Pauls uzskata, ka Vaikules festivālam vēl tālu līdz ''Jaunā viļņa'' līmenim

Agris Eglīte / f64
  • Agris Eglīte / f64
1 / 1

Šodien Sočos sāksies "Jaunais vilnis'', kurš ilgus gadus notika Jūrmalā. Tagad tā vietā tur tagad festivālu organizē Laima Vaikule, tomēr Raimondam Paulam nešķiet, ka tas cienīgs aizvietotājs.

Maestro Raimonds Pauls sarunā ar igauņu medijiem pauž pārliecību, ka JV "savu jau nodziedājis'', tāpēc viņš neskumst, ka tas vairs nenotiek Latvijā.

Tomēr savu kādreizējo protežē Laimu Vaikuli viņš arī neslavē par sava festivāla izveidi: ''Pagaidām tam nav bijis sevišķi veiksmīgs sākums, daudz pie kā vēl jāstrādā.''

''Negribu par to runāt, tomēr man nešķiet, ka tas būtu labāks par ''Jauno vilni''. Pagaidām tas ir parasts koncerts,'' spriež Pauls.

Komentāri [24]

 
Inn
Nav vel dzirdets ka kads taja pasakuma butu slikti dziedajis.
9.septembris 2017, 9:02 Atbildēt
Inn
Nav vel dzirdets ka kads taja pasakuma butu slikti dziedajis.
9.septembris 2017, 9:02 Atbildēt
Stulbenājs
Beidziet ākstīties,- bija Jūrmalā festivāls, bija pilsētā kaut 1 mēnesi nauda.
Nav festivāla,- vieni bankroti. Patīk vai nepatīk kādam personīgi, ne par to ir runa, bet par loģiku, sačakarētu pilsētas un pilsētnieku biznesu (izīrētiem dzīvokļiem, lai pārējo gadu būtu par ko Jūrmalas kosmiskos komunālos maksājumus segt, u.tml.), bet plikadīdām jau to nesaprast. Uz 1 bagātu cilvēku kopumā strādāja vairāki simti pilsētnieku, uz vienu patriotisku plikadīdu ar 5 pusēdušiem bērneļiem...viens saldējuma pārdevējs 1 reizi šajā lietainajā vasarā... pa vienam saldējumam uz galvu var būt, ka naudas pietika. Jā 700 gadu verdzība ir nu jau ģenētiski ieaudzināta.
8.septembris 2017, 23:57 Atbildēt
Neslāvs
Nez kā dzīvo tūkstošiem pasaules pilsētu pie jūras. Kur uzkundzējies krievs , tur normāli tūristi nebrauc. Tur viss nīkuļo, zeļ korupcija un bandītisms. Salīdzini Jūrmalu un Pērnavu, Horvātiju un Melnkalni, Abhāziju un Adžāriju, par ko ir kļuvusi Krima pāris gadu laikā. Paši krievi atpūtas vietās pieprasa, lai tik tur nebūtu krievu. Tā sērga no Jūrmalas ir jāizmēž.
9.septembris 2017, 4:14 Atbildēt
Skatīt visus 24 komentārus >

Kaut kas traks!