Gavaram pagaidām neizdodas šķirt laulību

Emīls Desjatņikovs/ F64 Photo Agency
  • Emīls Desjatņikovs/ F64 Photo Agency
1 / 1

Aptuveni pirms gada bijusī modele Una Gavare ar visām atvasēm aizgāja no ģimenes. Šobrīd viņas un uzņēmēja Māra Gavara laulība joprojām nav šķirta, raksta žurnāls "Kas jauns".

Lai gan abu bijušo mīļoto komunikācija krietni uzlabojusies, sarunā ar "Kas jauns" Māris norādījis, ka abi pagaidām nespēj vienoties par tēva turpmāku līdzdalību septiņu bērnu audzināšanā. Kad varētu noslēgties laulības šķiršanās, viņš neņemas spriest.

Jau vēstīts, ka pēc sievas aiziešanas M.Gavars uzsācis jaunas attiecības. Kādu laiku vīrietis ir kopā ar jauno draudzeni Daci Blanku.

AVOTS: Žurnāls "Kas jauns"

Komentāri [8]

 
Gavars
Mauķeļu cienīgs duelis...
1.augusts 2017, 20:39 Atbildēt
Yes
Cuckold tagad nāk modē
Laizīt sievai pēc tam, kad tur beidzis cits
1.augusts 2017, 20:20 Atbildēt
jānis
Kāds tur ar to sakars ? :D tomēr tu to tā tik pretīgi vēl noformulēji :D Žestj !!@!
1.augusts 2017, 22:09 Atbildēt
nevar saprast to nra zhurnalistus
vai nav ko rakstit interesantu,vai ari domaa,ka kadu interesaa pagaanu gulamistabas problemas.Ta ka nenormali skjiras,atkal jaajas,atkal skjiras.vai ta jus domaatat,cieniitie zhurnalisti,ka janatnei buutu jaalasa shis vinju mauciskaas dzives? Vai ari jus esat tadi pasi,ka reklameejat nepaartraukti shaadu dzives veidu lidz psihiskam saslimshanam.Ko lai domaa viduvejs lasiitajs? vai jusu neprofesionalitate veidot aviizi,tas ir viens variants,otrais cezuura neljauj?
1.augusts 2017, 15:36 Atbildēt
Skatīt visus 8 komentārus >

Kaut kas traks!