VAKARA ZIŅAS: Trīs gadus pēc nāves Ēriku Niedru vajā tiesu darbi

F64
  • F64
1 / 1

18. janvārī Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa uzaicinājusi TV raidījumu vadītājas, psihoterapeites un teoloģes Annas Krimelas (agrāk Lieckalniņa) vīru Rafaelu Krimelu uz tiesas sēdi saistībā ar ļoti senu kriminālprocesu.

Uzņēmējam Rafaelam Krimelam, kam pieder «Reklāmas kompānija GRC» un «Reko GRC», ir izvirzītas divas apsūdzības - par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un izvairīšanos no nodokļu un to pielīdzināto maksājumu nomaksas.

Uz apsūdzēto sola arī nelaiķis Ēriks Niedra

Šajā nozīmētajā tiesas sēdē ir apsūdzētas ļoti daudzas personas, un, kā apstiprināja Rafaels Krimels, starp tām ir arī TV personības Ērika Niedras vārds. Viņš apsūdzēts par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un izvairīšanos no nodokļu nomaksas. Diemžēl Ēriks Niedra nevarēs ierasties uz tiesu, jo viņš nomira pirms trim gadiem - 2014. gada 20. decembrī. Cerams, ka Latvijas tiesu sistēma šo iemeslu uzskatīs par pietiekami attaisnojošu, lai nepiespriestu viņam smagāku sodu. Par šādu faktu, ka pēc nāves jāierodas uz tiesu, Ēriks Niedra vēl zārkā apgriezīsies uz otriem sāniem.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [47]

 
Onkulis
Un šo tipu, neviens netaisās tiesāt?
Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags pieķerts nodokļu nemaksāšanā un finanšu shēmošanā. Viņš ne tikai savu privātmāju uzbūvējis „par velti”, bet arī, piemēram, degvielu savai automašīnai daļēji pērk par ES un Rīgas domes līdzekļiem, kas piešķirti Rīgas Doma baznīcas restaurācijai.
jauns.lv/raksts/zina..-maksasanas-un-shemo
22.janvāris, 14:00 Atbildēt
Ricis
Novēroju kad latvijā birokrātu aparāts strādā ar 3 gadu nokavējumiem... .Vai tas ir tāpēc lai uzaugtu lielāki soda procenti??? Vai arī liek saprast tautai kad birokrātu rindas ir steidzami japapildina ar jaunām štata vietām kur iekārtot savus radniekveidīgos puscūčus lai pierod pie valsts siles kamēr pieaugs... . Lai tādu cūcību varētu radīt kad mironi uz tiesu sauc!! Tur nu negribot jauno puscūču paaudzi laikus jāradina.....
20.janvāris, 23:42 Atbildēt
IncParaac
Nezinātājam - "Ricis" - šķitīs indīgs.
Zinošākam - maigi - Taisnīgs.
22.janvāris, 0:29 Atbildēt
khm
Tad jau jāņem Grūtupu par advokātu.
20.janvāris, 23:17 Atbildēt
Vaidelots
...vai Plataci
21.janvāris, 21:43 Atbildēt
Skatīt visus 47 komentārus >

Kaut kas traks!