Aculieciniece, kura atrada raudošu bērnu: Cilvēku vienaldzība sit augstu vilni

Komentāri [21]

 
Besī tās stulbās matītes,kas nevar tik daudz,kā pašas bērnu novaktēt....Kad notiek nelaime,tad lielas krokodīļu asaras lej..
12.jūlijs, 16:18 Atbildēt
pārdomas
Reizēm skatos un brīnos, kāpēc daļa jauno sieviešu vispār rada bērnus. Viņi svarīguma ziņā ir krietni aiz telefoniem, aifoniem, akrila nagiem un mākslīgajām skropstām.
12.jūlijs, 21:11 Atbildēt
pele
...lai naudu saņemtu,bet bērns ir otrajā vieta,diemžēl saja valsti tā nu ir..
13.jūlijs, 10:27 Atbildēt
guna
Jā bet nez kpc tad tauta prasa lielākus bērnu pabalstus?????? Lai apmierinātu šādas mātītes vai kā????????
13.jūlijs, 13:46 Atbildēt
Dīvaini
Kas šai Izītei par valodu -"Čujs"? Kas tas tāds - sunīša vai atrastā bērna vārds????
12.jūlijs, 17:09 Atbildēt
Nu Un?!
Galvenais, ka šai Ilzītei ir sirds, prāts un atbildība. Šai gadījumā nav svarīgi, ka cilvēks lieto tautā šur tur izplatīto krievu vārdiņu (tulkojumā - nojauta). Galvenais, ka pamanīja bērnu! Vai tu tikpat sašutis esi, kad visapkārt dzirdi: okei, jes!?
12.jūlijs, 21:09 Atbildēt
Dīvainā
tu jau saprati , ka vārds "čujs" ( kurš starp citu ir ielikts pēdiņās) ir vārds - nojausma ! Brīnišķīgs cilvēks palīdzēja mazajam cilvēciņam atrast mammu un tas šeit ir galvenais , nevis tavs "čujs" !Paldies , Ilzīte , ka tādi kā jūs esat ! Visu cieņu !
12.jūlijs, 18:14 Atbildēt
lote
...māte, droši vien, pļurkstēja pa telefonu un nepieskatīja bērnu.
12.jūlijs, 20:38 Atbildēt
Vecis
Ja treśdienas naktī tie,kas dzirdéja raudam mežá Ivanu ,kurś sauca péc mammas,būtu izrádījuśi kaut kripatu līdzjūtības,devuśies palīgá, Ivans tagad būtu dzīvs. Kauns visiem vienaldzīgajiem!
12.jūlijs, 20:59 Atbildēt
Kristīne
Nav jau teikts ka tas bija Ivans. Tik pat labi tas varēja būt kāds kaimiņu bērns.
Kad uztaisīs ekspertīzi, tad arī uzzinās kad miris, jo iespējams trešdien jau viņš dzīvs vairs nebija.
12.jūlijs, 22:59 Atbildēt
pele
Piekrītu Jūsu rakstītam....
13.jūlijs, 10:29 Atbildēt
Tapene
Man ir meitiņa ,,čiepiņa''un divi mazbērņi ,ko es mīlu . Nevar ,sodīt jo mēs nēesam šajā situācijā .
12.jūlijs, 21:15 Atbildēt
vbv
"Kamēr policijā par notikušo sākts kriminālprocess, tikmēr Kurzemes TV ziņo, ka neoficiāli informācija liecinot, ka naktī no trešdienas uz ceturtdienu vietējie iedzīvotāji mežā Dubeņos dzirdējuši raudam bērnu un krievu valodā saucam mammu." KA TAS VAR BUT, KA TAGAD STASTA KA DZIRDEJA BERNU RAUDAM UN SAUCAM MAMMU UN NEIZDARIJA NEKO! NEKO! TIK VIEN KA VAJADZEJA IZSAUKT POLICIJU! VAJPRATS KAS SI IR PAR PASAULI! KADI VIENALDZIGI PERSONAZI DZIVO SAJA VALSTI! LAI NU JUMS TIEK PEC NOPELNIEM! KADU DIEN, KAD JUMS BUS VAJADZIGA PALIDZIBA, JUS ATSTAS MEZA NOSALT!
12.jūlijs, 21:29 Atbildēt
ESMAIJA
ā, es arī to pašu nodomāju. Viņi taču nevarēja nezināt,ka pazudis bērns, turklāt krievu bērnņš To taču vajadzēja saprast, ka tas var būt meklētais. Kā šie cilvēki tālāk spēs dzīvot. Vajadzēja tikai vienu zvanu un bērns būtu izglābts! bet kas tur ko brīnīties... liekas te nedzīvo cilvēki, bet asinskāri mežoņi.
12.jūlijs, 22:21 Atbildēt
Imka
Tāda nu ir tā Latvija un iedzimtie. Ne par velti ir nolemts dzēst no kartes un valodu lēnām nomainīt.
12.jūlijs, 22:35 Atbildēt
es
Esmu uzaudzinājusi 5 bērnus un tagad jau 10 mazbērniņi ,kā savus vaktēju tagad dresēju lielos ,ja iet pastaigā bērnam vienmēr jābūt priekšā,acīs. Dažreiz ej pa ielu ,skaties , mamma ar draudzeni vai pa mobīlo ļur ļur, bet mazais metrus desmit ceļo savā nodabā. Nekautrējos ,aizrādu, ka tomēr nav prāta darbs. Noraustās,pagaida mazo. Prētī gan nesaka neko.
12.jūlijs, 21:56 Atbildēt
murgs
cik te pareizas mātes savākušās , pat riebj lasīt - SVETAS !
12.jūlijs, 22:06 Atbildēt
peksis
Tik vien kā elementāra sava bērna pieskatīšana vēl nav svētuma pazīme. Ja riebj- nelasi. Gudrie mācās no savām kļūdām, bet muļķi...nemācās nemaz.
12.jūlijs, 23:17 Atbildēt
!!!!!
Un kāpēc atkal vainīga sabiedrība nevis tā mātīte, kurai vecis svarīgāks par bērnu????? Man nācās saskarties ar pretekļa rupjību, kas pilsētā atvērtā mašīnā bija atstājis raudošu divgadīgu bērnu..... nu nebiju vienaldzīga un ko par to saņēmu, pretīgu krievu lamuvārdu kravu savā virzienā!!!!
12.jūlijs, 23:03 Atbildēt
Eli
īstenībā jāsaka liels paldies tai sievietei, kura pienāca pie bērna, un palīdzēja! Malacis! īsta Māte un vnk labs Cilvēks! Lai vairāk ir tādu cilvēku, tas atkarīgs no mums pašiem! palīdzēsim mēs, palīdzes arī mums...
12.jūlijs, 23:33 Atbildēt
M.
Ak šausmas, man jau sāk apriebties visi šitie raksteļi, kuros tik pēc kārtas tiek vainots tas un šitas... beidzat vienreiz žvankstēt, ka visi ir vainīgi un iemācīties pieskatīt tad tos savus bērnus, lai viņi nepazūd, nenomirst un netiek pedofīlu nagos.. katru dienu Latvijā kāds pazūd - kas tur notiek ?! Visi gudrie spriedelētăji, labāk pieskatat, lai pašu ğimenē viss ir kārtībā. Tas, ka mazais Ivans nomira mežā, diemžēl, neko nemainīs, Latvieši jau nu pavisam noteikti ir tauta, kas no citu kļūdām nemācās, kamēr paši to nepiedzīvo..
13.jūlijs, 21:25 Atbildēt

Kaut kas traks!