Dīleris kā ķīlu apmaiņā pret narkotikām devis savus tuviniekus - pat dēliņu

Ilustratīvs attēls
  • Ilustratīvs attēls
1 / 1

Daudzmiljonu vērtas narkotiku kontrabandas tīkla vadītājs ticis apcietināts, atklājoties šokējošām detaļām par viņa biznesa ieradumiem.

Kā ziņo FOX News, Ņujorkas narkobarons Hosē Mersedess, zināms arī kā ''Hipijs'', aiz restēm pavadīs 14 gadus. Viņš tika apcietināts pēc tam, kad tika noķerts ar vairāk kā 30kg heroīna, kas ir apmēram 50 miljonus dolāru vērta prece.

Izmeklēšanas rezultātā atklājies, ka viņš savu narkotīklu vadījis no daudzīvokļu ēkas Bronksā. Viņa apcietināšana bija viena no iespaidīgākajām kontrabandas konfiskācijām Ņujorkas vēsturē.

Šokējošākais, kas atklājies, gan ir viņa piekoptās biznesa metodes. Apmaiņā pret narkotikām, kuras viņam piegādāja Sinalojas kartelis no Meksikas, viņš kā ķīlu regulāri sniedza savus tuviniekus, tostarp pat mazo dēlu!

Tiesā minēts, ka vienā no šādām reizēm, mazais puika Meksikā ieguvis galvas savainojumu.

Heroīna biznesā Mersedess bija iesaistījis faktiski visu savu ģimeni.

Komentāri [3]

 
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
Cilvēki ir vāji radijumi. Skumji paliek par tiem, kuru apziņa nekontrolē ķermeni. Apziņai ir jākontrolē visas iespējamās cilvēka daļas!!! Un tā cilvēks kļūst par narkotiku un savu iegribu vergu. Kā tik vāja rase kā cilvēks kontrolē šo planētu? Ja jau cilvēka gribu var salauzt kāda ķīmiska viela. Lūk, zinātnes spēks! Pretīgi paliek, ja mani var salauzt kaut kāds medikaments. Pretīgi ir apzināties savu fizisko un garīgo vājumu, un mirstīgumu. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
18.oktobris 2017, 21:13 Atbildēt
lapa
kas raksta sos rakstelus , vai vins kads maniaks , latviju un latviesus tas neinterese.
12.oktobris 2017, 13:41 Atbildēt
PENSIONARE
Kada mums gan dala gar kaut kadu tur narkotiku tirgoni otra pasaules mala? Pasiem sudu pilnas pakalas! Rakstit nav par ko??
12.oktobris 2017, 12:45 Atbildēt

Kaut kas traks!