Atklājas aizvien šokējošākas detaļas par Krievijas kanibālu pārīti

Komentāri [24]

 
adel
man palika slikti... nu nevajag neko tadu publicēt...
3.oktobris, 16:03 Atbildēt
...
Tad never vaļā šādus rakstus
3.oktobris, 16:45 Atbildēt
Adel
Ja nezinaju ka tas bus tik briesmigs...iista sausmene..es vairs nelasiu tadus rakstus manai nervu sistemai par traku..es gribu izladst kaut ko skaistu prieks dveeseles..kaut ko no gargo lideru atzinam..
3.oktobris, 16:50 Atbildēt
Padoms
Varētu sākt ar to, ka meklēt tās garīgo līderu atziņas gudrās grāmatās, nevis NRA sadaļā SKANDALOZI. Citādi gudrību ta gribas, bet nevar atrast, ja vislaik tik rakājas pa sēnalu kaudzi.
3.oktobris, 17:08 Atbildēt
Adel
Es gramatas nelasu un seviskas gudriibas nemekleju.es mekleju garigumu un cilveka iekseejas pasaulers skaistumu rakstos..mani loti iedvesmo stankevica domu filosofija..godigi teiksu paarak daudz negatiivisma apkart...esmu nogurusi...maz arii lasu jo ir arii ko dariit.
3.oktobris, 17:13 Atbildēt
Padoms
Labi, iztiksim bez grāmatām, bet nemainīgs paliek tas, ka lasīt sadaļu SKANDALOZI un sūdzēties, ka tajā nav garīguma, vienalga nav comme il faut.
3.oktobris, 18:22 Atbildēt
adel
bet vispar jau garīgums ir reta parādība to ar uguni vairs neatrast, jo šis jēdziens jau pazudis...bet man tas nepieciesams.lai uzlādetu sevi pozitīvi.
3.oktobris, 18:29 Atbildēt
adel del
Lai Dievs ir ar tevi!
4.oktobris, 19:44 Atbildēt
Sulīgā Anda
Nāves sodu tādiem lopiem vajag!
3.oktobris, 17:12 Atbildēt
Joņs
Es domāju ka nāve viņiem būs maigs sods!
3.oktobris, 21:15 Atbildēt
trešdienas spoks
Varu derēt uz sērkociņu kastīti, ka lielākā daļa cilvēku, kas šausminās un akdievojās par šo rakstu, ikdienā ēd gaļu. Ironiski.
3.oktobris, 17:55 Atbildēt
Dupas
Sveicināti
Vai meklējat ārkārtas aizdevumu? Vai nu: lai atsāktu finanšu darbības? Atjaunot sava dzīvokļa interjeru; māja; ēka? Atrašanās vieta Pirkot automašīnu? Kredīts laulībai? Parāda nokārtošana? Projekta īstenošanai? Vai jūs esat banked? Jums nav labu bankām? Vai arī citu iemeslu dēļ utt. ... Aizdevuma piedāvājums starp nopietnām personām. Es piešķiru aizdevumu no 2000 € līdz 900 000 € privātpersonām. Mani nosacījumi ir ļoti vienkārši ar fiksētu likmi 2% likmi. Es arī veicu ieguldījumus un aizdevumus starp dažāda veida personām. Piedāvāju īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa kredītus. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu e-pasta adresi:
franck5dupas@gmail.com
3.oktobris, 18:40 Atbildēt
f
lasies prom izdzimteni
3.oktobris, 21:10 Atbildēt
HERMO
Es esmu lielākais un spēcīgākais Beninas meistars, par kuru runā visā pasaulē. HERMO Medium Medium, ragana, dziednieks un burvju Āfrikas un pasaules.

