FOTO: Zeltiņai īsāka kleita nekā meitai

instagram.com/ Agnese Zeltiņa
  • instagram.com/ Agnese Zeltiņa
1 / 1

Aktrise Agnese Zeltiņa vienmēr izcēlusies ar savu pārdomāto un eleganto stilu. Tiesa, ceļojuma laikā Barselonā viņa izvēlējusies patiesi drosmīgu tērpu, kura garums liek diskutēt, vai tas ir piemērots šāda vecuma dāmai.

Kā redzams uzņemtajā attēlā, tad aktrise šoreiz izvēlējusies mini kleitu.

Arī pārējā ceļojuma laikā A.Zeltiņa mugurā vilkusi elegantus un drosmīgus tērpus.

Komentāri [59]

 
kāpēc
Zeltiņu sauc par sabiedrības dāmu? Kas ir sabiedrības dāma - sieviete, kas vīriešus maina un ar to reklamējās, jeb māte, kas nav spējusi ieaudzināt savā meitā morāles normas, jeb uzpumpēta mute padara par sabiedrības dāmu vai piedauzīgs dzīves veids??? Ko labu šī sabiedrības dāma sabiedrībai ir izdarījusi, nospēlējusi pāris viduvējas lomas jeb ir kaut kas ļoti vērtīgs, ko mēs nezinām? Žurnālisti, paskaidrojiet lūdzu!
16.jūlijs 2017, 9:25 Atbildēt
Vitaļiks
Abas ir cērtamas!
14.jūlijs 2017, 0:53 Atbildēt
adolfs
tu krievs vari aiziet nosverties ar savu vardu! pretigi ieskatities kautkur komentaros, ka teksts, zinja, kura ir Latvieshu civlekiem, kautkadi krievelji lien ieksha un vel uzraksta savu vardu. In ja Latvietis at tadu vardu, tad aizej nokaunies!
14.jūlijs 2017, 21:32 Atbildēt
novērotāja no malas
Tā jau nav kleita kā te runā....zeltiņa tuniku uzvilkusi, bet par apakšdaļu laikam tīšām aizmirsusi - karsts taču....Skats uz tām dūšīgajām piecdesmitgadnieces kājām jau nu nav diez ko jauks, kad vēl jauna meitene blakām..... Tāpēc jau uzskatās vēl muļķīgāk, kad ir ar ko salīdzināt....tad šitādi stila"fēleri" vēl vairāk duras acīs!
14.jūlijs 2017, 0:00 Atbildēt
Skatīt visus 59 komentārus >

Kaut kas traks!