Pēc nežēlīgas izvarošanas un slepkavības, libāņi pieprasa deportēt visus sīriešu bēgļus

The Washington Post
  • The Washington Post
1 / 1

Asu kritikas vilni Libānā sākuši saņemt vairāk kā miljons tur nonākušo sīriešu bēgļu, pēc tam, kad valsti šokējis īpaši nežēlīgs slepkavības gadījums, ziņo The Washington Post.

Lai arī līdz šim libāņu attieksme pret bēgļiem bijusi neitrāla, 26 gadus vecas sievietes nežēlīga izvarošana un noslepkavošana, nosmacējot ar maisa uzvilkšanu galvā, visu valsti nostādījusi pret sīriešiem.

Nogalinātā bija viena no kristiešu ciema Miziaras bagātākajiem cilvēkiem meita - Raja Čidiaka. Viņu noslepkavojis sīrietis, kuru turīgā ģimene uzņēma mājās kā apkopēju. Bēglis atzinis vainu noziegumā.

Libāņi aktīvi iebilstot pret turpmāku bēgļu uzturēšanu, pieprasot viņus depotēt atpakaļ uz Sīriju, neatkarīgi no apstākļiem, kādi tos tur sagaida.

Par spīti ANO aicinājumiem nevērtēt visus bēgļus pēc viena gadījuma, sīrieši jau tikuši izlikti ārpus Mizaras robežām un maz ticams, ka libāņu attieksme uzlabosies, jo nepatika pret patvēruma meklētājiem tikai pieaugot.

Vietējie viņus vaino ne tikai noziedzības līmeņa paaugstināšanā, bet arī ekonomikas novājināšanā. ''Visa Libāna ir pret sīriešu bēgļiem,'' norāda kāds mirušās sievietes ciema iedzīvotājs.

Komentāri [14]

 
k
Kops begli tur, pat mazajos ciemos sievietes baidaas staigat vienas, sis drosi vien tikai bija pedejais piliens.
5.novembris 2017, 0:41 Atbildēt
Maigonis
nevis deportēt bet neitralizēt.
22.oktobris 2017, 19:29 Atbildēt
ome
pilnīgi pareizi viņus visus visus vajag deportēt atpakaļ VIŅI NEKUR NEVIENAM NAV VAJADZĪGI
20.oktobris 2017, 22:39 Atbildēt
aha
viņi pat savā zemē nevienan nav vajadzīgi!
21.oktobris 2017, 12:13 Atbildēt
Skatīt visus 14 komentārus >

Kaut kas traks!