Redzot vidējo astrologu GRAND MASTER MARABOUT HERMO ar savu 38 gadu pieredzi, risina dažādas okultiskas problēmas. >

Ar savu darbu un Marabout okultismu un Magic, meistars HERMO beidzot beigtu ķēdi vai bloķētu kas rada neveiksmi savā dzīvē, un jums dot līdzsvarā un stabilitāti.

Marabout HERMO ir Āfrikas Marabout priekšteču lielo spēku tiešais mantinieks vairākām paaudzēm. Marabout, redzot HERMO, vairākas reizes ir atzītas par lielāko Āfrikas ķēdi par labāko Marabout no 2012 līdz 2013. gadam.

Šis lieliskais African Marabout ir ieguvis pasaules reputāciju, pateicoties izcili panākumiem, pilnīgai uzticībai starp laulātajiem un zaudēto mīlestību.

Nevilcinieties sazināties ar šo vietni, redzot vidējo afrikāņu

Tas lieliski Āfrikas Burvja to, kas jums ir nepieciešams, lai strādātu vai Désenvoûtements aizsardzības uzplaukumam Business, galvenie lēmumi, atkarību problēmas luck Apelācijas, ka jums nāks ārā apmierināti. Tas neapšaubāmi Redzot Marabout godīgs savā darbā, lai pastāstītu patiesību, kā rīkoties, un neatkarīgi no grūtībām, kas ēd tevi.

Viņš piekrīt, lai palīdzētu jums jūsu mīlestības problēmas, jo ir daudzi, kas sauc viņu izmisumā, kad viņu laulātie ir nolēmis atstāt vai šķiršanās pēkšņi ar iemeslu vai bez iemesla, ko viņš ir beigt un atgriezt harmoniju viņu pāris.

E-pasts: maitre.hermo@outlook.fr

Vaudun, ko es praktizē, ir viens no visspēcīgākajiem un visvairāk baidītos. Es praktizē tik daudz sarkano burvju kā melnā maģija vai balta maģija. Es varu būt noderīgs visās jomās, mīlestībā, finanšu, darba, panākumus konkursā, palielināt savu pārdošanas apjomu un daudz citām lietām, kas nav pat nāk prātā, bet sodrēji, taču, protams, jums atrast mani jautāt. Man patīk, un es uzskatu, ka es gribētu sekot visiem saviem klientiem no sākuma līdz beigām, kad esmu strādājis par viņu pieprasījumiem.

sirsnīgi
3.oktobris, 19:19 Atbildēt
f
tu esi jbanijs šarlatāns
3.oktobris, 21:11 Atbildēt
tubijs
Kādi tik kretīni šai zemītei ir jāpanes ???
4.oktobris, 8:51 Atbildēt
Guntrams un Krimhilde no Gvinejas-Bissavas
mētrs herma-frodīts esot Senegālā, Tambakundā. kopā ar rotšildmēsliem un "the sun" smerdeļbodītes utaiņiem apēdis 740 cilvēkus, zioņo Globas Most Truthfull News Association.
4.oktobris, 8:49 Atbildēt
:-)
Sātan, atkāpies un ej prom: Jēzus Kristus vārdā tev pavēlu! Āmen
4.oktobris, 19:48 Atbildēt
jēkabs
Nu labi apēda ne to, ko mēs gribējām:D
3.oktobris, 20:20 Atbildēt
lomiks
Būtu Putleri apēduši
3.oktobris, 21:57 Atbildēt
:)))
:)))
3.oktobris, 23:44 Atbildēt
Inesīte
Sveicieni no Kombuļu Ineses!:)
3.oktobris, 23:57 Atbildēt
PERVERSI
Tas ir perversi, ka uztraucas par šādu te cilvēktiesībām - tiem trīsdesmit, kad tos slepkavoja, viņi diezin vai apjautājās vai pat iedomājās kā tie jūtas. PERVERSI.
4.oktobris, 9:29 Atbildēt
koba
putlers pats apēdīs un ne vienu vien .
4.oktobris, 21:53 Atbildēt

Kaut kas traks!