Bams Mardžera atklājis, ka pēdējos gados mokas ar bulīmiju un alkoholismu

Ekrānšāviņš
  • Ekrānšāviņš
1 / 1

Kādreizējais realitātes šovu spīdeklis Bams Mardžera atklājis, ka pēdējos gados viņam sevišķi spoži nav gājis, ziņo Viceland.

Bulīmija nav slimība, kuru tipiski saista ar vīriešiem, tomēr tā nav tikai sievietēm un ar to mēdz rasties problēmas pat slavenībām.

Starp tām ir arī kādreizējo MTV realitātes šovu zvaigzne Mardžera, kurš norāda, ka viņa rokzvaigznes dzīvesveids novedis pie alkohola atkarības. Turpretī tā viņu novedusi pie nevēlēšanās ēst, kas beigu beigās radījusi bulīmiju.

''Es nebiju lietojis alkoholu līdz apmēram 25 gadu vecumam, bet pēc tam viss izgāja ārpus kontroles,'' atceras Bams.

Viņa māte, Eiprila, spriež, ka savu ietekmi tur atstājis HIM vokālists Ville Vallo, kurš nekad neēda - tikai dzēra. Ietekmējoties no sava elka un drauga, Mardžera arī maltītes vietā iedzēris alu.

Mardžera ir atmetis alkoholu, tomēr rezultātā arī pieņēmies svarā, kas nievājošas piezīmes par to padara nepatīkamas, jo tas atgādina par viņa veselības problēmām.

Komentāri [4]

 
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
Un? Kā var būt cilvēks bez savām smadzenēm? Ja cilvēkam ir dota griba, bet viņš gribu neizmanto. Tad kāda sūda pēc šāds cilvēks ir vajadzīgs? Manuprāt, alkoholiķiem ir kaut kāda dzīvnieciska, kolektīva apziņa vai atziņas trūkums.... Šādi cilvēki aptraipa cilvēka rasi...
12.septembris 2017, 21:23 Atbildēt
lapa
kas vins , kads curbans , bet nav melns.
12.septembris 2017, 18:40 Atbildēt
Fēlis
Kas tas par pimpi? Man viņu būtu jāpazīst?
12.septembris 2017, 17:36 Atbildēt
Skatīt visus 4 komentārus >

Kaut kas traks!