Ja tavai vistas krūtiņai ir baltas svītras, tev pirms ēšanas šis jāizlasa

Shutterstock
  • Shutterstock
1 / 1

Visticamāk esi ēdis vistas krūtiņu, un pat ne reizi vien. Lai arī to uzskata par daudz veselīgāku, nekā cūkas vai liellopa gaļa, viss nav tik vienkārši.

Dažreiz vista, kuru plāno notiesāt, sirgst ar savādu muskuļu kondīciju, ko dēvē par ''baltajām strīpām'', ziņo Thrillist.

Kā zināms, masu putnu audzēšanā izmanto dažādas ģenētiku ietekmējošas vielas, kas ļauj vistām augt lielākām. Tas noved pie muskuļu disfunkcijas, ko rezultātā manām arī uz mūsu maltītei iecerētās gaļas.

Izrādās, ka baltās svītras tev atklāj, ka šim gaļas gabaliņam ir vairāk tauku nekā proteīna. Patiesībā, šīm "svītrainajām'' krūtiņām ir pat par 224% vairāk tauku nekā parasti.

Par laimi, šādas vistas krūtiņas nav pārlieku regulāra parādība, tomēr tāpat veikalā varu uz tām paskatīties rūpīgāk.

Komentāri [10]

 
...
Skolnieciņš ir Ušakova SLĒPTAIS NIKS.
5.septembris 2017, 22:01 Atbildēt
anonims
Cilvekiem ka tik naudu nopelnīt pa parējiem nospļauties.
5.septembris 2017, 21:12 Atbildēt
Skolnieciņš
Es viņu fileju neēdu, jo dārga. Man garšo lētie, nocenotie vistu stilbi, spārniņi, mururas. Es viņus iemarinēju eriķa marinādē ar sāli un cukuru. Vēlāk apcepu ar garšvielām un burkāniem. Skolnieciņš ir taupīgs. Pateicoties nabadzībai, es būšu lielisks melnais mags. Tā pēc laika es varu kļūt par dievību. Man ir lieli un tālejoši plāni. Esmu ļaunuma idejas adepts. Ciešanas ir bezjēdzīgas. Tās ir jāattaisno jeb ciešanām ir jādod jēga. Ļaunuma ideja dod ciešanām jēgu. ©Skolnieciņš
Man ir tik daudz labā, labo sevī man ir jāamputē. Tad es būšu verenāks par parasto mirstīgo, jo mani kaut kā sāpināt vairs nevarēs.
5.septembris 2017, 18:41 Atbildēt
vw
Tvaika ielas kandidāts.
5.septembris 2017, 21:58 Atbildēt
:)
kas tevpar ciesanam? ko tu izciet nabag berns? te iet runa par vistu, vistu nevari panest? gazes pardas zarna trakta?
5.septembris 2017, 23:37 Atbildēt
Skatīt visus 10 komentārus >

Kaut kas traks!