Aculieciniece, kura atrada raudošu bērnu: Cilvēku vienaldzība sit augstu vilni

Ilze Zvēra, F64 Photo Agency
  • Ilze Zvēra, F64 Photo Agency
1 / 1

Linda sociālajā tīklā facebook dalījusies ar piedzīvoto Mežaparkā, kur sastapusi mazu raudošu bērnu, kuram neviens no klātesošajiem nepievērsa uzmanību.

"Cilvēku vienaldzība sit augstu vilni.... Gāju ar Ilzīti uz bērnu laukumu Mežaparkā un skatos, ka no tās puses nāk mazs puika (1.5-2 gadi) un ļoti raud. Apkārt it kā daudz pieaugušo, bet mans "čujs" čukstēja, ka kaut kas nav kārtībā.

Pavēroju un sapratu, ka neviens ko pieaugušajiem uzmanību bērnam nepievērsa. Piegāju klāt, prasu, kur mamma, vispirms latviski, tad krieviski. Atbildes nav, tikai asaru jūra. Stāvēju ar diviem bērniem un domāju, ko darīt, jo neviens nereaģē, ka esmu piegājusi pie bērna.

Domāju aiziet līdz bērnu laukumam, ja mamma nebūs, saukšu policiju. Nogāju līdz laukumam (mazais bija aizgājis pāri tiem kalniņiem pirms rotaļu laukuma, nākot no tramvaja) un atskanēja sievietes kliedziens, ko daru kopā ar viņas bērnu.

Nopietni?! Pateicu, kur bērnu sastapu, tad atvainojās un pateica paldies. Kāpēc to rakstu? Vecāki - ieslēdziet tak acis, kad esiet kopā ar mazu bērnu rotaļu laukumā! Pārējie - neejiet vienaldzīgi garām raudošam bērnam! Tur bija tik daudz cilvēku apkārt un visi pieņēma faktu, ka bērns ir ar kādu kopā... Sargāsim mūsu mazos! Vai tiešām nevar mācīties no citu kļūdām?" saka Linda.

Komentāri [21]

 
M.
Ak šausmas, man jau sāk apriebties visi šitie raksteļi, kuros tik pēc kārtas tiek vainots tas un šitas... beidzat vienreiz žvankstēt, ka visi ir vainīgi un iemācīties pieskatīt tad tos savus bērnus, lai viņi nepazūd, nenomirst un netiek pedofīlu nagos.. katru dienu Latvijā kāds pazūd - kas tur notiek ?! Visi gudrie spriedelētăji, labāk pieskatat, lai pašu ğimenē viss ir kārtībā. Tas, ka mazais Ivans nomira mežā, diemžēl, neko nemainīs, Latvieši jau nu pavisam noteikti ir tauta, kas no citu kļūdām nemācās, kamēr paši to nepiedzīvo..
13.jūlijs 2017, 21:25 Atbildēt
Eli
īstenībā jāsaka liels paldies tai sievietei, kura pienāca pie bērna, un palīdzēja! Malacis! īsta Māte un vnk labs Cilvēks! Lai vairāk ir tādu cilvēku, tas atkarīgs no mums pašiem! palīdzēsim mēs, palīdzes arī mums...
12.jūlijs 2017, 23:33 Atbildēt
!!!!!
Un kāpēc atkal vainīga sabiedrība nevis tā mātīte, kurai vecis svarīgāks par bērnu????? Man nācās saskarties ar pretekļa rupjību, kas pilsētā atvērtā mašīnā bija atstājis raudošu divgadīgu bērnu..... nu nebiju vienaldzīga un ko par to saņēmu, pretīgu krievu lamuvārdu kravu savā virzienā!!!!
12.jūlijs 2017, 23:03 Atbildēt
Skatīt visus 21 komentārus >

Kaut kas traks!