīdīsi..bet vakar mākslinieks priecēha koncertà Ielūdz Okgas.Kandavà.Arī starp numuriem komunikãcijà bija patīkams ar citiem koncerta dalībniekuem
18.jūnijs 2017, 11:08 Atbildēt
llīdzjūtība
Raganas nemīl. Bet Jānis kaut kā to nav varējis saprast.
18.jūnijs 2017, 13:28 Atbildēt
AAdel
Katram cilvekam dzive punnak melnaa liinija..veselibas problemas depresija..tapec jau ta ir dziive..ari par kludaam j un sliktiem darbiem jamaksaa..taa likumsakariiba...
18.jūnijs 2017, 13:41 Atbildēt
sseja
Mēs apmeklējām pavasarī viņa koncertu,ļoti jauks bija pasākums ar jokiem.Bet varēja redzēt,ka viņam bija grūti nostāvēt ,kamēr uzstājās.
18.jūnijs 2017, 14:11 Atbildēt
??
lai meeklee dzives jeegu ticibaa,taas ir vienigaas zaales pret depresiju.
18.jūnijs 2017, 14:20 Atbildēt
EErna
Nemurgo tur slimniek!
18.jūnijs 2017, 15:21 Atbildēt
LLēnprātīgais
Par to, ka tie nav ne mazākā mērā murgi zinu no sava radinieka pilnīgi kardinālā dzīves veida izmaiņas. Alkoholisms tāpat kā ikviena cita atkarība ir garīga slimība apvienojumā ar fizisku verdzību.Tikai vajag atrast draudzi, kurā mācītājs ar šāda veida atkarīgajiem ir strādājis jau daudzus gadus, kā arī draudzes ticības dzīve ir dziļa un nopietna, bet ne tikvien kā dievkalpojums divas reizes mēnesī. Bez šaubām, ka neko nevar mainīt ar kristīgiem dzejoļiem. Erna, nevajag savā dzīvē izteikt naidpilnus uzbraucienus ticībai, jo Tu nevari zināt, vai vienā dienā Tev tā nekļūs par vienīgo cerību(pat, ja šobrīd tas šķiet neiespējami).
18.jūnijs 2017, 23:54 Atbildēt
ssavādnieks
Varbūt jēgu neatradīs,bet attīrīties no negatīvā gan var mēģināt,jo zinu daudzus,kuri caur ticību ir tikuši vaļā no alko,depresijas stāvokļiem un dažādām dzīves kataklizmām.Tikai pašam tas ir jāgrib.
18.jūnijs 2017, 15:43 Atbildēt
ttā gan
Redzēju mākslinieku kopā ar sievu lielveikalā-gāja klibodams un kaut ko runājot, sieva labu gabalu pa priekšu. Neizskatījās laimīgi un harmoniski ne viens, ne otrs.
18.jūnijs 2017, 15:26 Atbildēt
AAndis
Protams līdzjūtība, lai jau veicas, bet gadi ir gadi un dzīve ir dzīve. Man liekas dzeršana & depresija ir saistīta ar kāju- tromboze, izmežģījums nav īsti sadzijis, vai negrib dzīt un sākusies gangrēna jeb stafilo koku infekcija. Ja ielaiž multi- rezistentos kokus- pēc būtības tā ir lēna nāve, sepse, jo zāļu pet to NAV. Sakarā ar to ka pīpē, un darbs ir sasitīts ar to, ka visu laiku jāstāv kājās, plus psihoemocionālais stāvoklis- psiho somātika- tas tikai situāciju pasliktina. Esmu dzirdējis, ka katram 10 smēķētājam (~ 10 %) nogriež vecumdienās kāju(as) vai par roku.....:(
18.jūnijs 2017, 16:33 Atbildēt
SSirmmāmiņa
Seno dienu vecie aktieri ir tik briniskigi!Vai tad pie kada izbijusu kulturas darbinieku muzejina vai kada kulturas nama nevar salasities visi sie briniskigie aktieri, iestudet saviem cienitajiem kadu izradi?Bus mums, vecisiem prieks un Jums, briniskigajiem aktieriem ar nodarbe...
