Kanādā pirmoreiz izdota bezdzimuma pase bērnam! Pie tās ticis astoņus mēnešus vecs zīdainis

Instagram
  • Instagram
1 / 1

Kanādā noticis bezprecedenta gadījums, kad zīdainis saņēmis dokumentus, kuros nav norādīts dzimums, informē Ziemeļamerikas mediji.

Bērna vienīgais aizbildnis Korijs Dotijs sevi neuzskata ne par sievieti, ne vīrieti, rezultātā gan sevi, gan savu zīdaini dēvējot par "tie".

Astoņus mēnešus vecais Sirils Dotijs, pēc vecāka pieprasījuma, tiks uzskatīts par nebināro transseksuāli, tātad nepārstāvēs nevienu no dzimumiem.

Aizbildnis norāda, ka pieprasījis šādu dokumentu, lai bērns, kad paaugsies, pats var izlemt, vai būs vīrietis vai sieviete, vai vispār nebūs neviens no tiem!

Korijs gan vēlējies/-usies, lai bērnam vispār dokumentos nav šādas "dzimuma" sadaļas, tomēr beigās M vai S vietā stāv U - "nenoteikts".

Komentāri [21]

 
vajag tik rakt
Ja Korijs nav ne vīrietis, ne sieviete, - kā viņš tika pie bērna? Uzzīmēja? Uzlipināja no māliem? Adoptēja? Ja adoptēja, tad bērns visticamāk piedzimis kādai sievietei, kurai ar Koriju nav bijis nekāda sakara (nav taču vīrietis!) un dzimšanas apliecībā viņam ir uzrādīts dzimums.
Vai nu Korijs ir psihiski slims, vai ierēdņi nejēgas, vai arī likumi stulbi.
13.jūlijs 2017, 10:41 Atbildēt
Skolnieciņš
Nu, es arī būtu bez dzimuma, ja spētu iemiesoties cilvēkos. Nu, ja arī es varētu dzīvot bez fiziskā ķermeņa. Tad Skolnieciņš būtu bezdzimuma dievība. Es līstu daudzos politiķos un pieņemtu debīlus lēmumus, lai atriebtos.
11.jūlijs 2017, 16:41 Atbildēt
anekdotē:
- Vai gribi māsiņu vai brālīti?
- Es labāk gribu sunīti.
/pats var izlemt, vai būs vīrietis vai sieviete, vai vispār nebūs neviens no tiem!/
10.jūlijs 2017, 17:21 Atbildēt
Skatīt visus 21 komentārus >

Kaut kas traks!