Neticēsi, ko kāds Latvijas iedzīvotājs mēģina pārdot internetā!

Sludinājuma foto/skaties.lv
  • Sludinājuma foto/skaties.lv
1 / 1

Kāds Latvijas iezīvotājs sociālajā tīklā mēģina pārdot zārku, kā viņš pats saka, nelietotu, vēsta raidījums "Bez Tabu".

“Pārdodu zārku, nelietotu, čībiņas komplektā, zārkā neviens nav gulējis.” Lakoniskais preces apraksts gozējas sociālā tīkla Facebook.com grupā “Krāmu Tirgus”.

Vadoties pēc komentāru sadaļas satura, lielākā daļa sludinājumu uztvēruši kā vietu, kur demonstrēt savas melnā humora dotības. Tomēr novērojama arī interese par atlaidi, zārka izmēru un papildu fotogrāfijām.

“Bez Tabu” sazinājās ar sludinājuma autoru, kurš paskaidroja, ka zārku saņēmis mantojumā ar māju. “Vienkārši cilvēks nodzīvoja 101 gadu, viņš pats nopirka to zārku. Tad, kad viņš nomira, radi izlēma, ka liks jaunākā zārkā,” skaidro sludinājuma autors.

Koka zārks, kas apvilkts ar audumu, esot apmēram 70 gadu vecs. Pagaidām gan neviens pircējs nav uzradies. Sludinājumu internetā ievietojis pavisam vienkārša iemesla dēļ - “ir manta, vajag pārdot”!

Komentāri [10]

 
j
kadi izmeri sai mebelei!
14.februāris, 23:00 Atbildēt
latvietis
Labak pardot zarku , ka zagt no nodoklu maksatajiem milionus !
14.februāris, 20:28 Atbildēt
Kristīne
Tas taču nav normāli, ko mums paziņo kā sensāciju! Kāpēc nesaka, ka pārdod vecu gaļu - un kur? jo es nopirku! Nu, pārdod zārku - un kas tur tāds? Humana pārdod arī apakšbikses (loietotas!!!) un? Tiešām ziņu dienestam vispār bija slinkumspaskatīties apkārt, lai jaunumus dabūtu???
14.februāris, 14:26 Atbildēt
Skatīt visus 10 komentārus >

Kaut kas traks!