Sieviete paņēma rokās mazu kaķēnu un tagad ārsti cīnās par viņas dzīvību

Mārtiņš Zilgalvis, F64 Photo Agency
  • Mārtiņš Zilgalvis, F64 Photo Agency
1 / 1

Austrālijā kāda jauna sieviete nokļuva slimnīcā pēc tam, kad bija paņēmusi rokās kaķēnu-bezpajumtnieku.

Skārleta Gudriča no Lielbritānijas pārcēlās uz Austrāliju, lai nodarbotos tur ar alpīnismu un atrastu darbu. Sieviete iekārtojās darbā fermā, kurā tiek novākti augļi.

Kādu dienu darbā viņai nejauši pieklīda kaķēns, kuru Skārleta paņēma rokās, paglaudīja un palaida vaļā, taču ar to stāsts nebeidzās.

Pēc neilga laika Skārleta vērsās pie ārsta ar sūdzību par sāpēm mugurā. Tika atklāts, ka Skārletai ir reta bakteriāla infekcija, kas ietekmējusi gan viņas smadzenes, gan mugurkaulu.

Ārsti domā, ka viņa šo infekciju ieguvusi no kaķēna, kuru atrada fermā.

Patlaban Skārleta ir slimnīcā, ārsti prognozē - ja izdosies glābt sievietes dzīvību, ārstēšana var ilgt pat divus gadus.

Pēc notikušā uz Austrāliju nācās lidot Skārletas mātei, lai būtu kopā ar meitu.

„Pēc daudzajām operācijām viņai ri kļuvis mazliet labāk. Man ir grūti skatīties uz meitu tādā stāvoklī, bet mēs cīnīsimies,” sacīja Skārletas māte.

Komentāri [17]

 
anna
Varbūt labāk vajadzētu sākt ar to - noskaidrot - ar kādām ķimikālijām apstrādā augļus un tad tikai meklāt vai kaķēnam ir kāda vaina... protams, vieglāk jau apvainot kaķēnu, nevis ķerties klāt daudzmiljonu biznesam t.i. augļu un dārzeņu ražotājiem
19.decembris 2017, 16:30 Atbildēt
uu
nu gan jau Austrālijā ir kompetenti mediķi,un zoonozes jau ir dažādas ,arī cilvēku imunitāte
17.decembris 2017, 20:50 Atbildēt
Iveta
Pilnīgs absurds! Jebkurš normāli domājošs cilvēks sapratīs, ka kaķu slimības pa lielam cilvēkam nav bīstamas, visādā ziņā ne līdz cīņai par dzīvību divu gadu garumā! Esmu tik daudz bezpajumtes kaķus un kaķēnus savām rokām ķērusi, tikusi saplēsta, sakosta, ka man jau sen vajadzētu nebūt starp dzīvajiem!
17.decembris 2017, 20:25 Atbildēt
Skatīt visus 17 komentārus >

Kaut kas traks!