18.jūnijs 2017, 19:20 Atbildēt
ffausts
Mans kaimiņš katru otro dienu apdzēries līdz rāpošanas līmenim,domāju,ka vienkārši dzērājs,bet šim laikam tomēr DEPRESIJA!
18.jūnijs 2017, 20:30 Atbildēt
DDzīves aksioma
Dzīves bumerangs- savulaik lepni pameta sievu un aizgāja pie citas... Viss dzīvē nāk atpakaļ. Pirmā sieva skaista, jauna, laimīga, bet otrā "vinnētāja" -
tagad kaunas par savu klibo un nevarīgo vīru.
19.jūnijs 2017, 10:46 Atbildēt
MMrs.Fa.
Mīļie tautieši! Vai nevaram iztikt bez žultaina pulvera kaisīšanas? Vai jūsu naudas maciņos neatradīsies kāda labvēlīb as monēta ? Atdariet sirdi labvēlībai.
19.jūnijs 2017, 13:27 Atbildēt
tticīgā
Vienalga, aktierim kādas citas profesijas cilvēkam, tam nav nozīmes, jau laikus jāsāk domāt ko darīs, ar ko nodarbosies, kad pienāks laiks atstāt darbu. Varu pateikt tikai par sevi. Mans nodoms bija aizbraukt kādā svētceļojumā. Tā tas arī notika, kolīdz uzrakstīju atlūgumu, man nāca piedāvājums ceļojumam. Tas ir vislabākais veids kā iziet no ierastā ritma un
satikt citus cilvēkus, kurus nepazīsti, iepazīties ar kādu, ar kuru ir par ko sarunāties, par sev interesējošām tēmām, paskatīties uz visu no cita skatu punkta, iegūt citu pieredzi un iepazīt garīgo pasauli caur lūgšanu dzīvi, lasīt garīgo literatūru, saprast sevi un citus cilvēkus, nevis kritizēt un aprunāt, bet pieņemt katru tādu, kāds viņš ir. Pēc vairākiem svētceļojumiem, esmu iepazinusi vairākas valstis, to paražas, daudz redzējusi, baudījusi un ieguvusi dvēseles mieru, jo spēju pieņemt visu ko Dievs dod katrai dienai un to novērtēt un pateikties Dievam par to. Esmu sākusi rakstīt, kaut agrāk to neesmu darījusi, esmu izdevusi vienu dzejas grāmatu un sagatavojusi jau otro izdevumu. Par kādu depresiju var būt runa, ja esi nodarbināts. Katrs esam grēkojuši, tāpēc taču ir grēksūdze pieejama, kas atvieglos dvēseli, labāk kā jebkādas zāles. Bez Dieva nav miera un nav harmonijas, ir tika bēdu akacis, kurā var noslīkt jebkurš. Turies pie Dieva māksliniek, tāpat kā Akvelīna un viss būs labi!
19.jūnijs 2017, 14:11 Atbildēt
....
Pie Latvijas izdzīvošanas apstākļiem ikdienā, pie zemā atalgojuma, pie vietējo vagaru, tādu pašu kā es, attieksmes pret vergiem, tādiem pašiem kā es, uz 8/12 darba stundām ... sen jau iestājies pesimisms. Dīvainā kārtā ... nedzeru! ... un starp citu, tas nav viegli ... apkārt tik daudz bezcerīgi nodzērušies pesimismā/depresijā klimst ... Latvijā grūti izdzīvot ...
19.jūnijs 2017, 16:08 Atbildēt
AAndis
Visur dzīve ir grūta, ne tikai LV, a kur tas ir rakstīts, ka dzīvē nav jābūt problēmām & viss ir OKEY?.....:) VISUR ir tādas vai savādākas grūtības, jāstrādā, jāmaksā nodokļi +/- visur ir līdzīgi, tā ka nav ko vaidēt, tāpat nekas nemainīsies.
21.jūnijs 2017, 5:13 Atbildēt
IIgors
Viss nāk un aiziet tālumā - šodien esi slavens aktieris, rīt nodzeries vecis ...
19.jūnijs 2017, 22:45 Atbildēt