VAKARA ZIŅAS. Skaļākie seksa skandāli kino industrijas vēsturē

Scanpix, Vida Press
  • Scanpix, Vida Press
1 / 1

Holivudas producents Hārvijs Vainstīns tiek vainots seksuālā uzmācībā slavenām aktrisēm pēdējās divās desmitgadēs, bet vēsture liecina, ka sapņu pilsētā un lielajā kino industrijā tas nav nekas jauns. Aktrise Džoana Kolinsa netika pie leģendārās Kleopatras lomas, jo atteicās pārgulēt ar kinostudijas bosu, Džūdijai Gārlendai regulāri uzmācās, bet Šērlijai Templai tika demonstrēts dzimumloceklis. Apsūdzības Vainstīnam ir tikai aisberga redzamā un pēdējā daļa Holivudas ilgajā un netīrajā seksuālās uzmākšanās vēsturē.

Visiem, kuri bija naivi iedomājušies, ka leģendas un nostāsti par kino industrijā valdošo principu, ka pie labas un lielas lomas var tikt tikai caur gultu, ir palikuši pagātnē, aizvadītajās nedēļās nācās smagi vilties un atvērt acis no jauna. Vairāki desmiti pirmā lieluma zvaigžņu Vainstīna skandāla sakarā atzīst, ka šis sievieti pazemojošais princips ir dzīvs vēl joprojām, it īpaši Holivudā.

Pirmais nopietnais seksa skandāls

Pirmais seksa skandāls kino citadeli satricināja jau 1921. gadā, kad komiķis un mēmā kino pirmā zvaigzne, kas saņēma algā miljonu ASV dolāru, - Rosko Arbakls, saukts arī par Resnuli, tika apsūdzēts aktrises Virdžīnijas Repī izvarošanā un nogalināšanā. Komiķis apmeklēja mežonīgu ballīti Sanfrancisko viesnīcā, un tā noslēdzās ar aktrises kliedzieniem vienā no istabām. Raustoties sāpju agonijā no pārplīsuša urīnpūšļa, viņa paspēja pateikt, ka Arbakls viņai ar savu svaru uzgūlies un izvarojis. Kad pāris dienas vēlāk aktrise slimnīcā nomira, komiķis tika apcietināts un viņam izvirzīja apsūdzību slepkavībā, kas vēlāk tika nomainīta ar smagu miesas bojājumu izdarīšanu, kuru rezultātā iestājās personas nāve. Pēc trīs tiesas procesiem aktieris tika attaisnots pierādījumu trūkuma dēļ. Vienas nakts laikā visu Amerikas bērnu dievinātais omulīgais un smieklīgais resnītis pārvērtās par nīstāko cilvēku valstī, un ļaudis pie tiesas ēkas spļāva viņam sejā.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [13]

 
Lasītājs
Administrator! Tu akls, dumjš vai piedzēries esi?! Jūsuprāt šādi komentāri drīkst būt lasāmi visiem?!!! Dari beidzot savu darbu un kontrolē situāciju!
23.oktobris 2017, 20:34 Atbildēt
adel
man jau pieriebusies šitā izvirstusī pasaule.visur tikai seks.... rakstu nelasīju..
22.oktobris 2017, 17:24 Atbildēt
Sulīgā Anda
Andiņai no šitiem rakstiem pežiņa tek!Vēl!Vēl!Dziļāk!Dziļāk!
22.oktobris 2017, 18:56 Atbildēt
Sulīgā Anda
Nu ja ka tu vecā plekste nelasīji šo rakstu,jo tev visi caurumiņi ir jau pārklājušies ar zirnekļtīklu!:)Padauza vecā!:)
22.oktobris 2017, 18:58 Atbildēt
Adel
Izdzimteni piss taisni..tu jau esi tiktal degradejies lops ka.nesaproti ka nevelos ar tevi diskutet..tev visi gali sapuvus vecais.krpplii bet galvenais ka smadzenes iztecejusas .pirms ar mani runaa uzliec protexes vecais mulkii no trako nama
22.oktobris 2017, 19:43 Atbildēt
Adel
Pie tam neesmu padauza esmu precejusies man ir divi berni.liec man. Vienreiz mieru vecais mulki
22.oktobris 2017, 19:50 Atbildēt
Sulīgā Anda
Divi jestri kumeliņi?:)
22.oktobris 2017, 19:59 Atbildēt
Adel
Kumelins esi tu pats aizgaldaa pistais.un talak par xirga pimpi suukataj tu jnetiksi..velti pedin savu dziivi esi nodzivojis..pat kumelu tev nav.varu apbedinat man ir meita un dels.esmu laimiga.nesaprotu ko tu man piesejies ej uz stalli pie sava zirga..jo zirgi tev tikai praataa
22.oktobris 2017, 20:10 Atbildēt
Anda
Kā tu vecā zirga izjātā kaza uzdrošinies runāt ar mazu un nevainīgu meitenīti!:(Tev ir meita un dēls?Ko neteiksi!Vai tad vecs pederasts var piedzemdēt bērnus?Labāk ej uz kūti un zirgam sūkā pim..
22.oktobris 2017, 20:32 Atbildēt
Adel
Meiteniite un pie tam nevainiiga hahahaVecais pider piss taisni.un nesmirdi te savadak jau gazmaska jameklee
22.oktobris 2017, 20:41 Atbildēt
Anda
Piedod,Adelīt savu mazo Andiņu par dusmīgo komentu,jo man šodien ir mēnešreizes!:)Tu tak zini,ka es tevi mīlu!Atceries kā mēs iepazināmies portālā "Kas Jauns"?Tas bija tik romantiski!
22.oktobris 2017, 20:48 Atbildēt
Adel
Tik diivainu miilestiibu..veel neesmu piedziivojusi..nav svarigi kurss mani miil..svariigi ko es miilu..un tas neesi tu
23.oktobris 2017, 8:14 Atbildēt
Anda
Adelīt,es tevi mīlu un mīlēšu mūžīgi!:)
23.oktobris 2017, 8:23 Atbildēt

Kaut kas traks!