Šokējošā video redzams, kā policists brutāli ar steku noslāna bezpajumtnieci

Ekrānšāviņš
  • Ekrānšāviņš
1 / 1

ASV Džordžijas štatā policijas rindās sākusies iekšējā izmeklēšana pēc tam, kad internetā parādījies video, kur likumsargs brutāli piekauj bezpajumtnieci, ziņo CNN.

Incidents jūnija sākumā noticis kādā benzīntankā, kad likumsargi izsaukti pēc sūdzībām par sievieti, kura tur ubago naudu.

Nav zināms, kas notika pirms tam, tomēr video sākas sievietei esot uz zemes, laikā, kad policists viņu sit ar savu steku.

Policists apgalvo, ka bezpajumtniece centusies pamest benzīntanku, pagrūžot likumsargu malā, pēc kā centusies viņam noraut nozīmi, kas arī izraisījis video redzamo konfliktu.

Pēc vairākkārtējiem brīdinājumiem, policists esot nolēmis pielietot spēku. Kad viņa ķer pie steka, viņš sievieti draud sašaut. Aculiecinieki tikmēr aicina pret bezpajumtnieci neatklāt uguni.

Sieviete ar miesas bojājumiem tika nogādāta slimnīcā, tomēr vērsusies tiesībsargājošajās instancēs nav.

Komentāri [8]

 
lai iet pie darba
vai piedalās loterijās..................
12.jūlijs 2017, 22:23 Atbildēt
p
Ssatraucos,domāju,ka pie mums.
12.jūlijs 2017, 9:44 Atbildēt
G
Nu atvainojot, tik jauki nemaz nav tie bezpajumtnieki, cik ēkas Latvijā nodedzinātas gan neapdzīvotas, gan dārza mājiņas, droši vien tas pats ir visur.Kad mācījos Rīgā, vajadzēja stacijā dažkārt gaidīt vilcienu, tur uzturējās bezpajumtnieki,,kuriem par kultūras līmenis nebija, skanēja rupji vārdi un pieprasījumi viņus pabarot, jo gribot viņu leksikā - rīt.
12.jūlijs 2017, 9:15 Atbildēt
Skatīt visus 8 komentārus >

Kaut kas traks!